Copa America Prognozė: Urugvajus – Brazilija (2024-07-07)

Copa America 2024 turnyre prasideda svarbiausios kovos – ketvirtfinaliai. Aštuonios komandos tęsia kovą dėl titulo, o viename iš ketvirtfinalio mačų susitiks favoritais laikyti brazilai bei Urugvajus, kuris buvo išskiriamas kaip vienintelė rinktinė, kuri gali pasipriešinti tiems patiems brazilams bei argentiniečiams.

Rungtynių prognozė: Urugvajus pateks į kitą etapą @ 1.95

Urugvajus Copa America 2024 C grupėje iškovojo visas tris pergales – 3:1 prieš Panamą, 5:0 prieš Boliviją ir 1:0 prieš JAV. Tuo tarpu brazilai grupėje liko antri – 0:0 prieš Kosta Riką, 4:1 prieš Paragvajų ir 1:1 prieš Kolumbiją. 

Brazilijos rinktinės stovykloje nerimo turėtų būti gana nemažai. Sudėtyje pilna aukščiausio lygio žaidėjų, kiekvienoje pozicijoje netrūksta pasirinkimo, tačiau žaidimas aikštėje neatspindi turimo talento.

Paskutiniuose dvejuose Copa America turnyro finaluose brazilai žaidė, tačiau turnyrai abu kartus vyko Brazilijoje, kur turėjo savų žiūrovų užnugarį. Prieš tai brazilai paskutinį kartą finale žaidė tik 2007 metais ir yra nemaža tikimybė, kad šiais metais finalas vėl bus be Brazilijos. 

Kaip ir buvo prognozuota, grupių etape Kolumbija su Brazilija sužaidė lygiosiomis, užėmė pirmą vietą bei išvengė Urugvajaus. Tuo tarpu Brazilijai teks eiti sunkiuoju keliu.

copa-america-prognozė-urugvajus-brazilija

Urugvajus 2022 m. pasaulio čempionate su 4 taškais užėmė trečią vietą grupėje ir tik dėl to, kad Pietų Korėja buvo įmušusi daugiau įvarčių ir užėmė antrą vietą.

Nuo to laiko urugvajiečiai laimėjo 11 kartų, 3 kartus pralaimėjo ir 4 kartus sužaidė lygiosiomis. Demonstruojamas žaidimas yra aukšto lygio, o svarbiausia, kad rinktinė žaidžia kaip komanda. 

Urugvajus pasižymi puikiu balansu – yra keli aukščiausio lygio žaidėjai iš tokių komandų kaip „FC Liverpool“, „PSG“, „FC Barcelona“, „Real“: Darwin Nunez, Federico Valverde, Manuel Ugarte, Ronal Araujo.

Yra ir mažiau žinomų žaidėjų, yra keli veteranai. Atrodo, kad visi turi savo vietą, žino, ką reikia daryti, o svarbiausia, kad žaidžia pergalingai. 

Brazilijos rinktinės pusėje yra daug neaiškumų, puolimo talentas niekaip nerealizuoja susikuriamų progų, o prieš Urugvajų nežais ir potencialus rinktinės lyderis – Vinicius Jr., kuris prieš Kolumbiją gavo antrą geltoną kortelę.

Brazilija grupių etape nieko neįrodė ir nors turi talentingesnę sudėtį, Urugvajus kaip komanda šiuo metu atrodo geriau. Galima pažymėti ir tai, kad prieš metus šios rinktinės buvo susitikusios atrankoje į pasaulio čempionatą ir tada Urugvajus laimėjo 2:0. 

Ši Copa America 2024 prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..