Esporto prognozė: „G2 Esports” – „Natus Vincere”

Baigėsi BLAST Premier Spring 2020 Showdown turnyras, kur paaiškėjo 2 komandos, kurios pateko į finalinį turnyrą – Vitality, ENCE. Dabar, po savaitės pertraukos, grįžtame į DreamHack Masters Spring 2020 kovas. Šias kovas galite stebėti DreamHack twitch kanale.

Prognozė yra iš G2 Esports ir Natus Vincere susitikimo, kuris įvyks birželio 9 dieną (antradienį), 18:50 val. Jeigu norite rizikuoti su šia prognozę nemokamai – Betsafe.lt siūlo nemokamai 20€ kiekvieną savaitę esporto statymams.

Jeigu įdomu kaip mums sekasi su esporto prognozėmis, tai čia galite Balandžio ir Gegužio mėnesių rezultatus. Taip pat junkitės prie Rimti Statymai Facebook grupės, nes tada nepraleisite nei vienos esporto prognozės bei rasite rimtų patarimų lažyboms.

Taigi DreamHack Masters Spring  2020 turnyre prasideda atkrintamųjų varžybų etapas. Grupių nugalėtojai  G2 Esports, Natus Vincere, FaZe Clan, BIG iškart pateko į tolimesnius etapus, o nuo 1/16 etapo pradės žemesnes vietas grupių etape užėmusios ekipos – CompLexity Gaming, Fnatic, Heroic, Vitality, Astralis, Ninjas in Pyjamas, Team Spirit, MAD Lions.

📖 Turinys

Prognozė: Žemėlapių rezultatas – daugiau 2,5 (Map over 2,5) @2.08 Pinnacle

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias e-sporto bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Daugiau 2.5 2.08
Daugiau 2.5 1.99

Daugiau 2.5 1.99

Daugiau 2.5 1.99

Daugiau 2.5 1.90

1/16 etape vietos klaidoms jau nebus – pralaimėjusi komanda krenta iš turnyro. Rungtynės vyks iki 2 laimėtu žemėlapių, kiekviena komanda turės teisę pasirinkti savo norimą žemėlapį. Šiaurės Amerikos regione grupių nugalėtojais tapo FURIA ir 100 Thieves, kurie iškart susitiks tolimesniame etape, o dėl išlikimo turnyre žais Liquid prieš Gen.G ir MIBR su Cloud9.

Atkrintamųjų etapą pradėsime iš Europos regiono, tolimesnio etapo kovų, kur ginklus surems A ir D grupių nugalėtojai – G2 Esports (4 reitingas) su Natus Vincere (1 reitingas).

„G2 Esports”

G2 Esports – ilgą laiką buvusi tik Prancūzijos ekipa, sudaryta vien iš vietinių žaidėjų, tačiau praeitame sezone nusprendė daryti pasikeitimus ir pasikvietė užsieniečių. Šiuo metu komandą sudaro: KennyS (Prancūzija), AmaNEk (Prancūzija), JaCkz (Prancūzija), nexa (Serbija), huNter- (Bosnija ir Hercegovina).

Gana permainingą, bet sėkmingą sezoną kol kas žaidžia G2 Esports, pradžioje apskritai atrodė beveik idealiai – laimėjo BLAST Premier Spring Series 2020 ir nukeliavo iki pat finalo IEM Katowice 2020 (vienas prestižiškiausių CSGO turnyrų), kur nusileido tiems patiems Natus Vincere. Tačiau paskui, buvo šioks toks nuosmukis – tiek Road to Rio, tiek ESL Pro lygoje turėjo gerų rungtynių, puikių pergalių, tačiau ir netikėtų pralaimėjimų, kas paliko komandą be galimybių kovoti dėl titulų.

Atvykę į DreamHack Masters Spring 2020 turnyrą, ekipos žaidėjai minėjo, kad yra pervargę, nes tvarkarastis išties buvo įtemptas, tačiau nepaisant to, vis tiek sugebėjo ne tik išeiti iš grupių etapo, bet ir užimti 1 vietą – lemiamame susitikime dėl 1 vietos, užtikrintai nugalėjo Astralį 2:0.

Dabar turėjo užtektinai laiko perkrauti baterijas, pasiruošti naujam etapui, nes nereikėjo žaisti BLAST Premier Spring 2020 Showdown, o jau iškart turėjo vietą finaliniame turnyre, dėl rudenį iškovoto BLAST Premier Spring Series 2020 titulo.

Turėtų labai į naudą išeiti ši savaitės pertrauka G2 Esports, nes atsinaujinus komandai ir tapus tarptautine komanda, reikia daug dirbti ties komunikacija ir susižaidimu, nes skirtingų kalbų barjeras visgi yra didelė kliūtis optimizuoti komandos potencialą.

Dėl talento klausimų šioje komandoje nekyla – turi tiek vieną geriausių AWP žaidėjų istorijoje, KennyS, tiek vieną geriausių įžaidėjų nexa, kuris ne tik valdo komandą, tačiau ir nužudymų lentelėje sugeba būti vienas lyderių.

