Eurolygos prognozė: „Alba“ – „Khimki“

Lapkričio 26-tą dieną 21:00 valandą „Khimki“ Berlyne žais prieš „Alba“ komandą. Čia aptarsiu paskutines šių komandų rungtynes bei pateiksiu rungtynių prognozę. Taip pat, šiame straipsnyje rasite informacija kur stebėti Eurolyga gyvai nemokamai.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: „Khimki“ -5 @1.92 Vbet

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Khimki -5 1.92
Khimki -5 1.91

Khimki -5 1.90

Khimki -5.5 1.95

Khimki -6 2.00

Berlyno „Alba“

„Alba“ komanda turėjo vieną iš sunkiausių Eurolygos startų tarp visų komandų. Sezono pradžioje buvo patirti 3 pralaimėjimai, po puikios pergalės prieš „CSKA“ komandoje įsisuko virusas ir reikėjo praleisti dvi artėjančias rungtynes. Po tragiško pralaimėjimo prieš „Barcelona“ komanda iki rungtynių galo kovojo prieš „Olympiacos“ krepšininkus, bet vis tiek buvo patirtas pralaimėjimas. Antrą pergalę sezone pavyko iškovoti tik prieš „Asvel“ krepšininkus, kai paskutinėmis sekundėmis buvo įmestas pergalingas tritaškis. Paskutinėse rungtynėse ir vėl grįžta prie pralaimėjimų – pralaimėta „Zenit“ komandai.

„Alba“ tiek pagal sudėtį, tiek pagal žaidimą yra viena iš paskutinių komandų Eurolygoje. Galima sakyti, kad užpraeitose rungtynėse buvo pralaimėta tiesioginiam konkurentui – „Asvel“ komandai. Prieš sezoną buvo kalbama, kad paskutinėse Eurolygos vietose galime matyti „Alba“, „Asvel“, „Crvena Zvezda“, „Bayern“, tačiau paskutinės dvi komandos kol kas demonstruoja puikų žaidimą, tuo tarpu „Alba“ išgyvena labai sunkius laikus ir sunku patikėti, kad komanda gali greitai pagerinti žaidimą ir pradėti rinkti pergales.

Prie visų „Albos“ nesėkmių reikėtų paminėti ir tai, kad traumą patyrė rezultatyviausias komandos žaidėjas – M.Eriksson. Nors jis ir yra rezultatyviausias žaidėjas, pagal taškus neryškiai lenkia kitus komandos žaidėjus, tačiau yra vienintelis žaidėjas komandoje renkantis po 10 taškų ir daugiau. Didelis nusivylimas kol kas yra iš „Bayern“ atvykęs M.Lo, apie kurį buvo kalbama, kad jis čia bandys atgaivinti sunkius karjeros metus praleistus Miuncheno komandoje.

Maskvos srities „Khimki“

Jeigu „Alba“ turėjo sunkią sezono pradžią, tai „Khimki“ tikriausiai yra ta komanda, kuriai sezono pradžia buvo pati sunkiausia. Pirmose penkiose rungtynėse patirti penki pralaimėjimai, komanda žaidė su mažiau nei puse komandos, nes kiti žaidėjai buvo iškritę dėl viruso. Šiuo metu komanda turi tik 2 pergales ir 7 pralaimėjimus, tačiau paskutinėse keliose rungtynėse jau galėjome matyti beveik pilną komandos sudėtį.

Paskutinėse rungtynėse buvo tragiškai pralaimėta prieš „Anadolu Efes“ komandą. Žaisdami kas daugiau įmes jie nebepavijo Turkijos komandos antroje pusėje ir buvo patirtas 77-105 pralaimėjimas. Džiugu dėl to, kad šiose rungtynėse jau žaidė J.Jerebko. Iki pilnos sudėties trūksta D.Booker ir S.Jovic. Ypač komandai trūksta S.Jovič, kuris savo gynyba išsiskiria iš kitų komandos gynėjų ir kai viename penkete būna silpnai besiginantys gynėjai su G.Monroe po krepšiu, komandos gynyba būna labai skylėta.

„Khimki“ komandoje yra labai daug talento ir dažnai kalbama apie tai, kad ši komanda nesugeba pasidalinti kamuoliu, tačiau reikia neatmesti ir to fakto, kad komanda turėjo labai sunkų sezoną. Rungtynės prieš „Zenit“ parodė, kad komanda gali žaisti ir pradėti rinkti pergales. Per ateinančias 8 pirmo turo rungtynes, komanda tikrai gali laimėti mažiausiai 5 kartus ir taip išgelbėti sezoną.

Prognozės argumentai

Renkuosi „Khimki“ pergalę penkių taškų skirtumu, nes tikiu, kad Maskvos srities komanda savo talentu nugalės „Alba“ komanda nesunkiai. Abi šios komandos šiuo metu yra turnyrinės lentelės kaimynės, tačiau pagal talentą aikštėje skiriasi kaip diena ir naktis. Abi komandos tikrai nedemonstruoja geriausio savo krepšinio, tačiau „Khimki“ tokią „Alba“ komandą yra pajėgi nugalėti ne tik būdama ne pilnos sudėties, bet ir nežaisdami geriausio savo krepšinio. Tiesiog lygių skirtumai yra per dideli, kad „Alba“ galėtų tikėtis sėkmės šiose rungtynėse.

Kalbant apie „Alba“ galimybes šiose rungtynėse, norint, kad komanda stipriai pakovotų dėl pergalės, reikėtų, kad „Alba“ žaistų geriausią savo krepšinį ir pabandytų pasinaudoti silpnomis „Khimki“ pusėmis. Tuo tarpu dabar, kai pilasi pralaimėjimai, sunku patikėti, kad ši komanda gali kažką pastatyti prieš „Khimki“ puolimą. Žaisdami kas įmes daugiau, „Alba“ komandai labai trūks M.Eriksson. Manau, kad „Khimki“ komandai tai bus tos rungtynės, kur komanda pagaliau galės „išsilieti“ ir sugrįžti į pergalių kelią.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Eurolygos Rezultatai

Euroleague

Eurolygos Tvarkaraštis

Euroleague

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..