FIBA Čempionų lygos prognozė: „Rytas“ – „Peristeri“

Vilniaus „Rytas“ yra trečiasis LKL klubas,  šiandien (Spalio 27 d. 19:30 val.) pradedantis kovas europiniame krepšinio fronte. Kol Kauno „Žalgiris“ skina pergales Eurolygoje, o Panevėžio „Lietkabelis“ vargsta Europos taurėje, vilniečiai kėsinasi šturmuoti trečiąjį pagal pajėgumą Senojo žemyno vyrų klubinio krepšinio turnyrą.

Kol kas atrodo, kad „Ryto“ šansai jame pasirodyti gana sėkmingai yra tikrai nemaži. E grupėje Vilniaus klubo lauks akistatos su Rygos VEF, Strasbūro SIG, bei Atėnų „Peristeri“. Būtent maču Vilniuje su pastaraja ekipa sostinės klubas ir pradės savo 2020-2021 m. europinę odisėją.

Plačiau E grupę išanalizavome „Rytas tiesiogiai“ straipsnyje. Šiame straipsnyje taip pat rasite informacija kur stebėti vilniečių kovas Čempionų lygoje nemokamai. O jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: Suminis taškų 164 daugiau @1.90 Unibet

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Totalas

Koeficientas Bendrovė
Daugiau 164 tšk. 1.90 unibet
Daugiau 164 tšk. 1,90

888

Daugiau 164 tšk.. 1.87

Daugiau 164 tšk. 1.87

melbet online logo

Daugiau 164,5 tšk. 1.925

pinnacle lazybos

Vilniaus „Rytas“

„Rytas“ LKL čempionatą pradėjo prieš daugiau nei mėnesį, o pirmąjį oficialų sezono pralaimėjimą patyrė tik praėjusį sekmadienį „Siemens“ arenoje, kuomet 72-84 neatsilaikė prieš Kauno „Žalgirį“. Nors vilniečiai turėjo verstis be dviejų pagrindinių savo aukštaūgių Martyno Echodo ir naujoko iš Senegalo Maurice‘o Ndouro, žalgiriečiams davė gerą kovą ir išsikvėpė tik antroje rungtynių dalyje.

Vis dėlto visus kitus ligtolinius varžovus vilniečiai šlavė iš kelio triuškinančiais skirtumais, ir tik vieninteliai žalgiriečiai sugebėjo pažaboti siautulingą „Ryto“ puolimą. Pagrindinė juodai raudonai baltų jėga – perimetro krepšininkai. Tiek Mindaugas Girdžiūnas, tiek Demetriusas Jacksonas, tiek ir visoje Europoje savo taškų rinkimo įgūdžiais žinomas Andrew Goudelockas yra tikra mįslė varžovams, kadangi taškus gali rinkti ir tolimais metimais iš derinių, ir prasiveržimais link krepšio, ir metimais po driblingo.

Vilniaus Rytas Peristeri fiba cempionu lyga

Šie žaidėjai yra pirminė Vilniaus ekipos varžovų gynybos ardomoji grandis, po kurios veiksmų oponentai paprastai turi reaguoti eidami į pagalbas. Vis dėlto, tai gelbsti retai, kadangi „Rytas“ puikiai dalinasi kamuoliu ir tiksliais savalaikiais perdavimais supjaustę gynybą, taškus paprastai renka arba lengvais metimais iš po krepšio, arba pataikytais laisvais tritaškiais.

Greitas puolimas yra dar vienas šios greitos ir aukšto intelekto krepšininkų pripildytos komandos žaidimo koziris, o į greitas atakas organizuotai traukia ne tik gynėjai ar lengvieji kraštai, bet ir aukštaūgiai.

Kristijanas Kitsingas drąsiai gali tapti vienu geriausių stretch four žaidėjų visoje Čempionų Lygoje. Nepaisant to, ne puolimas ir ne talentingi ir kovotoju charakteriu pasižymintys krepšininkai yra pagrindinė „Ryto“ jėga, o komandos vienybė, akivaizdžiai matomas ir juntamas puikus mikroklimatas. Tai – didelis vyriausiojo trenerio Donaldo Kario nuopelnas. Akivaizdu, kad svečių iš Atėnų laukia sunkus mačas.

Atėnų „Peristeri“

Tikrasis „Peristeri“ pajėgumas – šiokia tokia mįslė, mat Graikijos čempionato pirmasis turas buvo žaidžiamas tik praėjusį savaitgalį. Tai vienareikšmiškai sufleruoja, kad Lietuvos komandos sportinė forma šiuo metu geresnė, kaip ir žaidėjų ryšiai aikštėje.

Nepaisant to, visiškai nurašyti varžovų, ko gero, nevertėtų. „Peristeri“ turi visą būrį individualiai stiprių amerikiečių, kurie gali rinkti taškus tiek tolimais metimais, tiek reidais link krepšio, o nesant M. Echodo ir M. Ndouro nelabai kam yra kamšyti gynybos spragas prie savojo krepšio.

Atenu Peristeri

Tiek Tautvydas Lydeka, tiek Rokas Gustys dažnai prisirenka greitų pražangų, o jų užduoties neišsibauduoti nė kiek nepalengvins Louko Mavrokefalidžio buvimas varžovų gretose. Šis vidurio puolėjas meistriškai moka provokuoti pražangas, o „Rytas“ tiesiog neturi žmogaus, kuris galėtų apriboti graikų veterano įtaką „Peristeri“ puolimui.

Tiesa, L. Mavrokefalidis yra pavojingas tik puolime, o gynyboje jis neretai nepersistengia, juolab dabar, būdamas jau solidaus amžiaus. D. Kairys lieps savo auklėtiniams atakuoti šį praeityje „Ryto“ marškinėlius vilkėjusį centrą, taipogi kitus krepšininkus, nepasižyminčius gerais gynybos įgūdžiais. Norėdami išlikti rungtynėse, „Peristeri“ privalės sėkmingai žaisti puolime, nes gynyboje jiems bus labai sunku.

Labai tikėtina, kad abi komandos šiame mače sėkmingiau atakuos varžovų krepšį nei gins savąjį, todėl suminis overis atrodo logiškas pasirinkimas.

Ši FIBA Čempionų lygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

FIBA Čempionų Lyga Rezultatai

Champions League

FIBA Čempionų lyga Tvarkaraštis

Champions League

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..