Esporto prognozė: „North” – „Movistar Riders”

Po “BlAST Pro” kovų komandos turėjo vos kelias dienas poilsio atsikvėpti, o kas dalyvauja atrankoje į “cs_summit 6” turnyrą – žaidžia be pertraukos. “Cs_summit 6” turnyrą sudarys 3 regionai – Europos, Šiaurės Amerikos ir CIS.

Turnyras vyks Birželio 23 – Liepos 5 dienomis, nuotoliniu būdu. Visos rungtynės vyks iki 2 laimėtų žemėlapių, tik finalai bus iki 3 pergalių. Šiaurės Amerikos regionas išsidalins 75,000 tūkstančių dolerių prizą, Europos – 125,000 tūkstančius, CIS – 50,000 tūkstančius. Šias kovas galite stebėti BTSCSGO twitch kanale.

Jeigu norite rizikuoti su šia prognozę nemokamai – Betsafe.lt siūlo nemokamai 20€ kiekvieną savaitę esporto statymams.  Taip pat junkitės prie Rimti Statymai Facebook grupės, nes tada nepraleisite nei vienos esporto prognozės bei rasite rimtų patarimų lažyboms.

Pradedame su Europos regionu, B grupe. Rungtynes tarp “North” ir “Movistar Riders”. Šis susitikimas įvyks Birželio 24 dieną (trečiadienį) 18:30 val.

📖 Turinys

Prognozė: Žemėlapių rezultatas – daugiau 2,5 (Map over 2,5) @2.19 Pinnacle

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias e-sporto bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Daugiau 2.5 2.19
Daugiau 2.5 1.92

Daugiau 2.5 1.92

Daugiau 2.5 1.92

Daugiau 2.5 1.90

Europos regioną sudarys 16 komandų, 11 komandų iškart turi vietą grupių etape, 5 ekipos pasipildys po atrankos. Tikrai pamatysime: “G2 Esports” (1 reitingas), “GODSENT” (26 reitingas), “mousesports” (12 reitingas), “Copenhagen Flames” (41 reitingas), “ENCE” (16 reitingas), “Ninjas in Pyjamas” (13 reitingas), “Movistar Riders” (33 reitingas), “North” (29 reitingas), “Vitality” (2 reitingas), “FaZe Clan” (3 reitingas), “Heretics” (22 reitingas), “FATE” (52 reitingas), “OG” (21 reitingas), “BIG” (8 reitingas). Dar 2 ekipos paaiškės po kvalifikacijos.

Šiaurės Amerikos pusėje varžysis 8 komandos, kur 7 komandos jau turi vietą. “FURIA” (5 reitingas), “Evil Geniuses” (9 reitingas), “Team Liquid” (11 reitingas), “100 Thieves” (17 reitingas), “Gen.G” (19 reitingas), “Cloud9” (20 reitingas), “CHAOS” (39 reitingas). Paskutinis kelialapis paaiškės po kvalifikacijos.

CIS regione jau aiškios visos 8 komandos. A grupę sudarys: “Natus Vincere” (4 reitingas), “Gambit Youngsters” (34 reitingas), “Virtus.Pro” (25 reitingas), “Hard Legion” (28 reitingas). B grupė: “Team Spirit” (18 reitingas), “Winstrike” (27 reitingas), “Espada” (40 reitingas), “Nemiga” (30 reitingas).

north komanda

“North”

“North” – danų ekipa, kurią šiuo metu sudaro: “cajunb”, “MSL”, “aizy”, “gade”, “Kristou”. Permainingas “North” sezonas, turėjo ir neblogų turnyrų, tačiau bendrai ši organizacija stipriai sėda žemyn, net ir kai kurie danų žaidėjai užsimina, kad, tai nebėra traukos vieta žaidėjams. Anksčiau, tai buvo pergalinga organizacija, kvėpuodavo “Astraliui” į nugarą, tačiau laikai stipriai pasikeitė ir ne tik smunka reitinguose, tačiau dažnai dalyvauja žemesnio rango turnyruose.

Neperseniausiai dėl sveikatos problemų neribotam laikui iš rikiuotės iškrito “Kjaerbye”, kuris buvo didžiausia ekipos žvaigždė. Jį pakeitė 18 metų jaunuolis “Kristou”, kuris toli gražu iki “Kjaerbye” pajėgumo ir šis pakeitimas iškart atsiliepė tiek “North” žaidimui, tiek rezultatams.

Komandos veteranas – 30 metų “cajunb” jau pasitinka karjeros saulėlydį, dažniau tempia komandą žemyn, nei prisideda prie sėkmės. “MSL” – pagrindinis ekipos AWP, labai jau nestabilus šio ginklo žaidėjas, sunkiai tempia aukštą lygį.

Dar vienas komandos senbuvis – “gade”, žaidžia labai prastą sezoną su labai retais ryškesniais blyksniais. Visumoj būtini pasikeitimai komandoje, daugelis ekipos senbuvių yra išsisėmę ir šios sudėties perspektyvos yra išties niūrios, nes žaidimo kreivė eina tik žemyn.

