Copa America Prognozė: Kolumbija – Urugvajus (2024-07-10)

Daugelio laukiamo finalo Argentina – Brazilija Copa America 2024 turnyre neišvysime. Prie to daugiausiai prisidėjo urugvajiečiai, kurie ketvirtfinalyje po 11 m baudinių serijos išmetė brazilus.

Tačiau, kažkiek prie to prisidėjo ir Kolumbijos rinktinė, kuri grupių etape su brazilais sužaidė lygiosiomis, kas lėmė Urugvajus – Brazilija ketvirtfinalio susitikimą. Abi rinktinės pasitikrino prieš talentingus brazilus, abi sužaidė lygiosiomis. 

⚽ Rungtynių prognozė: Suminis mažiau 2.0 Azijietiškas pranašumas @ 1.95

Tiek Urugvajus, tiek Kolumbija grupių etape užėmė pirmą vietą. Grupių etape Urugvajus žaidė nesulaikomai – 9 įmušti ir vos 1 praleistas įvartis. Kolumbija grupėje irgi buvo solidūs, o savo potencialą parodė ketvirtfinalyje, kai ne patį stipriausią varžovą, Panamos rinktinę, įveikė net 5:0. 

Tiek Kolumbija, tiek Urugvajus pasižymi ypač komandiniu žaidimu. Sudėtyje nėra tiek talento kaip Brazilijos ar Argentinos rinktinėse, tačiau visi žaidėjai turi savo vietą ir užduotis.

Galima sakyti, kad rinktinės yra netgi kažkuo panašios, kadangi turi po kelis ypač aukšto lygio žaidėjus, o likę vidutinio lygio žaidėjai aikštėje atiduoda visą širdį. 

Jeigu Urugvajaus rinktinėje viskas sukasi aplink Darwin Nunez, Manuel Ugarte, Federico Valverde ir Ronald Araujo, kuris prieš Braziliją patyrė traumą, tai Kolumbijoje svarbiausi yra Luis Diaz ir puikią formą demonstruojantis James Rodriguez. Panašu, kad 32-erių kolumbietis šiame čempionate prisiminė geriausius savo laikus. 

copa-america-prognoze-kolumbija-urugvajus

Nors Urugvajus grupės etape buvo daugiausiai įvarčių įmušusi rinktinė, jos stiprybė yra kantrybė ir gynyba. Kolumbija kur kas daugiau dėmesio skiria puolimui ir turi mažiau talento tarp besiginančių žaidėjų. Galima sakyti, kad susitinka puolimas prieš gynybą, o kaip žinome, tokiuose etapuose gynyba yra ypač svarbi. 

Reikia priminti, kad Copa America turnyre nėra žaidžiamas pratęsimas – jeigu po 90 min. rezultatas lygus, rinktinės stos mušti 11 m baudinių. Pratęsimas bus žaidžiamas tik Copa America finale.

Tai reiškia, kad likus žaisti 10 – 15 min. ir rezultatui esant lygiam, žaidimas taps kur kas atsargesnis, nes niekas nenorės prasileisti paskutinėmis rungtynių minutėmis. 

Prieš silpnas rinktines įvarčius mušė tiek Kolumbija, tiek Urugvajus. Tačiau, jeigu pažvelgtume į susitikimus su aukštesnio lygio rinktinėmis, rezultatai buvo tokie: Kolumbija – Brazilija 1:1, Urugvajus – JAV 1:0, Urugvajus – Brazilija 0:0.

Tikrai yra šansų, kad čia rezultatas bus 1:1, tačiau tokiu atveju statymas būtų grąžintas. Kur kas didesnė tikimybė, kad išvysime 1:0 ir vienos iš rinktinės maksimalų susitraukimą gynyboje. Nenustebintų ir 0:0, ką jau matėme Urugvajaus rungtynėse ketvirtfinalyje. 

Ši Copa America 2024 prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..