Australijos rinktinė, čempionato apžvalga ir prognozės

Lietuva įveikdama Senegalą (101:47) ir Kanadą (92:69), užsitikrino vieta kitame etape, kuriame susitiks su Prancūzijos ir Dominikos krepšininkais. Bet prieš antro etapo kovas, laukia labai svarbi dvikova su Australijos krepšininkais. Pergalė prieš juos ne tik užtikrintu pirmą vietą H grupėje, bet ir pagerintu šansus toliau kovojant dėl patekimo į ketvirfinalį. Pralaimėjus australams, reikės būtinai tada įveikti prancūzus antrame etape. Dėl to ne veltui mūsų rinktinės treneris sako jog ketvirtadienio mūšis Lietuvai bus tarsi finalas – pergalės labai reikia.

Lažybų bendrovės prognozuoja, kad Lietuvos ir Australijos susitikimas nusimato labai įdomus ir intriguojantis. Ką mes manome apie šią dvikovą, skaitykite mūsų prognozes šiame straipsnyje. LazybuGuru.lt taip pat apžvelgia prieš tai vykusias čempionato rungtynes bei plačiau supažindina su Australijos krepšinio rinktinę. Taip pat nepamirškite jeigu atliekate krepšinio statymus, jums svarbu žinoti geriausias lažybų bendroves krepšiniui.

📖 Turinys

Favoritė  Australija

Dalyvavimas pasaulio čempionate nuo 1990 metų: 1990 – 7 vieta, 1994 – 5 vieta, 1998 – 9 vieta, 2002 – nepateko, 2006 – aštuntfinalis, 2010 – 10 vieta. Papildau statistiką – pasaulio čempionatuose Australija dar nėra iškovojusi medalių. Kaip ir olimpinėse žaidynėse. Dar vienas įdomus faktas: 1996 ir 2000 metais, Olimpiadoje mažajame finale pralaimėta Lietuvai! Šį rinktinė motyvacijos turėtų pirmiausia įveikti Lietuvą (nors jau yra nuskriaudusi ankstesniuose turnyruose), bet ir šansas iškovoti prizinę vietą. 

Kalbant apie personalijas, iš karto prieš akis Andrew Bogutas. 34-erių 213 cm ūgio „Golden State Wariors“ klubo žaidėjo praeityje daug pelnomų taškų ir daug atkovotų kamuolių, už jį šį darbą atliks jaunesni kolegos. Bet šio žaidėjo  svarba rinktinei yra nematuojama statistiniais rodikliais, tai jungiamoji grandis rūbinėje ar aikštelėje. Be to nors ir lėtesnis, bet gerai sudėtas ir manau pridarys vargo mūsų centro puolėjams.

Komandoje tai pat yra vertų dėmesio vyrukų, kaip pavyzdžiui Patrick Mills (San Antonio Spurs), Matthew Dellavedova (Cleveland Cavaliers), Joe Ingles (Utah Jazz), Mitch Creek (Brooklyn Nets), Aron Baynes (Boston Celtics), Jock Landale (Kauno Žalgiris).

Žinoma, draugiškos varžybos nepriduoda optimizmo. Pasidalinta po pergalę su Kanada, pralaimėta Vokietijai, JAV komandoms. Tik viena rimta paraiška solidžiam pasirodymui – pergalė antrose varžybose prieš JAV ekipą. Bet įvertinant ekipos sudėtį, manau verta siekti bent jau ketvirfinalio, jei ne pirmųjų medalių komandos istorijoje.

Šiame Pasaulio krepšinio čempionate Australija nesunkiai kaip ir Lietuva įveikė Senegalo (81:68) ir Kanados (108:92) krepšininkus.

Ketvirtos (09.03) čempionato dienos rungtynių lažybų analizė

Australija 81:68 Senegalas. Moneyline 1,001 ir 34. Pranašumas -40. Pirmos pusės pranašumas -2.5. Totalas bendras 162.5. Komandų totalai: Australija 101,5 tšk, Senegalas 61 tšk.