„Natus Vincere”

Natus Vincere – Rusijos ekipa, kurią sudaro: flamie (Rusija), electronic (Rusija), Perfecto (Rusija), Boombl4 (Rusija), s1mple (Ukraina). Po kelių savaičių pertraukos grįžo NaVi į 1 reitingo vietą, tačiau pagal pastaraisiais mėnesiais rodomą žaidimą sunku laikyti šią ekipą numeris 1.

Po monstriškos sezono pradžios, triumfo IEM Katowice 2020, kur nušlavė visas komandas kaip vaikų darželius, tačiau po šio titulo viskas nuvažiavo žemyn. Faktas, kad prie to prisidėjo ir nuotoliniu būdu žaidžiami turnyrai, tačiau sąlygos visiems vienodos, kaip bebūtų, šią ekipą atrodo tai paveikė labiausiai.

Road to Rio turnyre net neįšėjo iš grupių etapo, nors žaidė silpname CIS regione, lyginant su Europos ir Šiaurės Amerikos. Daug klausimų sukėlė Natus Vincere, vieni sakė, kad sezono pradžios monstriški pasirodymai buvo atsitiktinumas, kiti manė, kad tiesiog sunku adaptuotis prie nuotolinio rėžimo sąlygų, tačiau jau turėjo komanda per akis laiko apsiprasti su sąlygomis ir po truputi vėl bunda Natus Vincere iš žiemos miego.

DreamHack Masters Spring 2020 sugebėjo užimti 1 vietą D grupėje, kur 2:1 nugalėjo Vitality, kurie šiuo momentu yra viena geriausių komandų, po to netikėtai 0:2 nusileido ENCE ir galiausiai, svarbiausiu momentu lengvai 2:0 susitvarkė su Ninjas in Pyjamas.

Gerokai solidžiau atrodė NaVi, individualiai žaidėjų pasirodymai irgi ženkliai šoktelėjo į viršų. Ko jau ko, bet talento ši komanda turi – s1mple, bene geriausias pasaulio žaidėjas, su kuriuo lygiuotis gali nebent Vitality superžvaigždė, ZywOo. Taip pat yra vienas geriausių pasaulio žaidėjų – electronic ir s1mple/electronic duetas yra laikomas bene stipriausiu pasaulyje ir kai jis veikia pilnu pajėgumu, sustabdyti šią komandą yra be proto sunku.

S1mple savo žaidimo lygį išlaikė net ir kai Natus Vincere atrodė labai prastai, tačiau paskutiniu metu ir electronic po truputį grįžta į formą, kas iškart pakėlė NaVi žaidimo lygį. Šį sezoną ekipa pasipildė jaunuoju rusijos talentu – Perfecto, kuris, kaip ir tikėtasi, sunkiai įsivažiavo, tačiau su kiekvienu mėnesiu vis labiau prisideda prie komandos nužudymų lentelėje.

Natus Vincere žaidžia senų laikų CSGO stiliumi – už teroristų pusę labai lėtai pradeda raundus, laukia, kol oponentai panaudos granatas ir likus 20, 30 sekundžių iki raundo pabaigos pradeda aštrinti situaciją. Labai rizikingas šis stilius, dažnai tiesiog nepakanka laiko padėti bombą ir prasideda desperaciniai sprendimai, kartais pasiteisina, nes policininkai lieka be granatų gynybai, nes jau būna sunaudoja atsargas gynybai raundo pradžioje.

Kaip bebūtų, CSGO eina į priekį ir vis labiau dominuoja greitas žaidimo stilius ir Natus Vincere teroristų pusė neretai stringa ir tenka daryti didelius sugrįžimus už policinkų pusę, kur NaVi labai stiprūs.

Prognozės argumentai

Faktas, kad Natus Vincere turėtų pašalinti iš pasirinkimų meniu Vertigo, nes, tai vienas geriausių G2 Esports žemėlapių, o patys rusai beveik niekada jo nežaidžia. G2 Esports turėtų pašalinti Train, tai vienas geresnių NaVi žemėlapių, o G2 Esports retai palieka Train pasirinkimuose – dvi silpnesnės jų vietos, Train ir Overpass žemėlapiai.

Turėtume pamatyti čia super atkaklią kovą, mūšis tarp vienų iš geriausių pasaulio komandų, turėjo daug laiko pasiruošti šiai dvikovai ir visą dėmesį skirti būtent šioms rungtynėms. Susitiko šios komandos IEM Katowice 2020 finale, tada Natus Vincere nušlavė oponentus, tačiau nuo to laiko daug kas pasikeitė ir šiose rungtynėse gerokai išsilyginusios, nes Natus Vincere toli nuo IEM Katowice 2020 pasirodymų. Nugalėtoją čia labai sunku nuspėti, labiau monetos metimas, bet kas tikrai turėtų būti, tai atkakli kova su 3 žemėlapiais.

Ši e-sporto prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..