Esporto prognozė: „G2 Esport” – „North”

Baigėsi Didžiojo Kirčio Road to Rio kvalifikacinis turnyras ir iškart keliamės į naują turnyrą. LazybGuru.lt komandos prognozės Road to Rio turnyro buvo pelningos, tikėkimes tokių rezultatų ir iš Dream Hack Masters Spring.

Šis turnyras vyks 2 regionų formatu, nuotoliniu rėžimu – Europos ir Šiaurės Amerikos. Europos regioną sudarys 16 komandų, kurios bus suskirstytos į 4 grupes po 4 komandas. Dream Hack Master Spring turnyro kovas galite stebėti Dream Hack twitch kanale. O, kad stebėti būtų smagiau imk iš Betsafe.lt 80€ esporto statymams.

A grupę sudarys: Astralis, G2 Esports, Heroic, North / B grupė: BIG, CompLexity Gaming, MAD Lions, mousesports / C grupė: FaZe Clan, fnatic, GODSENT, Spirit / D grupė: ENCE, Natus Vincere, NiP, Vitality. Šiaurės Amerikos pusėje dalyvaus 8 komandos, suskirstytos į 2 grupes. A grupę sudarys: FURIA, Team Liquid, MIBR, CHAOS / B grupė: 100 Thieves, Cloud9, Gen.G, Evil Geniuses.

📖 Turinys

Prognozė: „G2 Esports” -1.5 žemėlapių pranašumas @1.99 Pinnacle

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias e-sporto bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
G2 Esport -1.5 1.99
G2 Esport -1.5 1.91

G2 Esport -1.5 1.85

G2 Esport -1.5 1.85

Galima šį turnyrą laikyti, kaip teniso Masters serijos turnyrą – didelis turnyras, į kurį susirinko stipriausios pasaulio komandos. DreamHack Masters Spring 2020 vyks Gegužės 19d. – Birželio 14d., Europos regione prizinis fondas – 160000$, Šiaurės Amerikos – 10000$.

Iš kiekvienos grupės išeis po 3 komandos – 1 vietą užėmusi komanda keliauja į viršutinę tinklelio pusę, 2,3 vietos – į apatinę pusę. Susitikimai vyks iki 2 laimėtų žemėlapių, tik finalai bus žaidžiami iki 3 pergalių.

Pirmoji prognozė, iš šio turnyro, vyks Europos regione, kur jėgas išmėgins G2 Esports (6 reitingas) su North (22 reitingas).

„G2 Esports”

G2 Esports – ilgą laiką buvusi tik Prancūzijos ekipa, sudaryta vien iš vietinių žaidėjų, tačiau praeitame sezone nusprendė, organizacija, daryti pasikeitimus ir pasikvietė užsieniečių. Šiuo metu komandą sudaro: KennyS (Prancūzija), AmaNEk (Prancūzija), JaCkz (Prancūzija), nexa (Serbija), huNter- (Bosnija ir Hercegovina).

Pastaraisiais metais, kaip ir visas prancūzų CSGO, taip ir G2 Esports, buvo primigusi organizacija, nors, tai vienas didžiausių CSGO brandų, iškovoje daugybę titulų. Tačiau, pasikvietus nexa su huNter- ir pagaliau pasiryžusi padaryti tarptautinį kolektyvą, atrodo, kad šis sprendimas atsipirko su kaupu – puikiai pradėtas sezonas. Iškovotas trofėjus BLAST Premier Spring Series 2020 turnyre, viename iš prestižiškiausių CSGO turnyrų. IEM Katowice 2020, nukeliauta iki pat finalo, kur nusileido monstriškai atrodžiusiems Natus Vincere. Ką tik pasibaigusiame Road to Rio turnyre irgi nukeliavo iki pat paskutinio laiptelio – finale nusileido Astralis.

Komanda labai staigiai šovė į viršų ir jau dabar yra laikoma, kaip viena stipriausių pasaulio ekipų. Buvo daug spekuliacijų, kaip šiam tarptautiniam mišiniui seksis komunikuoti anglų kalba, nes vienas is ekipos prancūzų, jaCkz, visiškai iki tol nemokėjo anglų kalbos, tačiau kiek netikėtai, gana greitai persilaužė ir, bent jau CSGO kalba komunikuoti jau sugeba gerai.