Australija po nelengvos kovos įveikė Senegalą. Pastarieji pademonstravo, kad yra kovinga komanda ir visais būdais bandė pateikti sensacija. Pora kėlinių tai gerai sekėsi, kol Australija prabudo ir susitvarkė su Senegalo mestu iššūkiu.

Lažybų bendrovės gana stipriai prašovė pro šalį prognozuojant Australijos pasirodymą. Prieš rungtynes buvo duodamas -40 pranašumas – Australija laimėjo tik 13 tašku. Taip pat iki prognozuojamo Australijos totalo 101,5 tšk, trūko irgi nemažai – 20 taškų. Tuo tarpu Senegalo pasirodymas toks ir buvo prognozuotas.

Apibendrinus šias rungtynes galima sakyti, kad Australija tiesiog pradėjo rungtynes atsipalaidavusi ir nesusikaupusi, todėl rimtai šių rezultatų vertinti negalime. Australijas potencialas puolime išlieka labai didelis.

Sekančiose nieko nelemenčiose rungtynėse Senegalas susitiks su Kanados rinktinę. Šios rungtynėse man gerai atrodo bendras komandų overis 154,5 taškų. Pirmiausiai tai rungtynės nieko nelemia, Kanada yra akivaizdžiai nusivylusi savimi, todėl nelabai tikiu, kad paskutinėse grupės rungtynėse laikysis kažkokio tai žaidybinio plano. Minusas šitam statymui, tai Senegalo puolimas, bet Kanados gynyba tai labai prasta – prieš Australija praleisti 108 tšk, prieš Lietuvą 92 tšk.

Juodkalnija 83:93 Naujoji Zelandija. Moneyline 1,45 ir 2,75. Pranašumas -5. Pirmos pusės pranašumas -3. Totalas bendras 168.5. Komandų totalai: Juodkalnija 86.tšk, Naujoji Zelandija 82 tšk.

Naujo Zelandija šiose rungtynėse nustebino savo pasirodymu. Nuo pat pirmų rungtynių minučių primetė savo žaidimo stilių – greita ir atakuojantį krepšinį. Juodkalnija man pasirodė tik individualių žaidėjų darinys, komandos nelabai matyti, kaip ir ugnelės akyse kovojant rungtynėse.

Lažybų bukmekeriai taip pat nesitikėjo Naujosios Zelandijos pergalės, favoritais laikė Juodkalnija. Taip pat ir taškų zelandiečiai įmetė žymiai daugiau nei prognozuota.

Kitose rungtynėse Naujosios Zelandijos laukia Graikijos krepšininkai. Šiose rungtynėse man visai gerai atrodo zelandiečiu +14 pranašumas. Pastarieji tikrai puikiai atrodo puolime, be abejo graikai turi daugiau talento, tačiau suklupo prieš brazilus ir turės vargo ir su Naujosios Zelandijos krepšininkais. Graikija nesunkiai įveikė Juodkalnija, bet ta padarė ir N.Zelandijos rinktinė.

Japonija 76:89 Čekija. Moneyline 4.00 ir 1.25. Pranašumas -8.5. Pirmos pusės pranašumas -4.5. Totalas bendras 165.5. Komandų totalai: Japonija 78.5 tšk, Čekija 87 tšk.

Čekai užtikrinai įveikė Japonija ir eliminavo ją iš Pasaulio Čempionato. O čekai neprarado vilčių kovoti dėl patekimo į kita etapą.

Lažybų bendrovės gana tiksliai sudėliojo koeficientus ir totalas prieš rungtynes. Galbūt tikėjosi mažesnės čekų pergalės. Čekija palieka gerą įspūdį, tuo tarpu japonai neturi ginklų nei gynyboje nei puolime.

