PČ prognozė: Lietuva – Serbija (05-09)

Antrasis FIBA pasaulio krepšinio čempionato etapas baigėsi ir antradienį, rugsėjo 5 d. prasideda svarbiausios kovos – atkrintamosios.

Iš karto galima pasidžiaugti, kad tarp aštuonių stipriausių komandų yra ir Lietuvos rinktinė, kuri paskutinėse rungtynėse po 19 metų pertraukos įveikė JAV rinktinę. Jau nuo pirmų rungtynių Lietuva žavėjo savo žaidimu, tačiau po tokios pergalės atsiranda dar didesnis tikėjimas. 

Lietuva – Serbija: Lietuva @ 1.90

Kad ir kaip tai skambėtų, tačiau Lietuvai įveikus JAV, ketvirtfinalyje potencialiai bus žaidžiama prieš stipresnį varžovą nei pralaimėjimo atveju.

Dabar antradienį 11:45 val. laukia susitikimas prieš Serbiją, o pralaimėjimo atveju būtų tekę žaisti prieš Italiją. Vis tik, pergalė prieš JAV parodė, kad Lietuva savo varžovų nesirenka ir čempionate mėgaujasi kiekvienomis rungtynėmis. 

Lietuva – Serbija rungtynių prognozė

Jau prieš čempionato pradžią buvo kalbama apie tai, kad laukia esminės rungtynės prieš Graikiją, o tuomet ketvirtfinalyje reikės kažkaip įveikti serbus.

Vis tik, niekas negalvojo apie tai, kad prieš šią rinktinę susitiksime antrajame etape užėmę pirmą vietą, o serbai savoje grupėje likę antri.

Nors Serbija skamba labai solidžiai, šios rinktinės bijoti tikrai nereikia. Nereikia pamiršti, kad serbai, kaip ir lietuviai, į čempionatą atvyko be būrio svarbių žaidėjų ir viskas sukasi aplink Bogdan Bogdanovič, Nikola Milutinov, Marko Gudurič bei jaunąjį talentą Nikola Jovič

Jeigu pažvelgtume į paskutinius Serbijos krepšinio metus – pralaimėtos rungtynės italams atrankoje į Tokijo olimpines žaidynes, o praeitais metais su visomis žvaigždėmis Europos krepšinio čempionato aštuntfinalyje pralaimėjo irgi prieš italus.

Šiais metais italai lemiamas antrojo etapo rungtynes ir vėl laimėjo prieš serbus. Kas tik dar kartą patvirtina, kad šios Serbijos rinktinės bijoti nereikia. 

Analizuojant artėjančias rungtynes būtų galima ieškoti vertės ir kituose statymuose, pavyzdžiui, kad Lietuva įmes daugiau nei 84 taškus, tačiau koeficientas už pergalę yra labai solidus ir tuo reikia naudotis.

Pagal demonstruojamą žaidimą Lietuva turėtų būti laikoma favorite – paskutinėse trejose rungtynėse įveikė Graikiją, Juodkalniją ir JAV, tuo tarpu Serbijos sunkiausias varžovas kol kas buvo Italija, prieš kurią patyrė pralaimėjimą. Kitos pergalės iškovotos prieš Kinija, Puerto riką, Pietų Sudaną ir Dominikos Respubliką. 

Ši 2023 m. FIBA pasaulio krepšinio čempionato prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..