Lažybų bendrovė

Cyberbet

(Lakmekeris uždarytas)
(Lakmekeris šiuo metu neįvertintas)

Cyberbet apžvalga

Rodyti daugiau

Cyberbet FAQ

Aktualūs klausimai
⭐ Ar Cyberbet patikima lažybų bendrovė?

Cyberbet susikūrė tik 2019 metais, todėl tai dar pakankamai nauja bendrovė ir reikia laiko, kad įrodytų savo patikimumą. Tačiau mes šią bendrovę testavome, tikrinome išmokėjimus ir viskas buvo gerai. Taip pat kitų žaidėjų atsiliepimai yra puikūs. Cyberbet veikia su Kiurasao lošimų licenciją ir pagrindinis ofisas yra įsikūręs Kipre.

⭐ Kokie naujoko premijos peržaidimo reikalavimai?

Naujai užsiregistravę žaidėjai gali gauti 100 eurų pirmojo įnašo premija, kuria reikia peržaisti 5 kartus. Kitų premijų kol kas Cyberbet lažybų bendrovė nesiūlo.

⭐ Ar gausiu Cyberbet premija be specialaus kodo?

Premijos kodo, kuris yra FBBOOST naudoti nebūtina, bet jeigu ji panaudosite tai akimirksniu gausite premiją. Kitu atveju, teks rašyti pagalbos darbuotojams, kurie rankiniu būdų turės pridėti jums premiją.

⭐ Kokiais mokėjimai galima papildyti Cyberbet sąskaitą?

Cyberbet sąskaitą galima papildyti iš Lietuvoje veikiančių bankų – SEB, Luminor, Danske. Vienintelis Swedbank blokuoja mokėjimus. Taip pat galima įnešti elektroninėmis piniginėmis kaip Skrill, Neteller, Paysafecard. Cyberbet priima mokėjimus ir kriptovaliutomis – Bitkoinu, Eteriu, Litekoinu, Dogecoin, Bitcoin Cash, Ripple, Tether ir Binance Coin.

⭐ Kurių sporto šakų Cyberbet koeficientai geriausi?

Cyberbet pirmiausiai susikūrė kaip e-sporto lažybų bendrovė, tai elektroninio sporto koeficientai yra geriausi. Taip pat neblogi yra futbolo, MMA bei regbio koeficientai. Vidutiniai koeficientai yra krepšinio ir teniso lažybų.

Cyberbet atsiliepimai

2022 m. 20 spalio d.
Rated 1 out of 5

Lažybų bendrovė visišką katastrofa

Vilius
(85.232.136.104)

Leave your review

Puslapyje veikia reCAPTCHA apsauga ir galioja
Google Privatumo politika ir Sąlygos ir taisyklės.