UEFA Europos konferencijų lygos lažybos 2024 – Favoritai, koeficientai

UEFA Europos konferencijų lyga yra trečias pagal svarbą tarptautinis futbolo klubų turnyras Europoje po UEFA Čempionų lygos ir UEFA Europos lygos. Šį turnyrą UEFA įsteigė 2021 m.

Pagal savo koncepciją šis turnyras buvo sukurtas tam, kad padėtų futbolo komandoms iš ne aukščiausio lygio turnyrų ir vidutinio lygio klubams iš didžiųjų Europos lygų kovoti dėl žemyno trofėjų.

2023/2024 m. turnyras po įtemptų rungtynių ir dramos 16-ojo turo etape jau pasiekė ketvirtfinalio etapą. Jau žinome ketvirtfinalio dalyvius ir rungtynes. Favoritai „Aston Villa” žais su „LOSC Lille”, o praėjusio sezono vicečempionai „Fiorentina” susitiks su „Viktoria Plzen”.

Apžvelkime tris komandas, kurios yra favoritės laimėti 2023/2024 m. UEFA Europos konferencijų lygą, ir keletą ekspertų patikrintų patarimų, galinčių padėti padidinti jūsų galimybes laimėti statymus dėl šio turnyro.

UEFA Europa Conference League

UEFA Europa Conference League

Pagrindiniai akcentai:

  • Į 2023/2024 m. turnyro ketvirtfinalį pateko „Aston Villa” (ENG), „Club Brugge” (BEL), „Fenerbahce” (TUR), „Viktoria Plzen” (CZE), PAOK (GRE), „Olympiacos” (GRE), „Fiorentina” (ITA) ir „LOSC Lille” (FRA).
  • Pirmieji ketvirtfinalio etapai vyks balandžio 11 d. (Plzeno „Victoria” – „Fiorentina”, „Olympiacos” – „Fenerbahce”, „Aston Villa” – „LOSC Lille” ir „Club Brugge” – „PAOK”). Antrasis etapas vyks balandžio 18 d.
  • Pusfinalių pirmieji etapai vyks gegužės 2 d. („Aston Villa”/”LOSC Lille” prieš „Olympiacos”/”Fenerbahce”) ir („Viktoria Plzen”/”Fiorentina” prieš „Club Brugge”/”PAOK”). Antrasis etapas vyks gegužės 9 d.
  • Finalas vyks gegužės 29 d.
  • Lažybų svetainėse „Aston Villa” yra 3,5 favoritė, praėjusio sezono vicečempionė „Fiorentina” yra antra favoritė – 5,5, o „LOSC Lille” užbaigia trejetuką – 7,0. Už „Fenerbahce” pergalę siūloma 10,0, už „Club Brugge” – 13,0, o už „PAOK” – 17,0. Už „Viktoria Plzen” pergalę nustatytas 19,0 koeficientas, o už „Olympiacos” – 21,0.
uefa-europos-konferenciju-lygos-lazybos
📖 Turinys

„Aston Villa” – 28.6% tikimybė laimėti, 3.5 koeficientas

Šį sezoną „Aston Villa” forma visose varžybose buvo labai gera. „Premier” lygoje jie užima ketvirtąją vietą, o per 28 rungtynes iškovojo 17 pergalių, 4 kartus sužaidė lygiosiomis ir 7 kartus pralaimėjo. Jie pasiekė „Carabao Cup” pusfinalį ir vien „Premier” lygoje laimėjo 61% rungtynių.

Aston Villa” namų rungtynių forma yra labai gera, tai parodė ir paskutinis jų pasirodymas prieš „Ajax”. Jie laimėjo 11 rungtynių, įskaitant rungtynes su „Ajax”, tik kartą sužaidė lygiosiomis ir tris kartus pralaimėjo.

„Villans” išvykos forma laikoma gera. Komanda yra iškovojusi septynias pergales, keturis kartus sužaidusi lygiosiomis, įskaitant UEFA konferencijų lygos rungtynes su „Ajax”, ir keturis kartus pralaimėjusi.

Midlando komanda sužaidė 48 rungtynes ir įmušė 100 įvarčių, vidutiniškai po 2,08 įvarčio per rungtynes. Per 30 rungtynių tiek „Aston Villa”, tiek jos varžovai įmušė po įvartį.

Aston Villa pateko į UEFA Europos konferencijų lygos TOP 16, nes užtikrintai laimėjo savo grupę. Turnyre jie sužaidė aštuonerias rungtynes, iš kurių penkerias laimėjo, dvejas sužaidė lygiosiomis ir vienas pralaimėjo.

aston-villa

Jie įmušė 16 įvarčių, praleido 7 ir tris kartus išlaikė švarias sąskaitas. Aštuntfinalyje „Aston Villa” žaidė su „Ajax”. Jie išvykoje sužaidė lygiosiomis ir namie, „Villa Park” stadione, užtikrintai laimėjo 4:0 ir užsitikrino vietą ketvirtfinalyje.

