Lažybų bendrovė

BC.Game

(Lakmekeris uždarytas)
(Lakmekeris šiuo metu neįvertintas)

BC.Game apžvalga

Rodyti daugiau

BC.Game FAQ

Aktualūs klausimai
⭐ Ar tiesa, kad galima gauti net 20 000 $ premiją?

✅ Taip, galima gauti net iki 20 000 JAV dolerių premija pirmąjam depozitui. Tačiau tai dar ne viskas, nes jeigu nepasiseks su antrąją įmoka galite bandyti gauti iki 40 000$, su trečiąją iki 60 000$. Jeigu trečias kartas nemeluos, tai kevirtas garantuos jums premija net iki 100 000$.

⭐ Ką reiškia, kad bendrovė draugiška laiminties žaidėjams?

Tai reiškia, kad laimėję 1000 eurų ar daugiau, niekas jūsų neblokuos ir neuždės limitų, kur galėsite atlikti tik kelių eurų vertės statymą. BC Game pasižymi ne tik didelėmis premijos, bet ir dideliais statymu limitais, dėl to tai yra puiki lažybų bendrovė profesionalams.

⭐ Ar BC.Game galima papildyti sąskaitą ir banko kortelėmis?

✅Taip, galima papildyti BC Game sąskaitą banko kortelėmis. Mes testavome Revolut mokėjimus ir viskas suveikė. Tačiau pildant banko kortelėmis reikia žinoti, kad jūs pirksite kriptovaliutos iš BC Game ir bus pritaikomi didesni nei įprasta komisiniai. Jeigu neturi kriptovaliutos geriausia jos būtų galima įsigyti perkant per keityklas Coinbase ar Binance.

⭐ Ar BC.Game patikima lažybų bendrovė?

✅ Taip, BC.Game yra patikima lažybų bendrovė, veikiantis nuo 2017 metų su Kiurasao lošimų licenciją. Ši bendrovė orientuojasi į blokų grandinės technologijas, tai BC.Game yra tiek pat patikima kaip ir pačios kriptovaliutos. Kol kas apie šią bendrovę žaidėjų atsiliepimai puikūs.

⭐ Kurios sporto šakos BC Game koeficientais atrodo geriausiai?

Geriausi koeficientai atrodo futbolo lažybų, tačiau bendrovė taip pat daug dėmesio skiria JAV sporto lygų pasiūlai (NBA, NHL, NFL). Esporto lažybų gerbėjai čia ras šiek tiek didesnes pasiūlas nei kitose lažybų bendrovėse.

BC.Game atsiliepimai

Nėra nei vieno atsiliepimo. Būk pirmas ir parašyk atsiliepimą dabar!

Leave your review

Puslapyje veikia reCAPTCHA apsauga ir galioja
Google Privatumo politika ir Sąlygos ir taisyklės.