PČ prognozė: Dominikos Respublika – Filipinai (25-08)

Pasaulio krepšinio čempionatas jau visai netoli, o mes savo prognozes  pradedame nuo kovos tarp Dominikos Respublikos bei Filipinų nacionalinių komandų.

Dominikos Respublika – Filipinai: daugiau nei 172 taškai @ 1.90

Rungtynės vyks pačioje šalies sostinėje Maniloje ir niekam nėra paslaptis, jog šių metų krepšinis čia yra labai laukiamas, o bilietai į šią akistatą buvo išparduoti likus dar 2 savaitėms iki rungtynių pradžios.

Analizuojant šį susitikimą, yra verta akcentuoti, kad aikštelėje išvysime viena geriausių pasaulyje atakuojančiu aukštaūgių.

Amerikietis Dominykas Karlas-Anthony Townsas pirmą kartą savo karjeroje apsivilks Dominikos Respublikos marškinėlius.

Nors K. Anthony Townsas anksčiau nėra žaidęs už šios šalies nacionalinę komanda, tačiau toks žaidėjo sprendimas, neabejotinai yra didžiulis postūmis šios šalies krepšinio istorijoje.

Su šio atleto prisijungimu komanda aikštelėje įgauna žaidėją, kuris nesunkiai vidutiniškai rinks po 20-25 taškus per rungtynes, o FIBA organizacijos standartais tai yra labai didelis rodiklis.

Dar vienas, stiprus šio statymo faktorius yra JAV žaidžiantis filipinietis Jordanas Clarksonas. Krepšininkas yra klasikinis, neįtikėtinai atakuojantis gynėjas, kuris aikštėje būna tik tam, kad pelnytų taškus.

Nors už savo šalies nacionalinę komandą pasirengimo cikle J.Clarksonas sužaidė „tik” keletą rungtynių. Vidutiniškai, žaidėjas pelnydavo po daugiau nei 25 taškus, o tokie rodikliai rodo, jog taškų darymo mašina yra nusiteikęs labai rimtai.

Abu, aukščiau aprašyti žaidėjai turi vieną bendrą bruožą: jie aikštelėje yra tik dėl puolimo. Tai reiškia, pirma, kad abi komandos bus orientuotos į puolimą.

Antra, jie nebus įpratę žaisti kartu gynyboje. Tarptautiniame krepšinyje gynyboje svarbus stiprus organizuotumas, o šioje situacijoje abi komandos, tokioje turnyro stadijoje to neturės ir šios priežastis lengvai sudarys visas reikiamas galimybes dideliam rezultatyvumui.

Žaidime atsiradus dviems NBA žvaigždėms, yra labai logiška, kad abiejų komandų puolimo tempas padidės. Niekam ne paslaptis, jog stipriausioje pasaulio lygoje žaidžiama tikrai  greitu tempu, ir tai neabejotinai matysime abiejose aikštės pusėse.

Dominikos Respublika jau pademonstravo, kad yra nusiteikus demonstruoti greita bei puolimu pagrįsta krepšinį, o Filipinai tradiciškai gerai jaučiasi aukšto tempo rungtynėse.

Mano profesionaliu vertinimu, statymo linija yra – 173,5/174 bendrame rezultate.

Ši 2023 m. FIBA pasaulio krepšinio čempionato prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..