EURO 2024 Prognozė: Ispanija – Vokietija (2024-07-05)

Sužaidus EURO 2024 aštuntfinalius, tapo aišku, kad ketvirtfinalyje susitiks vienos iš favoričių – Ispanijos ir Vokietijos rinktinės. Ispanai yra vieninteliai kol kas Europos futbolo čempionate nepatyrę nei pralaimėjimo, nei sužaidę lygiosiomis – laimėjo visus keturis mačus.

⚽ Rungtynių prognozė: Ispanija pateks į kitą etapą @ 1.80

Vis tik, artėjantis susitikimas su vokiečiais bus stipriausias išbandymas – tą patį pasakyti galima ir žiūrint iš Vokietijos pusės. Tiek po grupių etapo, tiek ir po aštuntfinalio vis daugiau kalbama, kad Ispanija – Vokietija turėjo būti ne viena iš ketvirtfinalio porų, o finalas.

Vokiečiai į EURO 2024 ketvirtfinalį žengė gana sunkiai. Nors laimėjo rungtynes 2:0, viskas apsivertė per kelias minutes. Danų įvartis nebuvo įskaitytas dėl minimalios nuošalės, o jau beveik kitoje atakoje po žaidimo ranka buvo skirtas 11 m baudinys į Danijos rinktinės vartus.

EURO 2024

Decimal

EURO 2024

Vokiečiams įmušus įvartį ir perėmus rungtynių kontrolę, žaisti pasidarė kiek lengviau – 68-ą minutę Jamal Musiala įtvirtino pergalę 2:0. 

Ispanams aštuntfinalyje buvo kur kas lengviau – jų varžovas buvo Sakartvelas, prieš turnyrą įvardinta kaip viena silpnesnių rinktinių.

Prieš ispanus kartvelam nieko nepavyko susikurti – nors įmušė pirmieji, pralaimėjo net 4:1, tačiau rezultatas galėjo būti ir dar didesnis. Ispanai atliko net 36 smūgius, iš kurių 13 į vartų plotą. 

Vokiečiai žaidžia tikrai neblogai, tačiau pažvelkime į jų varžovus. Pergalė 5:1 atidarymo rungtynėse prieš škotus, tuomet 2:0 laimėta prieš vengrus.

euro-2024-prognozė-ispanija-vokietija

Su šveicarais sužaista 1:1, tačiau trūko labai nedaug, kad rungtynės būtų pralaimėtos – išlyginti rezultatą pavyko tik 90+2 min. Prieš danus irgi viskas nebuvo taip lengva, kaip gali atrodyti. Galima netgi sakyti, kad rezultatas 2:0 neatspindi tikrojo vaizdo.

Tuo tarpu ispanai iškovojo visas 4 pergales, tarp varžovų buvo jau iš turnyro pasitraukę kroatai, albanai ir italai. Įvartis į savus vartus prieš Sakartvelą buvo vienintelis, kurį ispanai prasileido šiame čempionate. Vokiečiai susidurs su kamuolio kontrolę mėgstančia komanda, kuri turi patyrusius gynėjus. 

Vokietija turės žiūrovų užnugarį, tačiau tai tikrai negarantuoja pergalės. Žiūrint į tai, ką šiuo metu išdarinėja Nico Williams bei Lamine Yamal, negalima nesižavėti Ispanijos rinktinės žaidimu.

Vertinant komandų formą, ispanai atrodo stabilesni, visose žaistose rungtynėse atrodė geriau nei varžovai. Jeigu vokiečiams rungtynių pradžioje nepavyks išsiveržti, galimai atsiras ir papildomas spaudimas – žaisti prieš savus sirgalius ne visada yra geriausias variantas.

Ši EURO 2024 prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..