Statymai už Žalgirį: Ar kauniečiai pateks į TOP8?

Už Kauno „Žalgirį“ šį sezoną statėme jau ne kartą, čia rasite visas statymų prognozes. Statymai už Žalgirį ar „savas“ komandas turi savo pliusų ir minusų, kadangi galima rasti daugiau vidinės informacijos apie komandą. Jeigu palygintume Eurolygą su NBA, tai prieš artėjančias Eurolygos rungtynes labai sunku rasti informacijos apie žaidėjus, kas žais, kas turi minimalią traumą ir kitą informaciją, tuo tarpu apie NBA yra labai daug pranešimų. Dėl to, vietinė žiniasklaida yra vienintelis būdas apie tam tikras komandas sužinoti daugiau.

Statymai uz zalgiri kauniečiai TOP8

Kadangi „Žalgiris“ yra komanda iš Lietuvos, sekdami Lietuvos žiniasklaidą, mes galima sužinoti daug daugiau informacijos nei apie kitas Eurolygos komandas. Stebėdami „Žalgirį“ LKL rungtynėse, galime matyti žaidėjų kūno kalbą, stebėti interviu ir susidaryti nuomonę komandos atmosferą ir fizinę formą, tuo tarpu apie kitas Eurolygos komandas informacijos rasti nėra lengva, jos reikėtų ieškoti tos komandos vietinėje žiniasklaidoje, kas gali sukelti nepatogumų dėl kalbos nesupratimo.

Vis tik, statymai už „savas“ komandas gali ir pakišti koją – labai nesudėtingai galima būti užvaldomiems emocijų. Kartais būna labai sunku į palaikomą komandą žiūrėti kritiškai ir atliekami statymai yra su mintimi, kad palaikoma komanda laimės, bus įdomiau žiūrėti ir tuo pačiu statymas bus sėkmingas.

Aktualūs klausimai

🏀 Kokie šansai Žalgiriui patekti Eurolygoje TOP-8?

❌ Kiekvienos likusios Eurolygos rungtynės gali stipriai pagerinti arba pabloginti šansus, todėl labai sunku tiksliai nustatyti tikimybę. Šiai akimirkai tai būtų apie 45-35% tikimybė, kad Žalgiris bus šį sezoną Eurolygos TOP-8.

🏀 Kaip pelningai lažintis už Žalgiri LKL lygoje?

Reikia gaudyti Žalgirio pergalę kai rungtynės yra prasidėjusios, nes dėl įtempto tvarkaraščio ir nenusiteikimo rungtynėms, Žalgiris pirmus du kėlinius dažnai pradeda atsipalaidavęs. Taip statydami gyvai galite gauti didesnį koeficientą ar mažesnę forą už Žalgirio pergalę, nes dažnai po pertraukos Žalgiris jau padaro savo darbą ir dominuoja rungtynėse.

🏀 Kur rasti Eurolygos TOP-8 lažybų pasiūlą?

Betsafe.lt svetainėje galite rasti statymus už tai kas pateks į Eurolygos TOP-8. Tačiau prieš rungtynės dažnai pasiūla yra išimama, nes koreguojami koeficientai, todėl gali prireikti daugiau kantrybės kol pasiūla tikrai bus pateikta.

🏀 Koks koeficientas, kad Žalgiris pateks į TOP-8?

Šiuo metu Betsafe.lt siūlo 2,75 koeficientą, kad Žalgiris pateks tarp aštuonių stipriausių Eurolygos komandų šį sezoną. Tai yra 45% tikimybė.

🏀 Kokios lažybų bendrovės geriausiai tinka Eurolygos statymams?

Gerus koeficientus už Eurolygą galima rasti Betzest ir WillimaHIll lažybų bendrovėse. Jeigu lažinatės su kriptovaliutomis galite pabandyti 1xbit, šioje bendrovėje Eurolygos pasiūla yra labai didelė, kartais siekia iki 450 įvykių vienoms rungtynėms.

Dėl to, lietuviškose bendrovėse dažnai koeficientai skiriasi nuo užsienio bendrovių, kai žaidžia Lietuvos komandos. Už „savas“ komandas lietuviai atlieka daugiau statymų ir yra numušami koeficientai. Todėl, verta turėti užsienio bendrovės sąskaitą, kad galėtumėte pasinaudoti aukštesniais, nenumuštais koeficientais (skaitykite – geriausios lažybų bendrovės internete 2024).