Sekančiose rungtynėse Čekija susitinka su Turkija ir tai bus kova dėl patekimo į kitą etapą. Mano manymu šioje poroje susitinka lygiaverčiai varžovai, todėl fora +8,5 už čekus žiūrisi gražiai. O Japonija susitiks su JAV ir čia galima pamatyti JAV dominavimą ir galbūt pergalę daugiau nei 30 tšk persvara.

Vokietija 68:70 Dominikos Respublika. Moneyline 1,04 ir 11. Pranašumas -18.5. Pirmos pusės pranašumas -10. Totalas bendras 159. Komandų totalai: Vokietija 88,5 tšk, Dominikos Respublika 70.5 tšk.

Dominikos Respublika pirmą kartą dalyvauja Pasaulio krepšinio čempionate. Ir pirmas blynas tikrai neprisvilęs, net gi puikiai iškeptas. Po dvejų pergalių iš eilės Dominikos krepšininkai žingsniuoja į sekantį etapą, eliminuodami vokiečius ir pateikdami pirmą šios turnyro sensacija. Manęs tai nenustebino, vokiečiai atrodo prastai, puolime visiškai nesugeba pelnyti taškų, daro nemažai klaidų. Tuo tarpu Dominika žaidžia gražų atakuojanti krepšinį ir su prancūzais kausis dėl pirmos vietos grupėje.

Kadangi tai buvo pirma didelė sensacija, tai normalu, kad lažybų bendrovės tiesiog viską prašovė pro šalį. Bet vertinant rungtynes aš Dominikos krepšininkų labai gerai nevertinčiau. Rungtynėse su Jordanija jiems pasisekė laimėti keliais taškais, su vokiečiais irgi rungtynės galėjo baigtis visaip. Dominikai kol kas tikrai sekasi, bet šių rungtynių rezultatą vis tik lėmė labai prastas vokiečių pasirodymas ir taiklumas (pataikyti tik 3 tritaškiai iš 19).

Kitose rungtynėse Vokietija susitiks su Jordanija, o Dominikos Respublika su Prancūzija, abi rungtynės nieko nelemenčios. Ir tiek Dominika, tiek ir Prancūzija jau galvoja apie dvikovas antrame etape.

Lietuva 92:69 Kanada. Moneyline 1.30 ir 3.70. Pranašumas -9. Pirmos pusės pranašumas -5. Totalas bendras 167.5. Komandų totalai: Lietuva 88,5 tšk, Kanada 79 tšk.

Lietuva toliau demonstruoja labai puikų komandinį susižaidimą, tiek gynyboje, tiek ir puolime. Lažybų bendrovės nesitikėjo tokios gero pasirodymo iš Lietuvos ir prognozavo kur kas kuklesnę pergalę. Kanada šiose rungtynėse tiesiog atrodė prastai. Puolime veiksmai padriki, o gynybos visai nebuvo.

Sekančiose rungtynėse Lietuva susitinka su Australija ir lažybų bendrovės nežino kas laimės. Ant popieriaus prieš čempionatą kur kas geriau atrodė Australija, tačiau dabar čempionatui prasidėjus man kur kas geriau atrodo Lietuva. Tai nėra fanatiškas palaikymas, tai tiesiog rodo ir statistika. Lietuva įveikia savo oponentus lengviau nei Australija. Taigi galbūt surizikuosiu ir paimsiu Lietuvos pergalę. Lietuvos komanda atrodo labai vieninga ir stengiasi ne tik puolime, bet ir gynyboje, kuri kol kas veikia labai gerai. Senegalui leista įmesti 47 taškus, o Kanadai 69 tšk. O svarbias rungtynes visada laimi gynyba, todėl jeigu rungtynės klostysis pagal mūsų scenarijų, turėtų būti nerezultatyvios rungtynės ir gerai žiūrisi 166,5 taškų underis.

Brazilija 79:78 Graikija. Moneyline 6.30 ir 1.12. Pranašumas -12.5. Pirmos pusės pranašumas -7. Totalas bendras 157. Komandų totalai: Brazilija 72 tšk, Graikija 85 tšk.

