EČ prognozė: Slovėnija – Lenkija

Europos krepšinio čempionate prasideda ketvirfinalio etapas. Susitinka ryškūs turnyro favoritai slovėnai ir turbūt pati silpniausia ketvirfinalio komanda Lenkija. Aštunfinalio etape slovėnai vargo prieš belgus, kurie žaidžia gana panašų krepšinį kaip lenkai. Praėjas etapas tikrai pateikė daug staigmenų ir šįkart bus jau kitaip.

Slovėnija ne taip lengvai laimėjo prieš belgus, 3 kėlinius vyko atkakli kova, tačiau susikaupę, slovėnai puikiai sužaidė paskutinį kėlinį ir laimėjo 88:72.

Šiame mače renkuosi Slovėnijos -14 pranašumą, nes manau komanda padarė išvadas iš praėjusio etapo, galbūt kažkiek kamavo atkrimtamųjų įtampa. Tačiau šiose rungtynėse prieš lenkus manau slovėnai bus susikaupę nuo pat pirmų minučių.

Lenkija aštunfinalio etape įveikė Ukrainos komanda, grupėje nugalėjo Nyderlandus ir Izraelį, tačiau šios komandos žaidžia gana lėta ir ne tokį atakuojanti krepšinį kaip Slovėnija, kuris demonstruoja ypatinga puolimą, rinkdama vidutiniškai po 92 taškus.

Tai Lenkijai bus labai sunku atsilaikyti prieš tokį puolimą ir tą jau parodė šitas Eurobasket 2022 čempionatas, kai lenkai dideliais skirtumais pralaimėjo prieš gerai atakuojančius serbus (-27) ir suomius (-30).

Vienintelis niuansas, kad tokių pranašumu kaip -14 komandos nėra motyvuotos siekti, joms šiame etape svarbiausia pergalė. Bet Slovėnija turi įspūdinga puolima ir jau pademonstravo prieš belgus, kad susikaupę jie gali per kėlinį tokia fora padengti, tai visų rungtynių metu neturėtų būti sunku ta pasiekti.

Rungtynių laikas: 21:30, Trečiadienis, Rugsėjo 14, 2022
Krepšinis – Eurobasket 2022
Prognozė: Slovėnija -14
Koeficientas: 1.90
Bendrovė: 888Starz
Statymas: 10 unitų arba 100€

Nori pastebėti prognozes laiku? Prisijunk prie Facebook rimtų statymų grupės.

Ši Eurobasket 2022 prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..