📖 Turinys

Lažybos už Žalgirį LKL lygoje

„Žalgiris“ be jokių abejonių yra mėgstamiausia Lietuvos komanda, dėl to ir statymų ši komanda susilaukia daugiausiai. Eurolygos, LKL, KMT rungtynėse už „Žalgirį“ yra statoma itin dažnai, tačiau nereikėtų už „Žalgirį“ statyti aklai vietinėje lygoje, vien tik todėl, kad tai yra „Žalgiris“. Koeficientai dažniausiai už šią komandą yra labai maži ir norint atlikti statymą su normaliu koeficientu, tenka imti didelį minusinį pranašumą.

LKL lygoje Žalgirio žaidėjai šį sezoną patyrė du pralaimėjimus – prieš „Lietkabelį“ ir „Juventus“. Ir nors komanda turi 15 pergalių, tikrai ne visose buvo laimėta didesniu skirtumu nei jiems buvo duodamas pranašumas.

Pavyzdžiui, Žalgirio varžybos prieš „Cbet“ buvo laimėtos po pratęsimo tik 3 taškais, nors buvo duodamas net 24 taškų pranašumas. Laimėtose rungtynėse prieš „Lietkabelį“ pranašumas buvo duodamas 10.5 taško, tačiau „Žalgiris“ laimėjo tik 5 taškais.

Norint atlikti sėkmingus statymus už „Žalgirį“ LKL lygoje, rekomenduojama yra bandyti gaudyti mažesnius koeficientus statymuose gyvai. Gali būti, kad „Žalgiris“ po sunkios Eurolygos savaitės nebus nusiteikęs LKL rungtynėms ir jas pradės pralaiminėdami, kas automatiškai sumažina pranašumą, kurį antroje pusėje „Žalgiris“ vis tiek padaro.

zalgiris eurolyga statymai lazybos lkl gebeno dejimas

Prisiminus praeitus sezonus prieš Š.Jasikevičiaus, „Žalgiris“ LKL lygoje pralaiminėdavo dar dažniau, nes visa koncentracija yra į Eurolygos rungtynes.

Dabar, kai Eurolygoje prasideda svarbiausios kovos, galima manyti, kad koncentracija į LKL rungtynes bus dar mažesnė, tad gal net pelningiau būtų statyti prieš didelį „Žalgirio“ pranašumą, kad ir kaip nesinorėtų tai daryti prieš „savą“ komandą. Tokiu atveju, gal geriau išvis nelįsti į šias rungtynes ir daugiau dėmesio skirti Eurolygos rungtynėms, kur „Žalgiris“ šį sezoną yra ne kartą nustebinęs ir su didesniu koeficientu.

Eurolygos Rezultatai

Euroleague

Eurolygos Žalgirio statymai 

„Žalgiris“ šiuo metu (kovo 34d.) Eurolygoje turi 15 pergalių ir 12 pralaimėjimų, o tarp pasiektų pergalių buvo ir labai nemažų koeficientų. Pavyzdžiui, sezono pradžioje „Žalgiris“ rinko pergales prieš „Crvena Zvezda“, „Anadolu Efes“, „Olympiacos“ su tokiais koeficientais – 2.90, 2.60, 3.10. Taip pat, buvo ir pralaimėjimų keliais taškais, kai pranašumai duodami buvo daug didesni arba pasiektos nesunkios pergalės, kai „Žalgiris“ buvo favoritas.

Būtent statymai už „Žalgirį“ Eurolygoje gali būti labai pelningi ir geriau koncentruotis į šį turnyrą nei bandyti gaudyti „Žalgirio“ didelius pranašumus LKL. Visai neseniai išvykoje buvo laimėta prieš „Valencia“, o koeficientas už „Žalgiriį“ buvo apie 2.60-2.80. Užtenka pagauti tokią vieną pergalę ir tai jau labiau atsiperka nei keli Žalgiris statymai LKL rungtynėse.

zalgirio zaidejai varzybos prries crvena zvezda grigonis

Žinoma, buvo ir tokių rungtynių, kurias „Žalgiris“ galėjo laimėti ne tik dėl to, kad buvo favoritai pagal koeficientą, bet ir pagal dėkingą situaciją. Pavyzdžiui, sezono pradžioje komanda buvo favoritė prieš „Valencia“, tačiau buvo patirtas pralaimėjimas 12 taškų skirtumu. Panašu, kad favoritės etiketę lažybų bendrovės užklijavo, nes buvo išvykoje laimėta prieš jau minėtas „Crvena Zvezda“, „Olympiacos“ komandas.

Buvo rungtynių, kur „Žalgiris“ buvo favoritas 3-5 taškų ar daugiau ir nors laimėti pavyko, bet su mažesniu pranašumu. Kartais atrodo, kad „Žalgiris“ labiau susikaupia, kai būna ne rungtynių favoritas.