Netikėtas rezultatas, viena iš turnyrų favoričių Graikija nusileido Brazilijai. Na reikia paminėti, kad brazilai tikrai sukomplektavo gera komanda, kuri puikiai dirba gynyboje ir turi nemažai potencialo puolime, todėl dėl šio pralaimėjimo Graikijos labai nenuvertinčiau.

Graikijos krepšininkai šiek tiek susikomplikavo savo padėti turnyrinėje lentelėje, tačiau viskas jų rankose, reikia laimėti prieš zelandiečius. Kaip minėjau prieš tai man gerai atrodo N. Zelandijos +14 taškų fora. Manau bus atkakli ir įtempta kova.

Brazilija su šia pergalę ne tik užsitikrino patekimą į kitą etapą, bet ir pirmą vietą turnyrinėje lentelėje, dėl to po rungtynių matėsi labai didelis šios šalies krepšininkų džiaugsmas, tarsi laimėtas finalas. Sekančiose rungtynėse Brazilija susitiks su Juodkalnija, gerai žiūrisi brazilų -8.5 pranašumas, bet rungtynės nieko nelemia nei vienai, nei kitai komandai. Tai į šias rungtynes galbūt galima lysti tik joms prasidėjus („live betting”).

JAV 93:92 Turkija. Moneyline 1,02 ir 15. Pranašumas -20. Pirmos pusės pranašumas -11. Totalas bendras 169. Komandų totalai: JAV 94,5 tšk, Turkija 74.5 tšk.

Labai netikėtas rezultatas, iki sensacijos ir didelės euforijos Turkija buvo visai arti. Kokias išvadas galime padaryti iš šių rungtynių? Amerikiečiai tikrai vargsta, bet puolime jau atrodė šiek tiek geriau nei prieš čekus pirmose rungtynėse. O Turkijos komanda tikrai turi labai daug talentingų krepšininkų, tik dažniausiai jiems sunkiai sekasi suderinti komandinius veiksmus. Jeigu tai pavyks, kol kas atrodo, kad pavyksta, tai Turkija gali toli eiti šiame čempionate.

Turkijos sekančios rungtynės laukia su Čekija ir kaip minėjau anksčiau laukia labai įtempta kova ir įdomu kaip psichologiškai Turkija atsigaus po pralaimėjimo JAV. Nes šiose rungtynėse labai arti buvo bilietas į sekantį etapą, o dabar vėl reikės stoti į kovą dėl to bilieto iš naujo.

JAV laukia dvikova su Japonija ir šiose rungtynėse pamatysime triuškinančią JAV pergalę ir verta manau imti -30 JAV pranašumą. Japonija neturi fiziškai galingų krepšininkų kaip Čekija ar Turkija, todėl bus sunku apsiginti, o JAV puolimas po truputi įsibėgėja.

Jordanija 64:103 Prancūzija. Moneyline 20 ir 1.001. Pranašumas -30.5. Pirmos pusės pranašumas -16.5. Totalas bendras 151.5. Komandų totalai: Jordanija 60,5 tšk, Prancūzija 91 tšk.

Prancūzija lengvai įveikė Jordanijos krepšininkus ir gali jau ruoštis antram etapui, kur susitiks su Australijos ir Lietuvos krepšininkais. Prancūzai pademonstravo puikų, fizišką krepšinį, tačiau to nei gerai, nei blogai vertinti negalime, nes varžovas tikrai buvo silpnas. Prancūzijos dar laukia rungtynės su Dominikos krepšininkais, prancūzai privalo jas laimėti, kad nesusikomplikuotų savo galimybių antrame etape, kovojant dėl vietos į ketvirfinalį.

