EURO 2024 Prognozė: Danija – Serbija (2024-06-25)

EURO 2024 po truputį prasideda lemiamų rungtynių metas. Birželio 25 d. C grupėje 22:00 val. bus žaidžiamos dvejos rungtynės: Danija – Serbija ir Anglija – Slovėnija.

Patekti į atkrintamąsias vis dar gali visos keturios rinktinės. Slovėnams šansų nėra daug, kadangi anglai atrodo kaip rimčiausia grupės rinktinė, tačiau ten lygiosios jiems leistų surinkti tris taškus, ko gali ir užtekti kitam etapui. 

Rungtynių prognozė: Serbija +0.0 Azijietiškas pranašumas @ 2.35

Vis tik, šioje EURO 2024 grupėje visas dėmesys bus kreipiamas į Danija – Serbija mačą. Serbai kol kas neparodė viso savo potencialo ir rungtynės gali būti kur kas įdomesnės nei atrodo. Paskutinę sekundę įmušę išlyginamą įvartį prieš Slovėniją, serbai pasiliko neblogus šansus žengti į atkrintamąsias.

Viskas, ką reikia padaryti – įveikti Daniją. Lygiosios iš dalies tinka tik danams, tačiau tokiu atveju reikia, kad slovėnai pralaimėtų arba irgi sužaistų lygiosiomis neįmušę įvarčių.

EURO 2024

Decimal

EURO 2024

Serbija pirmąsias rungtynes 0:1 pralaimėjo prieš anglus, kas nebuvo labai netikėtas rezultatas. Antrose rungtynėse prieš slovėnus jie buvo laikomi gana ryškiais favoritais, tačiau niekaip nesugebėjo įmušti. Progų susikūrė nemažai ir rezultatas 1:1 tikrai neatspindi rungtynių eigos.

Šansų greitose atakose turėjo ir slovėnai, tačiau serbai, o ypač Aleksandar Mitrovič realizavęs progas galėjo išvesti rinktinę į priekį, kas būtų leidę kontroliuoti rungtynių eigą. 

Danai tiek prieš slovėnus, tiek prieš anglus sužaidė lygiosiomis, tačiau žaidime daug pozityvo nėra. Prieš anglus rezultatas 1:1 neatrodo blogai, tačiau pati Anglijos rinktinė čia atrodė labai prastai ir su geresniu žaidimu danai galėjo pasiimti pergalę.

euro-2024-prognozė-danija-serbija

Danijos rinktinėje yra aukšto lygio žaidėjų, tačiau pats žaidimas daug pozityvo nekelia – panaši situacija yra ir pas serbus.

Danams neturėtų būti labai paranku žaisti prieš fizišką futbolą demonstruojančius serbus. Tai matėme tiek prieš slovėnus, tiek prieš anglus – kietos ir skaudžios pražangos, ne pats švariausias žaidimas. Danams čia iš dalies tinka lygiosios, pralaimėjimas reikštų nepatekimą į atkrintamąsias.

Serbus gelbėja tik pergalė ir niekas kitas. Danai prieš anglus sužaidė geriau nei prieš slovėnus, tačiau serbai savo geriausių rungtynių čempionate dar nesužaidė. +0.0 reiškia, kad lygiųjų atveju statymas bus grąžinamas. Atkreipti dėmesį galima ir į statymą, kad serbai nepralaimės @ 1,67 koef.

Ši EURO 2024 prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..