„Aston Villa” susitiks su „LOSC Lille”, „Ligue” 1 komanda, kuriai prognozuojama turnyro pergalė su koeficientu 7,0.

„Fiorentina” – 18.2% tikimybė laimėti, 5.5 koeficientas

„Fiorentina” sezonas visose varžybose buvo vidutinis. Jie užima 8 vietą „Serie A”, laimėję 43% rungtynių. Šį sezoną jų namų forma buvo stipri. Vien „Serie A” jie surinko aštuonias pergales, tris lygiąsias ir tris pralaimėjimus.

„Fiorentina” išvykų forma laikoma vidutine. Jie patyrė šešis pralaimėjimus, keturis kartus sužaidė lygiosiomis ir iškovojo tiek pat pergalių.

fiorentina

„Fiorentina” pateko į UEFA Europos konferencijų lygos TOP 16 kaip grupės nugalėtoja. UEFA Europos konferencijų lygoje jie sužaidė aštuonerias rungtynes. Jie laimėjo 4, sužaidė lygiosiomis 4 ir pralaimėjo 0. Jie įmušė 19 įvarčių ir praleido 10. Fiorentina išlaikė vartus „sausus” tik 2 kartus.

Aštuntfinalyje komanda žaidė su „Maccabi Haifa”. Ji laimėjo išvykoje 4:3, o namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 ir pateko į ketvirtfinalį, kur susitiks su „Viktoria Plzen”.

Šį sezoną „Fiorentina” įvairiose varžybose sužaidė 49 rungtynes, per kurias iškovojo 21 pergalę, 15 kartų sužaidė lygiosiomis ir 13 kartų pralaimėjo.

Aktualūs klausimai

⚽ Kas yra Europos konferencijų lyga?

UEFA Europos konferencijų lyga – 2021 m. UEFA įsteigtos Europos futbolo klubų varžybos. Ji suteikia vidutinio lygio klubams iš didžiųjų Europos lygų ir komandoms iš ne aukščiausio lygio turnyrų galimybę varžytis dėl žemyno trofėjų.

⚽ Kaip veikia Europos konferencijų lyga?

UEFA Europos konferencijų lygoje dalyvauja žemesnio rango UEFA narių asociacijų komandos ir komandos, iškritusios iš pirmųjų atrankos etapų. Kaip ir kitas UEFA klubų varžybas, varžybas sudaro atrankos etapai, grupių etapas, atkrintamosios varžybos ir finalas.

⚽ Kas yra 2023-2024 m. UEFA Europos konferencijos lygos favoritai?

„Aston Villa”, „Fiorentina” ir „LOSC Lille” yra 2023-2024 m. Europos konferencijų lygos favoritai.

⚽ Ar Europos konferencijos lygos nugalėtojai patenka į Čempionų lygą?

Ne, UEFA Europos konferencijų lyga nesuteikia tiesioginės teisės jos nugalėtojui patekti į UEFA Čempionų lygą. Tačiau UEFA Europos konferencijų lygos nugalėtojas iškovoja vietą kito sezono UEFA Europos lygos grupių etape.

⚽ Kurios Anglijos komandos patenka į Europos konferencijų lygą?

Anglijos futbolo sistemoje į UEFA Europos konferencijų lygą paprastai patenka EFL taurės laimėtojas ir šeštąją bei septintąją vietas „Premier” lygoje užėmusios komandos, priklausomai nuo to, ar EFL taurės laimėtojas pateks į Europos lygą dėl užimamos vietos lygoje.

⚽ Kur rasti geriausius Europos konferencijos lygos nugalėtojo koeficientus?

Geriausius Europos konferencijos lygos nugalėtojo koeficientus rasite mūsų kruopščiai atrinktose futbolo lažybų svetainėse.

„LOSC Lille” – 14.3 Tikimybė laimėti, 7.0 Lažybų koeficientas

„LOSC Lille” forma visose varžybose yra labai gera. „Ligue 1” lygoje jie iškovojo 11 pergalių, 9 kartus sužaidė lygiosiomis ir 5 kartus pralaimėjo. Pagal savo rezultatus futbolo klubas užima ketvirtą vietą, laimėdamas 44% rungtynių. „LOSC Lille” namų žaidimo forma yra puiki – aštuonios pergalės, trejos lygiosios ir vienas pralaimėjimas.