Galbūt galima paimti ir surizikuoti su Prancūzijos -20 tšk. forą, nes Dominika jau pademonstravo viską ką jie gali. Žaibas negali trenkti du kartus į ta pačia vietą per kelias dienas. Jordanijos laukia formalumai su prastai puolime atrodančią Vokietijos rinktinę.

Penktos (09.04) čempionato dienos rungtynių lažybų analizė

Angola 84:81 Filipinai. Moneyline 1,70 ir 2,15. Pranašumas -2.5. Pirmos pusės pranašumas -1.5 Totalas bendras 159. Komandų totalai: Angola 80,5 tšk, Filipinai 78.5 tšk.

Nesvarbiose ir jokios įtakos D grupės turnyriniai padėčiai neturinčiose rungtynėse, po atkaklios kovos ir pratęsimo pirmąją pergalę čempionate šventė Angolos krepšininkais. Lažybų bendrovės tiksliai atspėjo, kad rungtynes turėtų laimėti Angola 3 taškų persvara. Bukmekeriai būtų tiksliai atspėja bendra rungtynių totalą bei atskirų komandų, tiesa rungtynėse buvo žaistas pratęsimas, tai rezultatyvumas jeigu žiūrint be pratęsimo buvo labai mažas. Tai tik patvirtinta kaip prastai šios dvi komandos atrodo puolime.

Angola ir Filipinai nepateko į geriausiųjų komandų 16-tuką ir dabar žais dėl 17-32 vietų naujoje sudarytoje N grupėje. Prie šių dvejų komandų dar prisijungs C grupės nelaimėliai – Tunisas ir Iranas.

Dramblio Kaulo Krantas 63:80 Lenkija. Moneyline 8.5 ir 1.07. Pranašumas -15.5 Pirmos pusės pranašumas -8.5. Totalas bendras 146.5. Komandų totalai: DKK 65.5 tšk, Lenkija 81 tšk.

Lenkija iškovojo trečiąją pergalę iš eilės, užėmė A grupėje pirmą vietą ir laukiu tolimesnių savo varžovų – Rusijos ir Argentinos. Lenkija tik trečiame kėlinyje atitrūko toliau, o du kėlinius vyko atkakli kova. Apibendrinus Lenkija nepalieka labai gero įspūdžio, laimėjo darbines pergales prieš gan nestiprius varžovus, bet kaimynai tikrai įgijo daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir visko gali būti.

Lažybų bendrovės jau ne pirmas Lenkijos rungtynes atspėja gana tiksliai tiek foras, tiek ir totalus – paklaida tik keli taškai.

Pietų Korėja 66:108 Nigerija. Moneyline 7.00 ir 1.10. Pranašumas -13. Pirmos pusės pranašumas -7. Totalas bendras 169.5. Komandų totalai: Pietų Korėja 78.5 tšk, Nigerija 91 tšk.

Nigerija sutriuškino Pietų Korėja, kuri niekaip negalėjo sustabdyti afrikiečių karaliavimo po krepšiu. Didelės įtakos turnyrinėje lentelė Nigerijos pergalė neturi, nes abi komandos toliau tęs kovą dėl 17-32 vietų.

Nigerijos tokia triuškinanti pergalė tikrai nebuvo prognozuota bukmekerių. Jie davė tik 13 taškų pranašumą, o afrikiečiai laimėjo net 42 taškais. Greičiausiai tokia triuškinama pergalė lėmė tiesiog Nigerijos atsipalaidavimas ir komanda pradėjo žaisti geriau. Ankstesnėse kovose su rusais ir argentiniečiais matyt įtampa ir pakišo koja geriau pasirodyti Kinijoje.

Puerto Rikas 67:64 Tunisas. Moneyline 1,67 ir 2.20. Pranašumas -3. Pirmos pusės pranašumas -1.5. Totalas bendras 146. Komandų totalai: Puerto Rikas 74,5 tšk, Tunisas 71.5 tšk.

