EURO 2024 Prognozė: Austrija – Turkija (2024-07-02)

Austrija EURO 2024 grupių etape buvo viena iš labiausiai teigiamai nustebinusių rinktinių. Grupėje su Prancūzija, Nyderlandais ir Lenkija būtent austrai sugebėjo užimti pirmą vietą – jie lemiamame mače 3:2 įveikė olandus, o prancūzams sužaidus lygiosiomis su lenkais, pirmoji vieta su 6 taškais atiteko Austrijai. 

⚽ Rungtynių prognozė: suminis MAŽIAU 2.5 @ 1.85

Tuo tarpu Turkija nors ir užėmė antrą vietą grupėje, žaidimas tikrai nebuvo įtikinamas. Pirmajame grupės mače pasiėmė pergalę prieš vieną silpniausių rinktinių Sakartvelą, tuomet tragiškai sužaidė su Portugalija – 0:3, o lemiamą mačą laimėjo prieš čekus.

Vis tik, čekai jau pirmajame kėlinyje gavo raudoną kortelę, o pergalingą įvartį įmušti pavyko jau tik per pridėtą laiką, kai Čekijos rinktinė visais įmanomais būdais ieškojo jiems pergalę atnešančio įvarčio. 

EURO 2024

Decimal

EURO 2024

Austrija – Turkija aštuntfinalio mačas bus žaidžiamas liepos 2 d. 22:00 val. Poros nugalėtojas ketvirtfinalyje susitiks su Rumunijos – Nyderlandų poros laimėtojais. 

Nors visose Turkijos rinktinės grupės rungtynėse įvarčių netrūko, atkrintamosiose žaidžiamas visai kitoks futbolas. Čia klaidos kaina turi daug didesnę reikšmę ir galima neabejoti, kad atsargų žaidimą pamatysime iš abiejų rinktinių.

Turkai nemažai priklausomi nuo savo jaunųjų talentų – Arda Guler ir Kenan Yildiz. Abiem žaidėjams vos po 19 metų, o tokios svarbos rungtynėse dar nėra žaidę. Patirties trūkumas čia tikrai jausis, todėl ir žaidimo kokybė turėtų būti kiek žemesnė nei grupių etape.

euro-2024-prognozė-austrija-turkija

Austrija į aštuntfinalį žengia ne tik kaip grupės laimėtoja, bet ir šios poros favoritė. Kitaip nei Turkija, austrai turi daug patyrusių žaidėjų – kapitonas Marko Arnautovič rinktinėje yra sužaidęs 112 rungtynes. Taip pat yra tokie žaidėjai kaip Marcel Sabitzer, Christoph Baumgartner ir kiti. 

Austrija puikiai gynyboje atstovėjo prieš Prancūzijos rinktinę, solidžiai atrodė ir prieš lenkus. Tik rungtynėse su Nyderlandais žaidimas buvo rezultatyvesnis nei įprastai. Austrija praėjusiais metais aštuntfinalyje tik po pratęsimo iškrito prieš būsimus čempionus italus.

Šiais metais turi puikią galimybę žengti toliau. Atėjus atkrintamosioms gynyba yra svarbiausias dalykas ir nebūtų netikėta, jeigu turkams čia nepavyktų pasižymėti. Austrai turi kur kas daugiau patirties, kamuolio kontrolė irgi turėtų būti jų pusėje.

Turkijos rezultatai grupių etape neatspindi tikros žaidimo kokybės ir šiame susitikime turėtume išvysti, kad problemų yra tikrai nemažai. 

Ši EURO 2024 prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..