EURO 2024 Prognozė: Slovenija – Danija (2024-06-16)

Danija į EURO 2024 atvyksta neslėpdama savo ambicijų. Tikslas ne tik išeiti iš grupės, bet ir pakovoti atkrintamosiose.

Matant, kad sudėtyje yra tokių žaidėjų kaip Kasper Schmeichel, Janiik Vestergaard, Simon Kjaer, Joakim Maehle, Andreas Christensen, Thomas Delaney, Rasmus Hojlund, Christian Eriksen, Kasper Dolberg, Yussuf Poulsen, Pierre-Emile Hojbjerg, nieko keisto, kad Danija yra matoma atkrintamosiose. 

Rungtynių prognozė: Danija laimės @ 1.77

Danai varžysis ne pačioje silpniausioje C grupėje, kur laukia Slovėnija, Serbija ir Anglija. Būtent anglus šioje grupėje galima išskirti kaip pagrindinius favoritus užimti pirmą vietą, tuo tarpu tarp Serbijos ir Danijos turėtų spręstis, kas liks antroje.

Dėl to, rungtynės prieš Slovėniją bus ypač svarbios –  taškų išbarstymas prieš autsaiderius, gali nulemti patekimą į kitą etapą. 

EURO 2024

Decimal

EURO 2024

Slovėnijai jau patekimas į EURO 2024 yra didelis laimėjimas. Ryškiausias žaidėjas yra Madrido „Atletico“ vartininkas Jan Oblak. Bendrai žaidėjai rungtyniauja skirtingose Europos lygose, patirties turi nemažai, tačiau talento labai daug tikrai nėra.

Vienas komandos lyderių 36-erių veteranas Josip Iličič, išskyrti galima Petar Stojanovič, Jasmin Kurtič, Andraž Šporar. Pavardės yra kur kas mažiau žinomos nei pagrindinių Danijos rinktinės žaidėjų. 

euro-2024-prognoze-slovenija-danija

Prieš čempionatą rinktinės sužaidė po keturias draugiškas rungtynes ir nei viena nepatyrė pralaimėjimo. Danija lygiosiomis 0:0 sužaidė su Šveicarija, 2:0 įveikė Farerų Salas, 2:1 Švediją ir 3:1 Norvegiją.

Tuo tarpu Slovėnija 2:2 sužaidė su Malta, kiek netikėtai 2:0 įveikė Portugaliją, 2:1 laimėjo prieš Armėniją ir 1:1 sužaista su bulgarais. 

Iš Slovėnijos šioje grupėje nieko nėra laukiama, varžovai tikrai nėra lengvi, todėl rinktinė žais be jokio spaudimo. Tuo tarpu danai praėjusiame čempionate nuėjo net iki pusfinalio, kur tik po pratęsimo pralaimėjo anglams.

Trys taškai prieš slovėnus stipriai padidintų šansų patekti į kitą etapą – bent jau kaip trečiai geriausiai grupės komandai. Lygiosios arba pralaimėjimas prieš slovėnus stipriai sukomplikuotų situaciją ir dėl to koeficientas už danų pergalę tikrai turi pakankamai vertės.

Tarpusavyje rinktinės žaidė prieš metus laiko – namuose Danija laimėjo 2:1, išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1. 

Ši EURO 2024 prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..