Puerto Riko gynėjo tritaškis rungtynių pabaigoje buvo labai skaudus Tunisui. Šis pralaimėjimas atėmė ne tik galimybę kautis toliau ir patekti tarp 16 stipriausių komandų, bet išslydo ir kelialapis į 2020 metų Tokijo olimpines žaidynes. Nes pagal nauja sistema, toliausiai nuėjusi atskiro žemyno komanda gauna teisę žaisti olimpinėse žaidynėse. Kitos Afrikos komandos – Dramblio Kaulo Krantas, Nigerija, Angola ir Senegalas – jau po pirmų dvejų rungtynių neturėjo jokių galimybių žengti toliau.

Lažybų bendrovės prieš rungtynes tiksliai nuspėjo rungtynių nugalėtoją ir taškų skirtumą, bet su totalais prašovė. Puerto Riko ir Tuniso rungtynėse buvo atkakli kova visas 40 minučių, taip pat komandas slėgė  didelė įtampa, kas ir trukdė komandoms žaisti rezultatyvesni krepšinį. 

Tuniso toliau laukia kovas dėl 17-32 vietų, kur naujoje N grupėje jų lauks Angola ir Filipinai. Manau Tunisas yra favoritai įveikti abi komandas. Tuo tarpu Puerto Riko laukia kova su Serbija ir Italija. Nematau jokių šansų įveikti šias dvi stiprias Europos komandas, bet puertorikiečių tikrai neslėgs įtampa, jie jau padarė daugiau nei iš jų tikėtasi.

Italija 77:92 Serbija. Moneyline 6.30 ir 1.12. Pranašumas -12.5. Pirmos pusės pranašumas -7. Totalas bendras 160. Komandų totalai: Italija 73,5 tšk, Serbija 86.5 tšk.

Tarp šių komandų vyko kova dėl pirmos vietos D grupėje ir ją laimėjo Serbija. Pastarieji pirmavo nuo pat pirmų rungtynių minučių, tiesa trečiajame kėlinyje italai buvo prisiviję serbus ir persvara buvo tik 2 taškai, tačiau vėliau Serbija spurtavo 15:4 ir galutinai nutolo nuo savo varžovu. Serbijos puolimas palieka labai gerą įspūdį, galbūt verta pagalvoti ir paimti jog serbai laimės šį čempionatą, kol koeficientas nenukrito, nes pagrindiniai serbų varžovai JAV ir Graikija truputi buksuoja, ispanai kaip žemes pardavę.

Lažybų bendrovės tikėjosi mažesnio rezultatyvumo, tačiau Serbija ne tik rungtynėse su italais, bet ir visose trijose grupės mačuose gan nesunkiai viršija bukmekerių duodamus totalus. Italijos puolimas taip pat palieka neblogą įspūdį.

Sekančiame etape Serbija ir Italija susitiks su Ispanija ir Puerto Riku. Ir aš manau jog į aštunfinalį žengs Serbija ir Italija. Ispanija, kuri Iranui  ir Puerto Rikui pelnė po 73 taškus, neatlaikys Italijos puolimo, kuris vidutiniškai D grupės rungtynėse pelnė po 92 taškus. Bet Ispanija turi daugiau krepšininkų savo komandoje, kurie turi nugalėtojo mentalitetą, todėl paskutinės diagnozės ispanams dar nenustatykime, palaukime koeficientų.

Venesuela 72:59 Kinija. Moneyline 3.20 ir 1.35. Pranašumas -6.5. Pirmos pusės pranašumas -3.5. Totalas bendras 144.5. Komandų totalai: Venesuela 69 tšk, Kinija 75.5 tšk.

Manęs visiškai nenustebino Venesuelos pergalė, o lažybų bendrovės suklydo dėl Kinijos prognozių. Kinija labai prastai atrodo puolime ir tą dabar patvirtina statistika, per tris rungtynes vid. pelnyta – 68,3 taško, kur dar viename mače buvo pratęsimas. Su tokiu puolimu patekti į TOP-16 etapą yra labai sunku. Liūdesys kinams, čempionato šeimininkai kovos tik dėl 17-32 vietų.

