PČ prognozė: Iranas – Libanas (02-09)

Nors šiuo metu didžiausias dėmesys krinta į antrąjį etapą, kur komandos kovoja dėl galimybės žaisti ketvirtfinalyje, nereikia pamiršti ir komandų, rungtyniaujančių dėl 17-32 vietų.

Taip, didžioji dalis šių rinktinių yra iš Afrikos ir Azijos, žaidėjai mums mažiau žinomi, tačiau FIBA pasaulio krepšinio čempionatas yra puiki proga susipažinti su šių kultūrų krepšinio lygiu.

Iranas – Libanas: Libanas -3.5 @ 1.92

Kitas svarbus dalykas – rinktinės kovodamos dėl 17-32 vietų žaidžia ne tik dėl garbės, bet ir dėl galimybės gauti tiesioginį kelialapį į 2024 m. vasaros olimpines žaidynes.

Būtent Azijos ir Afrikos atstovams tai aktualiausia, kadangi iš šio žemyno dar nei viena rinktinė neužsitikrino vietos. Rugsėjo 2 d. 16:30 val. vyks rungtynės tarp Irano ir Libano, kur gali spręstis Olimpiados klausimas. 

Iranas – Libanas rungtynių prognozė

Libanas pasaulio krepšinio čempionatą pradėjo dvejais tragiškais pralaimėjimais – 70:109 prieš latvius ir 73:128 prieš Kanadą.

Akivaizdu, kad žaidėjų lygis skiriasi ir intrigos rungtynėse jokios nebuvo, tačiau žvelgiant iš kitos pusės – panašu, kad šios rungtynės labai neišvargino žaidėjų ir atėjus jiems svarbiausioms kovoms, rinktinė demonstruoja vis geresnį žaidimą.

Jau paskutinėse grupės rungtynėse prieš prancūzus Libanas parodė kitą savo veidą ir pralaimėjo tik 79:85. 

Pirmosiose rungtynėse dėl 17-32 vietų Libanas iškovojo labai svarbią pergalę prieš Dramblio Kaulo rinktinę – visas rungtynes kontroliavę libaniečiai sėkmingai uždarė ketvirtą kėlinį ir laimėjo 94:84.

omari-spellman

Žaidžiant silpnesnėms rinktinėms ypač išsiskiria natūralizuotas Libano krepšininkas – 26-erių metų Omari Spellmanas, kuris 2019-20 m. dar turėjo solidų vaidmenį „Golden State Warriors“ komandoje. Rungtynėse prieš Dramblio Kaulą aukštaūgis įmetė 25 taškus. 

Iranas grupės rungtynėse irgi turėjo dvi sunkias rungtynes – 59:100 ir 65:85 pralaimėta prieš brazilus ir ispanus. Tuo tarpu prieš Dramblio Kaulo rinktinę nusileista 69:71. Paskutinėse rungtynėse patirtas pralaimėjimas prieš prancūzus 55:82.

Akivaizdu, kad rungtynės prieš Libaną turėtų būti kur kas atkaklesnės, kadangi varžovo lygis bus panašus, bet pažvelgus į paskutiniu metu komandų demonstruojamą žaidimą,

Libanas atrodo labiau kylanti rinktinė – dvi paskutinės rungtynės sužaistos tikrai solidžiai, o ir vieną pergalę jau turinčiai rinktinei dar pasiekiama olimpinė svajonė. 

Ši 2023 m. FIBA pasaulio krepšinio čempionato prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..