Tačiau bėda ta, kad aukštesnio lygio žaidėjai mato, kad perspektyvos šiuo metu “North” niūrios ir sunku pakviesti aukštesnio lygio žaidėjus. Puikus to atspindys – pasikviestas žemo lygio komandose žaidęs “Kristou” ir, tai tikrai priimtas sprendimas ne iš gero gyvenimo.

Turi vieną puikiai nušlifuotą žemėlapį – “Vertigo”, kurį beveik visada renkasi, jei varžovai jo nepašalina. Šiame žemėlapyje “North” gali mesti iššūkį net ir stipresniems oponentams, tačiau persikėlus į kitus žemėlapius, situacija pasikeičia kardinaliai.

“Movistar Riders”

Šią stipriausią ispanijos CS:GO ekipą sudaro ispanų/brazilo mišinys: “loWel” (Ispanija), “EasTor” (Ispanija), “steel” (Brazilija), “alex” (Ispanija), “mopoz” (Ispanija). Labai patyrusi komanda, kurios amžiaus vidurkis net 25 metai, kas CS:GO komandai yra tikrai daug, ypač dabar, kai komandos mėgsta išbandyti jaunus talentus.

Ispanija tikrai negarsėja kaip stipri CS:GO valstybė, tačiau šioje komandoje surinkti geriausi šalies atstovai su brazilu priešaky, kas leidžia būti pakankamai solidžia komanda. Žaidžiant prieš iki top20 esančias ekipas sugeba ne tik rimtai sukovoti, bet ir neretai laimėti.

Dažniausiai “Movistar Riders” žaidžia žemesnio rango turnyruose, tačiau, kai gauna progą dalyvauti aukšto lygio turnyruose, komanda parodo geriausią savo versiją ir žaidžia kaip už tėvynę. Fantastiškai pasirodė “Road to Rio”, kur sugebėjo nuimti tokius skalpus, kaip “GODSENT”, “mousesports”, “fnatic”, laimėti žemėlapį prieš “FaZe Clan”.

Gavę progą pasirodyti didelėje scenoje, ispanai sužaidžia su dviguba energija, o “cs_summit 6” turnyras tikrai atitinka šį kriterijų.

Komanda turi pakankamai universalų žemėlapių meniu – pašalina “Dust2”, o visur kitur neturi didelio achilo kulno, kiek silpniau sekasi “Vertigo” ir “Mirage”. Dažniausiai patys renkasi “Inferno”, arba “Overpass”, kur “Movistar Riders” neabejotinai jaučiasi patogiausiai ir nuo oponento specifikos priklauso, kurį iš šių žemėlapių rinksis.

cs summit 6 turnyras

Prognozės argumentai

Prieš kurį laiką niekas nebūtų pagalvojęs, kad “North” ir “Movistar Riders” komandos turės panašius šansus laimėti, tačiau dabartinė situacija diktuoja būtent tokią realybę. Ne tik “North” senbuvių forma važiuoja žemyn, tačiau ir keitimas “Kjaerbye” į “Kristou” tikrai ne iš gero gyvenimo ir tik susilpnino ekipą.

Kaip bebūtų, “North” turi stiprų “Vertigo” ir šį kartą tikrai galės pasirinkti šį žemėlapį, nes oponentai visada pašalina “Dust2”. “Movistar Riders” komandai “Vertigo” yra vienas silpnesnių žemėlapių, tad “North” turėtų lengviau, ar sunkiau susitvarkyti savo pasirinkime.

“Movistar Riders” arkliukas yra “Inferno”, o “North” šiame žemėlapyje dažniausiai atrodo labai silpnai su retomis išimtimis. Nors “Inferno” yra labiau policininkė žemėlapis, tačiau “North” gynyba atrodo labai silpnai su daug skyliu. Ypač lengvai atrakinama varžovams yra B aikštelė.

Būtent labai silpna policininkų pusė “North” dažniausiai kainuoja pralaimėjimą. “Movistar Riders” gerokai geriau pasiruošus “Inferno”, netgi nėra jiems didelio skirtumo ar už policinkų pusę žaidžia, ar teroristų, kas leidžia būti stipriems šiame žemėlapyje.

Taip pat variantas yra pamatyti “Overpass”, kuriame irgi labai gerai jaučiasi ispanai, tačiau ir “North” šiame žemėlapyje atrodo geriau, nei “Inferno”, tad “Movistar Riders” turėtų koncentruotis į labiau silpnesnę danų vietą – “Inferno”.

Abi komandos turi aiškiai išreikštus geriausius savo žemėlapius, kuriuose jaučiasi kaip žuvis vandenyje, tačiau įžengus į varžovų teritoriją susidurs su problemomis. Po “North” smigimo žemyn, komandų pajėgumas šiuo metu panašus ir sausa kažkurios ekipos pergalė išties nustebintu, tad realiausia pamatyti atkaklią 3 žemėlapių dvikovą.

Ši e-sporto prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..