Venesuela žaidžia gražų, atakuojanti krepšinį ir sekančiame etape susitiks su Rusijos ir Argentinos krepšininkais. Vienos venuesueliečių pergalės antram etape galima tikėtis, bet patekti į ketvirfinalį greičiausiai nepavyks. Kaip ten bebūtų, Venesuela išgyvena tarsi pelenės istorija. Komanda pralaimėjo pirmas čempionato rungtynės lenkams, tarsi buvo jau nurašyta, tačiau vėliau iškovojo dvi svarbias pergalės ir be jokios įtampos dabar patampys  nervus Rusijos ir Argentinos rinktinėms.

Kinija su Dramblio Kaulo Krantu, M grupėje, kartu su Nigerija ir Pietų Korėja kovos dabar dėl 17-32 vietų. Šios M grupės ryškus favoritas – Nigerijos krepšininkai.

Ispanija 73:65 Iranas. Moneyline 1.01 ir 13. Pranašumas -25.5. Pirmos pusės pranašumas -13.5. Totalas bendras 150.5. Komandų totalai: Ispanija 88 tšk, Iranas 62 tšk.

Paskutines dvi rungtynes Ispanija tikrai stebina. Ir labiausiai neramina ispanų puolimas, prieš Iraną ir Puerto Riką įmesta tik 73 taškai. Su tokiu puolimu bus daug bėdų kitame etape, kur bus dvi labai gerai puolančios, Italijos ir Serbijos, komandos. 

Manau didelis galvos skausmas bukmekeriams prognozuojant sekančias Ispanijos rungtynes, todėl įdėmiai stebiu pasiūla ir laukiu pirmųjų koeficientų. Pirmos rungtynės kitame etape Ispanijos rinktinės lauks su Italija ir šioje poroje man patinka italai, tol kol bukmekeriai duos už juos didesnį koeficientą (underdog).

Rusija 61:69 Argentina. Moneyline 3.40 ir 1.32. Pranašumas -7. Pirmos pusės pranašumas -4. Totalas bendras 160.5. Komandų totalai: Rusija 76,5 tšk, Argentina 84 tšk.

Argentina tik po atkaklios kovos įveikė Rusijos krepšininkus. Šiose rugntynėse man patiko Rusijos gynyba, matosi komandoje yra darna ir žaidėjai stengiasi. Rusijos galimybės patekti į ketvirfinalį vertinu gerai, nes sekančiame etape mūsų kaimynai susitiks su Lenkijos ir Venesuelos krepšininkais. Rusijai nepalanki manau yra Venesuelos komanda, kuri mėgsta žaisti greitai, su lenkais turėtų susitvarkyti lengviau. Todėl Rusijos – Lenkijos rungtynėse, jeigu bukmekeriai nustatys Lenkija favorite, manau imsiu Rusijos pergalę, nes ji nieko nenusileidžia lenkams.

Tuo tarpu Argentina nuvylė šiose rungtynėse su puolimu, pelnė labai mažai taškų, bet svarbiausia komanda pasiekė pergalę. Sekančios rungtynės laukia su Venesuela ir čia laukia taip pat įdomus mačas, nes abi komandos puikiai pažįsta vienas kitas ir mėgsta žaisti atakuojantį krepšinį. Dar nėra totalų pasiūlos, bet imčiau abejų komandų overį iki 166 taškų.

Mūsų laukia paskutinė pirmojo etapo diena ir dienos uoga ant torto bus Lietuvos ir Australijos rungtynės. Penktadienį jau prasidės antro etapo kovos ir aiškinimasis dėl žemesnių vietų. Taigi antro etapo kovos vyks rugsėjo 6-9 dienomis, atkrintamosios startuos rugsėjo 10 diena. Tikėkimės tarp aštuonių stipriausių bus ir Lietuva!

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..