EURO 2024 Prognozė: Lenkija – Austrija (2024-06-21)

Penktadienio vakarą Lenkija ir Austrija susikaus EURO 2024 D grupės rungtynėse, kurios gali būti lemiamos antrąją rungtynių savaitę.

Abi komandos, patyrusios pralaimėjimą pirmosiose rungtynėse, atsidūrė kryžkelėje. Šios rungtynės gali nulemti, ar jos pasitrauks iš kovos po grupių etapo, ar užsitikrins vietą paskutinėje aštuntfinalyje.

Rungtynių prognozė: Total under 2,5 įvarčio @ 1.90

Lenkija savo EURO 2024 kampaniją D grupėje pradėjo nedideliu pralaimėjimu 2:1 prieš Nyderlandus. Rezultatas šiek tiek nuvylė, nes Michalo Probierzo komanda į grupės atidarymo rungtynes vyko aštuonias rungtynes nepralaimėjusi visose tarptautinėse varžybose.

Vis dėlto pastaruoju metu Lenkijos rezultatai Europos čempionatuose yra prasti. Per penkerias varžybų rungtynes jie neturi pergalės, o iš pastarųjų ketverių rungtynių pralaimėjo trejas.

EURO 2024

Decimal

EURO 2024

Lenkijos žvaigždė Robertas Lewandowskis praleido atidarymo rungtynes su olandais. Tačiau „Barcelonos” žaidėjas tikisi, kad bus sugrąžintas į startinę sudėtį, nes Lenkija sieks iškovoti galimai svarbią pergalę.

Austrijos rinktinė pirmosiose rungtynėse su Prancūzija pademonstravo kovingą žaidimą, tačiau patyrė pralaimėjimą 1:0 dėl gynėjo Maximiliano Woberio įvarčio į savo vartus.

EURO-2024-prognozė-lenkija-austrija

Daugeliu atžvilgių Austrijai atidarymo rungtynės niekada nebuvo prioritetas, nes jų varžovai buvo vieni iš varžybų favoritų. Šios rungtynės visada būtų buvusios svarbesnės Ralfo Rangnicko komandos galimybėms patekti į atkrintamąsias varžybas.

Tačiau pralaimėjimas prieš „Les Bleus” nutraukė septynių nepralaimėtų tarptautinių rungtynių seriją. Jų penkių pergalių rekordas per tą pastarąjį solidžios formos laikotarpį vis dar yra garbingas.

Šių dviejų komandų tarpusavio rungtynių statistika yra lygi. Pastaruoju metu abi komandos tarptautinėse rungtynėse susitiko tris kartus, Lenkija iškovojo vieną pergalę, o dvejos rungtynės baigėsi lygiosiomis. Visuose trijuose susitikimuose buvo žaidžiami atsargūs, mažai rezultatyvūs mačai, kuriuose įmušta mažiau nei 2,5 įvarčio.

Ši EURO 2024 prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..