Esporto prognozė: “CR4ZY” – “HONORIS”

Per elitinių turnyrų pertrauką “Eden Arena Malta Vibes Cup” rengia turnyrus kiekvieną savaitę ir tai jau 4 jų organizuojamas turnyras šią vasarą. Šis mačas tarp “CR4ZY” ir “HONORIS” komandų įvyks Liepos 23d (ketvirtadienį) 21val. ir šią kovą galite stebėti oficialiame turnyro kanale Twitch platformoje – “Edenesports”.

Jeigu norite rizikuoti su šia prognozę nemokamai – Betsafe.lt siūlo nemokamai 20€ kiekvieną savaitę esporto statymams. Taip pat junkitės prie Rimti Statymai Facebook grupės, nes tada nepraleisite nei vienos esporto prognozės bei rasite rimtų patarimų lažyboms.

Į šį turnyrą susirinko 16 komandų, kurios bus suskirstytos į 4 grupes, iš kurių į sekantį etapą pateks po 2 geriausias komandas. Šį kartą turnyre bus gana aiškus favoritas – “Gambit Youngsters” (28 reitingas), kurie yra puikioje formoje ir yra rimtas varžovas net ir aukščiausiame lygyje.

📖 Turinys

Prognozė: Žemėlapis 1 – 26,5 raundų daugiau (Map 1 – 26.5 round over)@2.01 Cloudbet

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias e-sporto bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
26,5 daugiau 2.01 cloudbet naujas logo
26,5 daugiau 2.00

26,5 daugiau 1.99 betest logo
26,5 daugiau 1.98

1xbetukas

26,5 daugiau 1.98

megapari logo

Šis turnyras beveik visada vyksta tokiu pačiu formatu – pirmosios grupių rungtynės vyksta iki 1 pergalės, likusios – iki 2 pergalių. “Eden Arena Malta Vibes Cup 4” vyks Liepos 21 – 26 dienomis, nuotoliniu būdu. Prizinis fondas – 40,000 dolerių. Prognozė iš C grupės, kur ginklus surems “CR4ZY” (55 reitingas) su “HONORIS” (80 reitingas). Rungtynės vyks iš 1 žemėlapio.

“CR4ZY”

“CR4ZY” – daug nuopolių ir pasikeitimų turėjusi komanda pastaraisiais sezonais. Šiuo metu ekipą sudaro vien tik Ukrainos žaidėjai: “Sergiz”, “Psycho”, “SENSEi”, “DemQQ”, “7oX1C”.

Sausio mėnesį visa “CR4ZY” ekipa (su lietuviu “EspiranTo” priešakyje) persikėlė į “c0ntact” organizaciją. Keitėsi ir “CR4ZY” savininkai, tad galima sakyt – visiškai nauja organizacija su legendiniu vardu. Naujoji valdžia nusprendė eiti kitu keliu – surinko jaunų, talentingų ukrainiečių penketą, kurio amžiaus vidurkis yra vos 20.5 metų. Apskritai tapo viena jauniausių komandų profesionaliame lygyje.

DemQQ 7oX1C

Anksčiau ši komanda pasižymėdavo tuo, kad dažniausiai rinkdavo tarptautinę sudėtį, tačiau naujoji valdžia pasuko kitu keliu ir surinko vienos šalies atstovus. Tai žinoma duos 1 riebų pliusą – nebus komunikacijos problemų ir nereikės investuoti papildomo laiko kalbos barjerams, su kuriuo dažnai susiduria daugelis tarptautinių komandų.

Visai neblogai žemesniame lygyje atrodo ukrainiečiai – renka žymiai daugiau pergalių, nei pralaimėjimų. Sugeba paskutiniu metu nugalėti tokias komandas, kaip “AGF”, “FATE”, “Hard Legion”, kurios antrojo ešelono lygyje yra rimti varžovai.

Turi 2 gana išreikštus lyderius – “SENSEi”, “Sergiz”, kurie renka stabiliai gerus skaičius ir dažniausiai renka daugiau nužudymu, nei mirčių.

Suformavę labai solidų žemėlapio (map) meniu, matosi, kad jaunuoliai įdėjo daug darbo. Turi aiškiai išreikštą žemėlapį, kurio visiškai nežaidžia ir visada pašalina – “Dust2”. Ypač gerai nušlifavę “Overpass”, “Mirage”, “Nuke”, kur renka įspūdingus pergalių procentus – apie 80%. Tačiau ir likę žemėlapiai nėra achilo kulnas ir gali rungtyniauti panašiu lygiu visus žemėlapius, apart “Dust2”.