Eurolygos Tvarkaraštis

Euroleague

Decimal

Prognozė Žalgiris TOP-8 Eurolygoje: ar pateks kauniečiai šiais metais?

Na, o dabar svarbiausias klausimas – ar „Žalgiris“ reguliaraus sezono pabaigoje bus tarp aštuonių stipriausių? Šiuo metu Betsafe lažybų bendrovėje galima atlikti statymą už tai, kad Kauno komanda pateks į atkrintamąsias ir už tai yra duodamas 2.75 koeficientas.

Kaip matote, koeficientas nėra mažas, tačiau ir nėra labai didelis, pavyzdžiui, už „Maccabi“ duodamas 11 koeficientas, o „Baskonia“ net 7. Dabar pasigilinkime labiau į tai, kokia yra „Žalgirio“ reali situacija.

Šiuo metu „Žalgiris“ yra 9 vietoje turėdamas 15 pergalių ir 12 pralaimėjimų. 10 vietoje yra „Valencia“ su 14 pergalių ir 13 pralaimėjimų, o 11 vietoje yra „Baskonia“ su 13 pergalių ir 13 pralaimėjimų.

eurolygos rezultatai eurolygos tvarkarastis prognoze milaknio dejimas

Galima sakyti, kad būtent šios trys komandos kovoja dėl vietos į aštuntuką, tačiau norint ten patekti, reikia kažką iš jo išstumti. 7-8 vietose dabar yra „Real“ ir „Fenerbahce“, abi komandos turi po 11 pralaimėjimų. „Fenerbahce“ ką tik nutraukė savo 10 pergalių seriją ir komanda demonstruoja puikią formą, todėl būtų sunku tikėtis, kad ją pavyks aplenkti.

„Real“ komanda žaidžia labai blogai, daug problemų su traumomis, tačiau komandos artėjantis grafikas yra labai sudėtingas. Per ateinančias 7 rungtynes „Real“ žais net 5 kartus su šiuo metu aštuntuke esančiomis komandomis, labai realu, kad bus patirti mažiausiai 2-3 pralaimėjimai, todėl galima tikėtis, kad „Real“ sezoną užbaigs su 13-14 pralaimėjimų. „Žalgiris“ neturi tarpusavio pranašumo prieš Madrido komandą, todėl reiškia, kad reikia surinkti mažiau pralaimėjimų.

Dar vienas varžovas, kurį būtų galima išstumti iš aštuoneto yra „Bayern“. Komanda šiuo metu turi dviem pralaimėjimais mažiau, tačiau jų laukia rungtynės prieš „Anadolu Efes“, „Fenerbahce“, „Barcelona“, „Valencia“, „Baskonia“ ir „Žalgirį“.

Galima sakyti, visoms komandoms reikia pergalių, todėl galima tikėtis, kad „Bayern“ pralaimės bent 4 kartus, tai sezoną užbaigs su 14 pralaimėjimų. Labai svarbios bus tarpusavio rungtynės, kadangi jas laimėjus „Žalgiris“ ne tik turės tarpusavio pranašumą, bet ir išrašys tiesioginį pralaimėjimą.

„Žalgiris“ kaip minėta turi 12 pralaimėjimų ir pažvelgus į likusias rungtynes, žaisti reikės namuose prieš Milaną, išvkoje prieš „Anadolu Efes“ ir „Fenerbahce“. Tada namuose laukia rungtynės prieš „Maccabi“ ir „Alba“, tada išvyka į „Bayern“ ir namuose prieš „Panathinaikos“.

Pergalė prieš Milaną arba bent vieną Turkijos komandą būtų auksinė, tačiau jeigu imtume situaciją, kad bus patirti trys pralaimėjimai, tačiau laimėtos visos likusios rungtynės, komanda sezoną užbaigs su 15 pralaimėjimų. Kas yra daugiau nei turės varžovai aštuntuke, o dar gali nustebinti „Valencia“ ir „Baskonia“.

Apibendrinant galima teigti, kad „Žalgirio“ sezonas tiesiogiai nuo jų pačių priklausys artėjančiose trejose rungtynėse, sunku patikėti, kad pavyks laimėti Turkijoje, todėl namų rungtynės penktadienį prieš Milaną galima sakyti, kad yra svarbiausios šiame sezone. Pralaimėjus jas, patekimas į aštuntuką priklausys nebe nuo „Žalgirio“, bet nuo to, kaip sužais kitos komandos. Mano prognozė būtų tokia, kad „Žalgiris“ deja, bet į aštuntuką nepateks.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..