PČ prognozė: Graikija – Naujoji Zelandija (30-08)

Paskutinė FIBA Pasaulio krepšinio čempionato pirmojo etapo diena ir čia C grupės rungtynėse susitiks Graikija ir Naujoji Zelandija.

Graikijos rinktinėje Tyleris Dorsey buvo pakeistas į Thomasą Walkupą. Ir tai pakankamai susilpnino graikus, nes Dorsey yra pasaulinio lygio žaidėjas, o Walkupas neblogas Europos lygio gynėjas. 

Naujoji Zelandija įmes mažiau 76.0 taško @ 1.85

Komanda dar tik pratinasi prie jo žaidimo ir akivaizdu, kad tai labai atsispindi puolime, tačiau gynyba T.Walkupas puikiai sustiprina.

Graikijos komanda apskritai nėra aišku ką nuveiks šiame čempionate ir kelias link podiumo labai sudėtingas. Komandoje nėra Giannio, Nicko Calatheso ir Kosto Slouko. 

Graikai turi problemų puolime dėl to jie žaidžia kantriai ir palyginti lėtai. Naujoji Zelandija neabejotinai yra geresnė puolime nei gynyboje, tačiau tokiose rungtynėse žaidimą diktuos Europos atstovai – Graikija.

new-zealand-basketball

Naujoji Zelandija įmetė 98 taškus prieš Jordaniją, kurie labai blogai ginasi ir dėl to lažybų bendrovės nepagrįstai sukėlė totalą. Tiek Graikija, tiek Naujoji Zelandija prieš juos pelnė daug taškų – tai ir yra tokios didelės linijos priežastis.

Logiškai turėtų būti 73,5 taškų totalas Naujajai Zelandijai. Linija nustatyta remiantis rungtynėmis su Jordanija. Šį statymą vertinu geriau nei bendrą totalą 162,5, nors čia irgi galima imti statymą mažiau.

Ši 2023 m. FIBA pasaulio krepšinio čempionato prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..