Komandos forma išvykose laikoma vidutine. Jie iškovojo tris pergales, šešis kartus sužaidė lygiosiomis ir patyrė keturis pralaimėjimus.

UEFA konferencijų lygoje „LOSC Lille” iš viso sužaidė 8 rungtynes, kuriose iškovojo penkias pergales, tris kartus sužaidė lygiosiomis ir liko be pergalių. Lille įmušė 14 įvarčių ir praleido 3. UEFA Europos konferencijų lygoje Lille turi penkis švarius įvarčius.

Jie pateko į TOP 16 etapą, laimėję A grupę. 16 etape prancūzai žaidė su „Sturm Graz”, laimėjo 3:0 išvykoje ir sužaidė lygiosiomis 1:1 namuose.

Per 43 rungtynes „LOSC Lille” įmušė 81 įvartį, vidutiniškai po 1,88 įvarčio per rungtynes. Abi komandos įmušė 21 įvartį iš 43 rungtynių.

losc-lille

3 pagrindiniai UEFA Europos konferencijų lygos lažybų patarimai

Norint sėkmingai prognozuoti UEFA Europos konferencijų lygos rezultatus, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių.

Nuo pat pirmo turnyro 2021/2022 m. sezone lažybų ekspertai daug dėmesio skiria smulkesnėms detalėms, kad galėtų pateikti lošėjams keletą patarimų ir geriausių galimų statymų. Keletas ekspertų patikrintų patarimų, kurių reikia nepamiršti statant už šį turnyrą:

Atkreipkite dėmesį į kiekvienos turnyre dalyvaujančios komandos varžybas

Ekspertai rekomenduoja atkreipti dėmesį į futbolo klubo tvarkaraštį vertinant jo galimybes Europos konferencijų lygos rungtynėse. Į šį veiksnį svarbu atsižvelgti net ir prognozuojant absoliutų turnyro nugalėtoją. Kaip pavyzdį paimkime favoritais laikomą „Aston Villa”.

Prieš Europos rungtynes „Aston Villa” laukia įtemptas tvarkaraštis: susitikimai su „West Ham”, „Arsenal” ir „Tottenham”.

Toks tvarkaraštis gali neigiamai paveikti komandos rezultatus ir formą. Be to, „Aston Villa” gali nuspręsti sutelkti dėmesį į kovą dėl vietos „Premier” lygos ketvertuke, o ne į Konferencijų lygą, kad kitą sezoną galėtų žaisti Čempionų lygoje, o tai gali lemti, kad Konferencijų lyga gali prarasti dėmesį.

Gaukite naujausią Europos taurės statistiką apie kiekvieną komandą, už kurią norite lažintis

Naudinga išanalizuoti kiekvienos komandos statistiką varžybose. Čia galima atsižvelgti į keletą aspektų. Padės komandos istorija bet kuriose Europos varžybose. Tačiau daugiausia dėmesio turėtumėte skirti praėjusio sezono UEFA Europos konferencijų lygos statistikai. Sutelkite dėmesį į pagrindinius statistinius duomenis, pvz:

  • Įmuštų įvarčių skaičių
  • Sėkmingi perdavimai
  • Kamuolio valdymo %
  • Tikėtini įvarčiai
  • Gautos kortelės ir kt.

Pagal šiuos rodiklius galima spręsti apie futbolo komandos norą laimėti UEFA Europos konferencijų lygos titulą.

Įvertinkite motyvaciją ir norą gerai pasirodyti Europos konferencijų lygoje

Reikia įvertinti tikrąjį komandos norą ir motyvaciją šiose trečiosiose varžybose Europoje. Jau kelerius metus pastebimas skirtumas tarp komandų rodomo susidomėjimo ir noro.

Kai kurios komandos naudoja susilpnintas sudėtis, nes nori pailsinti žaidėjus prieš svarbias vidaus rungtynes, kurios paprastai žaidžiamos tik po trijų dienų. Kai kurios nori gerai pasirodyti ir gauti finansinį atlygį. Įvertinę motyvaciją ir norą galėsite atlikti pagrįstus statymus.

Kas yra favoritai?

„Aston Villa” yra favoritai, nes jie demonstruoja gerus rezultatus, norą ir motyvaciją. Tačiau jiems pavyks pakelti trofėjų, jei pavyks rasti gerą balansą tarp vietos pirmajame ketverte ir UEFA Europos konferencijų lygos trofėjaus.

Kadangi EPL sezono pabaigoje reikalai įkaista, komanda gali sutelkti savo prioritetus į vietinę lygą, kad užsitikrintų vietą Čempionų lygoje. Tokiu atveju „Fiorentina”, 2022/2023 m. sezone pasiekusi finalą, desperatiškai norės sugrįžti ir pakelti trofėjų.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..