Turi labai stiprią sudėtį – vieną geriausių visų laikų AWP žaidėjų, KennyS, kuris jau buvo primirštas, tačiau šį sezoną, komandos atsinaujinimas įkvepė legendinį prancūzą naujiems iššūkiams ir vėl yra sunkiai sustabdoma jėga. Abu naujokai – nexa ir huNter- puikiai įsiliejo į gretas, yra super geri žaidėjai individualiai, nexa tapo IGL (komandos įžaidėju), nors šių pareigų žaidėjai dažniausiai nebūna individualiai stipriausi ir mažiau prisideda nužudymų lentelėje, tačiau šis įžaidėjas būtent ir išsiskiria tuo, kad yra labai stiprus individualiai ir gali ne tik sustatyt komandą, bet ir pats ją tempt į priekį.

Map meniu, kaip ir būdinga elitinėms komandoms, yra labai platus – galingai atrodo Vertigo, Nuke, Dust2 (nors ten pastaruoju metu strigo, tačiau kaip patys žaidėjai sako – labai mėgsta šitą žemėlapį). Pašalina beveik visada Train, o visur kitur žaidžia be problemų, ypač prieš tokius varžovus, su kuriais teks susidurt šiose rungtynėse.

„North”

North – Danijos ekipa, sudaryta vien iš vietinių žaidėjų – MSL-, gade, aizy, cajunb, Kjaerbye. Bėda ta, kad paskutiniu metu daug chaoso komandoje, nes susirgo bene pagrindinė komandos žvaigždė, Kjaerbye. Šis žaidėjas jau ilgą laiką turi problemų su pilvo skausmais, kvėpavimo sutrikimais ir krūtinės spazmus, kurie trukdė rodyti gerą formą ir pagaliau ryžosi šių sutrikimų gydymui.

Road to Rio atrankoje, paskutinėse keliose rungtynėse Kjaerbye pakeitė komandos treneris, Jumpy, su kuriuo sugebėjo iškovoti kelias pergales, tačiau treneris, žaidėjo rolėje, nėra idealus variantas ir North nusprendė rasti laikiną pakeitimą.

Šiame turnyre žais Danijos jaunuolis, vos 18 metų Kristou, kuris dar nė karto nėra dalyvavęs tokio rango varžybose ir jam, tai bus debiutas. North ir taip nerodė stebuklų paskutiniais sezonais, o tokia chaotiška situacija komandos viduje tikrai neprideda pasitikėjimo.

Labai sunku tikėtis, kad pirmą kartą žengias į tokį lygį, Kristou rodytų stebuklus ir didžiausia tikimybė, kad jaunuolis perdegs, o dar, kai varžovas iš elito grupės. Beveik visiškai neturės laiko kartu pasitreniruoti komanda, nes ką tik po Road to Rio, kur vis dar žaidė treneris Jumpy, tad šios rungtynės bus pirmos, su atsinaujinusia sudėtimi.

North map meniu atrodo labai pažeidžiamas, turi stiprų Vertigo, Nuke irgi solidus, tačiau visur kitur sunkiai klijuojasi žaidimas komandai, o dar kai tiek nesusipratimų paskutiniu metu komandos viduje, sunku sustyguoti žaidimą.

Prognozės argumentai

Komandos yra skirtingose pozicijose, G2 vis labiau įsitvirtina elitinėje grupelėje, North net neturi pilnos sudėties, kad galėtų šlifuoti žaidimą. Ekipų lygis ir taip gana stipriai skiriasi, tačiau danų problemos tik dar padidina skirtumą tarp komandų.

North, jei tik turi galimybę, visada renkasi Vertigo, tačiau bėda ta, kad, tai bene mėgstamiausias ir G2 Esports žemėlapis, kas panaikina visą North pasirinkimo pranašumą. G2 gali rinktis tiek Dust2, nors ten ir nesiklijavo žaidimas paskutiniu metu, tiek Mirage, kur pastaruoju metu atrodė labai gerai, net gi sugebejo nugalėt FaZe Clan, kurie šiame žemėlapyje beveik nepralaimi.

Buvo susitikusios šios komandos H2H Road to Rio ir tada, paskutiniame grupės susitikime 2:1 sugebejo North laimėti, tačiau G2 šios rungtynės nieko nereiškė, jau buvo užsitikrine 2 vietą grupėje, o North, tai buvo lemiamas mūšis dėl išėjimo į kitą etapą, tad per daug į tą susitikimą nereikėtų žiūrėti, juolab, kad ir 1 žaidėjas pasikeis North nuo tų rungtynių.

Vienintelis nerimas, kad, tai pirmas turnyro susitikimas ir pirmuose turuose būna nemažai staigmenų, tačiau komandos vos prieš kelias dienas baigė Road to Rio atranką ir neturėtų būti nusimušę nuo ritmo.

Ši e-sporto prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..