Esporto prognozė: „Hellraisers” – „AGF”

Po “cs_summit 6” turnyro aukščiausio lygio kovų topinės komandos turi kelių savaičių pertrauką iki DreamHack Open Summer 2020. Kaip bebūtų, CSGO karavanas nestoja ir vyks keli žemesnio rango turnyrai, kuriuose irgi bus galima išvysti pakankamai aukšto lygio komandų. Vienas iš turnyrų  – “Eden Arena Malta Vibes Cup”. Šio turnyro kovas galite stebėti Twitch kanale „Edenesports”.

Jeigu norite rizikuoti su šia prognozę nemokamai – Betsafe.lt siūlo nemokamai 20€ kiekvieną savaitę esporto statymams. Taip pat junkitės prie Rimti Statymai Facebook grupės, nes tada nepraleisite nei vienos esporto prognozės bei rasite rimtų patarimų lažyboms.

Prognozė iš A grupės, kur ginklus surems “Hellraisers” (53 reitingas) su „AGF” (58 reitingas). Šis susitikimas įvyks šiandien Liepos 9 dieną 19:30 val.

📖 Turinys

Prognozė: „AGF” pergalė @1.862 Pinnacle

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias e-sporto bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Pergalė 1.862
Pergalė 1.82

unibet

Pergalė 1.82

888

Pergalė 1.82

optibet

Pergalė 1.80

Šiame turnyre susirinks 16 komandų, suskirstytų į 4 grupes. Išvysime ir kelias ryškesnes CIS regiono ekipas, kaip: Hard Legion ir forZe. Turnyras vyks nuotoliniu būdu. Visos pirmosios rungtynės vyks iki 1 pergalės, likusiame turnyre bus rungtyniaujama iki 2 pergalių. Prizinis fondas – 40,000 dolerių. Turnyras vyks Liepos 9 – 13 dienomis.

„Hellraisers”

“Hellraisers” – legendinis vardas CS:GO istorijoje, tačiau geriausi laikai jau praeityje. Šiuo metu ekipą sudaro 3 šalių atstovai: “Flarich” (Latvija), “jR” (Ukraina), “kalinka” (Lietuva), “ProbLeM” (Rusija), “JlaYm” (Rusija).

Ekipa ne per seniausiai stipriai atsinaujino – liko iš ankstesnės sudėties tik latvis “Flarich”. Komanda ir toliau tęsia tradiciją turėti lietuvį sudėtyje – “nukkye” pakeitė kitas lietuvis, “kalinka”. Šis keitimas kiek susilpnino komanda, nes “nukkye” yra 3 geriausias lietuvos žaidėjas po “EspiranTo” ir “Bymas”. Taip pat pasipildė patyrusiu AWP žaidėju “jR”, tačiau jis niekada netempė aukščiausio lygio.

lietuvis

Ekipa dar toli gražu nesusiklijavusi, nes 4 pakeisti žaidėjai yra tarsi nauja komanda ir kol kas tikrai sunkiai sekasi net ir žemesnio lygio turnyruose. Iš paskutinių 5 rungtynių net 4 kartus pralaimėjo sausais rezultatais 0:2.

Beveik visada pašalina iš žemėlapių meniu “Overpass”, visus kitus žemėlapius žaidžia pakankamai panašiu lygiu. Bėda ta, kad neturi tokio žemėlapio, kuriame pakankamai stabiliai rinktųsi pergales. Dažniausiai renkasi “Train”, “Dust2”, arba “Inferno”, tačiau tai toli gražu ne visada garantuoja jiems sėkmę.

Bendrai komandai trūksta ne tik susižaidimo, bet ir individualaus meistriškumo. Prieš sudėties atnaujinimą turėjo tokius legendinius ukrainiečius, kaip “ANGE1” ir “crush”, kurie neabejotinai lenkia meistriškumu dabartinius komandos žaidėjus. Norėjo pokyčių tiek organizacija, tiek žaidėjai, tačiau tuomet bent jau sugebėdavo “Hellraisers” sukovoti ir aukšto lygio turnyruose. Po šio sudėties atnaujinimo viskas važiuoja tik žemyn ir nesimato potencialo, kuris leistų galvoti, kad bus kitaip, nes žaidėjai tikrai netempia top 20, top 30 komandų žaidėjų lygio.

