EURO 2024 Prognozė: Nyderlandai – Anglija (2024-07-10)

Nors Anglija pasiekė EURO 2024 pusfinalį, kol kas aplink šią rinktinę daugiau neigiamos nuotaikos nei pozityvių minčių, kad futbolas gali sugrįžti namo. Daug kritikos susilaukia Gareth Southgate, kurio treniruojama komanda žaidžia tikrai ne patį geriausią futbolą.

Nors pusfinalis solidus rezultatas, iš rinktinės su tokiais žaidėjais kaip Harry Kane, Bukayo Saka, Jude Bellingham, Phil Foden ir kitais buvo laukiama kur kas daugiau, o svarbiausia – kur kas užtikrintesnio žaidimo. 

⚽ Rungtynių prognozė: Suminis daugiau 2.0 Azijietiškas pranašumas @ 2.0

Nyderlandai nors ir pasiekė pusfinalį, verta pripažinti, kad kelyje kol kas nesutiko aukščiausio lygio rinktinės. Taip, grupių etape žaidė su prancūzais ir sužaidė 0:0, o prieš austrus pralaimėjo 2:3.

Aštuntfinalyje 3:0 buvo įveikti rumunai, o ketvirtfinalyje 2:1 išsigelbėta prieš turkus. Akivaizdu, kad pusfinalyje rinktinės laukia didžiausias iššūkis – panašiai galima pasakyti ir apie anglus, kurių prieš tai stipriausias varžovas buvo Šveicarija. 

EURO 2024

Decimal

EURO 2024

Anglija, panašiai kaip ir Prancūzija, šiame čempionate nemuša įvarčių, nors talento tiek, kad galėtų atsivežti bent dvi rinktines.

Paskutinėse dvejose rungtynėse įvarčiai krito tik tada, kai jau nebebuvo kur trauktis – prieš Slovėniją paskutinėmis rungtynių sekundėmis išsigelbėta su nuostabiu Jude Bellingham smūgiu, o prieš šveicarus išlyginamą įvartį įmušė B. Saka – abejose rungtynėse tai buvo pirmieji smūgiai į vartų plotą. 

Euro-2024-prognozė-nyderlandai-anglija

Kas turėtų neraminti Nyderlandų komandos žaidime, tai nors jie ir randa įvarčius, rinktinės gynyba tikrai neblizga. Šiame čempionate jiems neįmušė tik prancūzai ir rumunai. Visos olandų rungtynės gana rezultatyvios: 2:1 prieš Lenkiją, 2:3 prieš Austriją, 3:0 prieš rumunus ir 2:1 prieš turkus. 

Tikrai nebūtų staigmena, jeigu Nyderlandai čia įmuštų įvartį ir anglams vėl tektų gelbėtis. Pasižymėti Anglijos rinktinei prieš olandus tikrai neturėtų būti per daug sunku, kadangi įvarčius jiems mušė ir kur kas mažiau talento turinčios rinktinės.

Nemaža tikimybė, kad statymas gali būti grąžinamas, svarbiausia, kad nepralaimėtas. Pasak futbolo lažybų bendrovių, rezultatai 1:1, 2:0 yra gana tikėtini, tačiau 2,0 koeficientas turi pakankamai vertės šiame pasirinkime, kuris leistų padvigubinti statymo sumą.

Ši EURO 2024 prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..