Lažybų bendrovė

Dozenspins

(Lakmekeris uždarytas)
(Lakmekeris šiuo metu neįvertintas)

Dozenspins apžvalga

Rodyti daugiau

Dozenspins FAQ

Aktualūs klausimai
⭐ Ar galima pasitikėti Dozenspins?

✅ Dozenspins lošimų bendrovė veikia su Kiurasao lažybų bendrovę nuo 2019 metų, turi ofisą Kipre, todėl yra saugi ir patikimą bendrovė lažintis.

⭐ Kur Dozenspins koeficientai yra geriausi?

Dozenspins daugiausiai dėmesio skiria futbolo lažyboms, todėl šioje sporto šakoje rasite geriausius koeficientus. Tačiau taip pat nėra šioje bendrovėje pamirštos esporto, krepšinio bei teniso lažybos.

⭐ Kokie yra Dozenspins 200€ premijos peržaidimo reikalavimai?

Jeigu norite atsidaryti sąskaitą Dozenspins, jums taip pat priklausys ir 100% pirmojo įnašo 200 eurų premija. Kad ji pavirstų realiais pinigais, jums savo įneštą sumą reikės peržaisti 6 kartus, t.y pastatyti 6 kartus ant didesnio nei 2.00 koeficiento arba galite rinktis kombinuoti statymus, bet tada reikės sudėti bent 3 statymus su nemažesniais nei 1.50 koeficientais. Minimalus depozitas, kad sudalyvauti šioje premijoje yra 20 eurų.

⭐ Ar Dozenspins galima stebėti sporto transliacijos?

❌ Ne, kol kas šios bendrovės viena iš silpnų vietų yra lažybos gyvai ir „live betting” platforma dar nėra gerai išvystyta, todėl ir tiesioginių sporto transliacijų Dozenspins nerasite.

⭐ Ar Dozenspins galima lažintis kriptovaliutomis?

✅ Taip, Dozenspins galima atlikti mokėjimus kriptovaliutomis. Ši bendrovė priima Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dogecoin, Tron. Mokėjimai vykdomi per TRC20 sistema, todėl išvengsite didelių transakcijos mokesčių.

Dozenspins atsiliepimai

2022 m. 18 liepos d.
Rated 1 out of 5

Sudu sudas, o ne puslapis. Isimeciau 200 Eur, gavau dar bonuso 200 Eur. Pakeliau pinigus daugiau nei dvigubai. Ir ka gi Nebegaliu atlikti jokiu statymu, nes uzblokavo ststymus. Lazybu guru komanda irgi i krumus, jiems rasai, nieko neatraso. Itariu, kad atkatus dalinasi pusiau su sitais sukciais.

Paukstis
(90.131.39.185)

Leave your review

Puslapyje veikia reCAPTCHA apsauga ir galioja
Google Privatumo politika ir Sąlygos ir taisyklės.