“HONORIS”

“HONORIS” – Lenkijos ekipa, neseniai pritraukusi 2 legendinius, vienus iš geriausių visų laikų Lenkijos CS:GO žaidėjų – “TaZ” ir “NEO”, kurie yra tape Didžiojo Kirčio nugalėtojais. Komandą sudaro vien tik Lenkijos žaidėjai, prie minėtų legendinių vardų prisideda dar 3 žaidėjai: “Prism”, “reiko”, “STOMP”.

Tik šiais metais susikūrusi organizacija, kuri pradžioje visą dėmesį skirs CS:GO komandai. Iškart organizacija dėjo rimtą žingsnį į priekį – pavykus prisivilioti tokius legendinius žaidėjus, iškart daug rėmėjų ir sirgalių akių pakrypo į šią ekipą. Žinoma, tiek “TaZ”, tiek “NEO” yra visiški veteranai ir toli nuo savo geriausių laikų, bet niekas neatims iš jų šio žaidimo supratimo ir patirties, kurią gali perduoti ir jaunesniems komandos draugams.

honoris

Sunkiai sekasi kol kas rinkti pergales komandai, visgi dar šviežia ekipa, “TaZ” su “NEO” aišku jau nebėra dominuojantys žaidėjai, bet žemesniame lygyje “HONORIS” turėtų po truputį rodyti geresnius rezultatus. Turi solidų “AWP” žaidėją – “STOMP”, kuris rodo stabilų žaidimą ir dažniausiai būna komandos lyderiu, o turėti stabilų “AWP” žaidėją yra vienas svarbesnių faktorių sėkmingam komandos žaidimui. Puikioje formoje paskutiniu metu yra Lenkijos jaunuolis “Prism”, kuris svariai prisideda nužudymais.

“HONORIS” visiškai nepropoguoja “Overpass” žemėlapio, visada jį pašalina iš pasirinkimo meniu. Labai sunkiai sekasi rinktis pergales “Nuke”, “Mirage”. Gerokai sėkmingiau rungtyniauja “Vertigo”, “Inferno”, “Train”, kur jaučiasi gerokai komfortabiliau. Bendrai, kaip ir būdinga naujai komandai, žemėlapių meniu kol kas labai silpnas ir tai yra viena pagrindinių priežasčių, dėl ko sunkiai sekasi rinkti pergales lenkams.

Prognozės argumentai

“CR4ZY” ekipa šiuo metu yra stipresnė komanda už “HONORIS”, tačiau šių rungtynių formatas (iki 1 pergalės), gana ženkliai keičia situaciją. Toks formatas leidžia abejoms komandoms išsirinkti patogų žemėlapį, kas leidžia užlopyti komandų žemėlapio meniu spragas, kurias neabejotinai turi “HONORIS”.

“CR4ZY” čia neabejotinai nebus jokio žemėlapio šiose rungtynėse, kuris jiems keltų didesnių problemų. Dažniausiai žemesniame lygyje komandos turi didelių spragų map meniu – kelis gerai nušlifuotus žemėlapius ir likusiuose demonstruoja gerokai žemesnio lygio žaidimą, tačiau tik ne ši ukrainiečių ekipa.

Geroje formoje “CR4ZY” ir ne veltui jie šių rungtynių favoritai, tačiau vėl gi – rungtynės iš 1 žemėlapio dažnai yra nepalankus favoritams ir geras šansas autsaideriams, nes pasitaisyti galimybės nėra.

“HONORIS” ekipa tikrai pajėgi mesti kovą 1 žemėlapyje ir stipresniems oponentams, juolab, kad gaus tikrai palankų žemėlapį žaisti. Rungtynėse iki 1 pergalės būdingas didelis raundų skaičius, nes komandom nėra pasitaisymo galimybės ir turi atiduoti viską 1 žemėlapyje, kas leidžia matyti atkaklias kovas, jeigu nėra tarp komandų milžiniško meistriškumo skirtumo.

Turėtų laimėti šią dvikovą “CR4ZY” ekipa, tačiau žemesnio lygio turnyruose tikrai neretai pamatysi autsaiderius kimbant į atlapus favoritams, kas šioje elitinių turnyrų pertraukoje puikiai matosi. Nesugeba 2 ešalono komandos išlaikyti koncentracijos, žaidimo lygio visų rungtynių metu, kas dažniausiai ir skiria geras komandas nuo geriausių. Nėra čia toks didelis lygių skirtumas tarp komandų, juolab, kad “CR4ZY” neteks pranašumo, kad turi ženkliai stipresnį map meniu ir patogus žemėlapis abiems komandoms turėtų garantuoti atkaklią kovą.

Ši e-sporto prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..