NBA prognozė: „Hornets“ – „Nets“

Naktį iš gruodžio 27 į 28 dieną 02:00 valandą turėsime galimybę stebėti rungtynes tarp „Hornets“ ir „Nets“. Tai bus puiki proga pasižiūrėti į po traumų sugrįžusius K.Irving bei K.Durant ir antrąjį naujokų biržos šaukima – L.Ball. Čia rasite trumpą informaciją apie šias komandas bei pateiksiu šių rungtynių prognozę. Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: „Nets“ -8.5 @1.92 Megapari

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Nets -8.5 1.92
Nets -8.5 1.90

Nets -9 1.92

Nets -9 1.91

Nets -9.5 1.99

Charlotte „Hornets“

„Hornets“ šią vasarą atliko labai keistą sprendimą ir pasiūlė milžinišką kontraktą G.Hayward. Žaidėjas nėra blogas, tačiau ar šiuo metu yra vertas tokių pinigų yra labai didelis klausimas. „Hornets“ komandoje nėra jokių ryškių lygos žaidėjų, todėl tai viena iš priežasčių, kodėl buvo siūlomi tokie pinigai, kad pavyktų prisivilioti bent kažkokį vardą turintį žaidėją. Jeigu G.Hayward išvengs traumų, jis be jokios abejonės turi potencialo tapti geriausiu komandos žaidėjų ir netgi būti tarp kandidatų į visų žvaigždžių savaitgalį, tačiau tai labai priklauso nuo traumų.

LaMello Ball Gordon Hayward

Kitas įdomus „Hornets“ sprendimas – antruoju šaukimu pakviesti L.Ball. Tiek prieš sezoninėse, tiek debiutinėse rungtynėse žaidėjas kol kas nesužaidė gerų rungtynių, todėl dabar laiko klausimas, kada L.Ball pademonstruos, kodėl buvo pakviestas antruoju šaukimu. Talento žaidėjas tikrai turi, tačiau ar pritaps NBA lygoje, didelis klaustukas. Dėl savo prasto metimo ir kartais per daug rizikingų priimtų sprendimų, žaidėjui gali būti sunku demonstruoti tolygų žaidimą.

Pačioje „Hornets“ komandoje yra talentingų jaunų žaidėjų, kurie gali išaugti į stiprius lygos vidutiniokus – D.Graham, P.J.Washington, M.Bridges, T.Rozier, tai yra žaidėjai, aplink kuriuos sukasi visas komandos žaidimas, na ir žinoma dar G.Hayward. Pirmose rungtynėse traumą patyrė pagrindinis komandos centras – C.Zeller, todėl dabar daugiau laiko aikštėje turėtų gauti B.Biyombo. Kad ir kokia simpatiška atrodytų komandos sudėtis, tai tikrai nėra ta sudėtis NBA lygoje, kuri galėtų atnešti komandai pergales.

Brooklyn „Nets“

„Nets“ dar prieš sezoną buvo įvardijama kaip viena iš pagrindinių favoričių laimėti NBA lygą. Daug klaustukų buvo ant K.Durant formos, kadangi žaidėjas buvo be krepšinio daugiau nei pusantrų metų. Vis tik, jau nuo pirmų rungtynių KD demonstruoja, kad traumą išsigydė pilnai ir demonstruoja puikų žaidimą. K.Irving niekuo nenusileidžia ir pirmose rungtynėse galėjome stebėti šio žaidėjo talentą puolime. Pati „Nets“ komanda šiam sezonui kelia labai aukštus tikslus.

„Nets“ komandą priskirti prie favoričių leidžia ne tik KD ir Irving turėjimas komandoje, bet ir labai solidūs žaidėjai aplink – centro pozicijoje visada galima turėti gerai besiginantį žaidėją ir visada dėl kamuolių pasiruošusį kovoti krepšininką, centro pozicijos minutes dalinasi – J.Allen ir D.Jordan. Aplink KD ir Irving yra būtina turėti metikų, todėl nieko keisto, kad solidus kontraktas buvo pasiūlytas vienam iš geriausių lygos metikų – J.Harris.

Kyrie Irving

Žaidimą pagyvinti gali C.Levert ir S.Dinwiddie. Taip pat, iššauti gali L.Shamet bei T.Prince, o vasarą pasipildyta buvo ir solidžiu veteranu – J.Green. Komandos sudėtis tikrai solidi ir tai leidžia komandai būti vienai iš pretendenčių į titulą. Rytų konferencijoje „Nets“ potencialas milžiniškas ir jeigu bus išvengta pagrindinių žaidėjų traumų, tai komanda, kuri turi žaisti rytų konferencijos finale.

Prognozės argumentai

„Nets“ ir „Hornets“ komandos yra visiškai skirtingo lygio. Nors tai tik sezono pradžia, vis tik „Nets“ nuo pirmų rungtynių pradėjo demonstruoti puikų žaidimą, kadangi pagrindiniai komandos žaidėjai – K.Irving ir K.Durant yra itin išsiilgę krepšinio po traumų gydymosi. Pirmose dvejose rungtynėse buvo sutriuškintos „Warriors“ ir „Celtics“ komandos 26 ir 28 taškų skirtumais. „Hornets“ komanda visiškai neprilygsta „Warriors“ ar „Celtics“ komandai, todėl galima tikėtis tikrai lengvos „Nets“ pergalės.

„Hornets“ sezoną pradėjo išvykoje pralaimėdami „Cavaliers“ krepšininkams, jau po dviejų kėlinių buvo -20, nors rungtynės ir baigėsi vienaženkliu skirtumu, kovos iki rungtynių galo ten jau nebuvo. Vakar komanda žaidė prieš „Thunder“ ir pralaimėjo dviem taškais, todėl šiandien bus labiau pavargę nei „Nets“ krepšininkai, kurie turėjo poilsio dieną.

Manau, kad šiose rungtynėse jeigu ne po dviejų, tai po trijų kėlinių „Nets“ turės saugią dviženklę taškų persvarą ir ketvirtame kėlinyje beliks tik išsaugoti skirtumą. „Nets“ komandoje yra kylančių nuo suolo žaidėjų, kurie nori parodyti savo vertę, todėl „Hornets“ komandai ženkliai sumažinti skirtumą bus sunku.

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..