„AGF”

“AGF” – danų ekipa, sudaryta pilnai iš šios šalies atstovų. Šiuo metu sudėtis atrodo taip: “netrick”, “Lukki”, “fr0slev”, “TMB”, “Kristou”. Paskutiniais mėnesiais komanda buvo šiokioje, tokioje nežinomybėje, nes “North” ekipa buvo išsinuomavusi vienas ekipos lyderiu – “Kristou”, tačiau visai neseniai vėl sugrįžo į “AGF”.

Žinoma jaunasis danas neatsisakė puikios galimybes pasirodyti top lygio scenoje su geriausiomis komandomis. Įgavo puikios patirties per tuos kelis mėnesius “North” ekipoje, kur aišku nesugebėjo lygiaverčiai pakeisti komandos žvaigždės “Kjaerbye”, tačiau tikrai nebuvo inkaras, kuris temptų ekipą žemyn. Grįžus į žemesnį lygį “Kristou” tikrai turėtų tapti rimta jėga, nes dar prieš išvykstant į “North” buvo vienas svarbesnių komandos žaidėjų, o dabar išvis turėtų jaustis kaip žuvis vandenyje.

Ypač gerai ir stabiliai paskutiniu metu žaidžia “TMB” ir “fr0slev”, kurie renka nužudymus be jokių didesnių trukdžių, o sugrįžus “Kristou”, turėtų būti rimtas didysis trejetas.

malta vibes

Solidus “AGF” map meniu, beveik visada pašalina iš pasirinkimų “Vertigo”. Taip pat silpniau atrodo “Mirage”, kuriame irgi nesijaučia patogiai. Ypac solidžiai atrodo “Train” ir “Inferno”, kur dažniausiai susirenka pergales.

Paskutiniu metu demonstruoja labai gerą formą – iš paskutinių 9 rungtynių iškovotos 7 pergalės. Abu pralaimėjimai galingiems oponentams tokiame lygyje – “Hard Legion” ir “sAw”, tačiau tik po 3 žemėlapių atkaklių kovų.

Prognozės argumentai

Komandos šiuo metu yra skirtingose stadijose. “Hellraisers” beveik visiškai nauja ekipa, praleidus 2 mėnesius kartu. Labai stringa net ir prieš žemo lygio komandas ir bent jau kol kas neatrodo, kad šie nauji žaidėjai pakeltų komandą į kitą lygį. Neturi ir savo arkliuko, savo žemėlapio, kurį pasirinkus jaustųsi užtikrintai ir savo pasirinkimus dažnai pralaimi net ir silpnesniems varžovams už save. Nėra ekipoje aiškaus lyderio, kuris temptų komandą į priekį.

“AGF” šiuo metu yra labai geroje bangoje, skina pergalę po pergalės, o varžovai tikrai buvo ne ką silpnesni, nei “Hellraisers”. Kaip ir būdinga danų ekipoms – labai solidžiai taktiškai pasiruošusi komanda, susižaidimas puikus, jau gana ilgą laiką žaidžia kartu. “Kristou” trumpalaikis išvykimas tikrai neturėtų būti problema, nes prieš tai jau buvo daug laiko praleidę kartu ir iš naujo įsilieti į komanda neturėtų kilti trukdžių.

Abiejų komandų map meniu labai panašus, tik šalina skirtingus žemėlapius – “Hellraisers” “Overpass”, “AGF” “Vertigo”. Abi komandos mėgsta rinktis “Train” ir “Inferno” žemėlapius, kadangi šis susitikimas bus žaidžiamas iki 1 pergalės, neabejotinai turėtų vykti rungtynės būtent viename iš šių žemėlapių. Kadangi žemėlapis bus abejoms komandos patogus, čia jau esminis faktorius, kuri komanda šiuo metu geresnė.

Neabejotinai šiuo momentu solidžiau atrodo “AGF”, tiek susižaidimas be abejonės geresnis danų pusėje, tiek individualūs žaidėjų pasirodymai yra stipresni “AGF” ekipoje. “Kristou” vizitas “North” ekipoje turėtų tik dar labiau sustiprinti “AGF, tad favoritas šiose rungtynėse yra būtent danų komanda.

Ši e-sporto prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..