FIFA klubų Pasaulio taurė

FIFA Pasaulio futbolo klubų taurės varžybos – tai futbolo turnyras, kuriame dalyvauja visų FIFA žemyno federacijų čempionatų nugalėtojai (skaityk apie geriausias lažybų bendroves 2024).

Šiame turnyre apdovanojamos geriausios Pasaulio futbolo komandos. Dėl demonstruojamų geriausių talentų atlikti statymus už FIFA klubų Pasaulio taurės varžybas visada įdomu.

Club World Championship

Nuo 2012 m. dauguma futbolo komandų į šį turnyrą patenka laimėjusios atitinkamas varžybas.Ttarp kurių yra AFC Čempionų lyga, CAF Čempionų lyga, „Copa Libertadores”, CONCACAF Čempionų lyga, UEFA Čempionų lyga ir OFC Čempionų lyga. Be šių komandų, į turnyrą taip pat patenka šeimininkės šalies nacionalinės lygos čempionai.

Club World Championship

📖 Turinys

FIFA klubų Pasaulio taurė: struktūra ir formatas

Atkrintamųjų varžybų etapas: Priimančiosios šalies nacionalinės lygos čempionai ir OFC Čempionų lygos nugalėtojai

Ketvirtfinalio etapas: Atkrintamųjų varžybų etapo nugalėtojai, CAF Čempionų lygos nugalėtojai, CONCACAF Čempionų lygos nugalėtojai ir AFC Čempionų lygos nugalėtojai.

Aktualūs klausimai

⚽ Ar FIFA Pasaulio klubų taurė vyksta kasmet?

✅ Taip, FIFA Pasaulio klubų taurė rengiama kasmet. Kiekvienais metais FIFA Pasaulio klubų taurės turnyre dalyvauja kiekvienos konfederacijos turnyro nugalėtojai ir šalies šeimininkės atstovas, kurie varžosi dėl prestižinio trofėjaus.

⚽ Kur žiūrėti FIFA Pasaulio klubų čempionatą?

Čempionatą galima tiesiogiai stebėti:

  • per daugybę televizijos kanalų, pvz., „Eurosport”, „Sky Sports”, ESPN, „beIN Sports” ir kitus.
  • Keletas internetinių transliacijų paslaugų, pavyzdžiui, „fuboTV”, siūlo prenumeratos paketus, į kuriuos įtraukta prieiga prie turnyro.
  • Tiesiogines čempionato transliacijas taip pat galima stebėti internetinėse lažybų svetainėse.

⚽ Kiek komandų dalyvauja Pasaulio klubų taurėje?

Turnyre paprastai dalyvauja septynios komandos iš šešių konfederacijų: Afrikos (CAF), Azijos (AFC), Šiaurės Amerikos (CONCACAF), Pietų Amerikos (CONMEBOL), Okeanijos (OFC) ir Europos (UEFA). Pasaulio klubų čempionate dalyvauja atitinkamos konfederacijos Čempionų lygos ir kitų žemyno klubų turnyrų nugalėtojai.

⚽ Kaip rasti geriausius FIFA pasaulio klubų čempionato koeficientus?

Rasti geriausius FIFA Pasaulio klubų čempionato koeficientus gali būti nelengva užduotis. Galite patikrinti atskirų lažybų bendrovių svetaines, kad sužinotumėte, kokius koeficientus jie siūlo konkrečioms rungtynėms ar komandoms. Tai turėtų padėti geriau suprasti, kurio lažybų tarpininko sąlygos yra palankiausios jūsų norimam statymui.

⚽ Kuo skiriasi FIFA Pasaulio taurė nuo FIFA klubų pasaulio taurės?

Pagrindiniai skirtumai tarp FIFA pasaulio futbolo čempionato ir FIFA klubų pasaulio futbolo čempionato yra šie:

FIFA pasaulio taurė – tai kas ketverius metus vykstantis tarptautinis futbolo turnyras, kuriame dalyvauja vyresnių vyrų rinktinės iš viso pasaulio. Turnyrą sudaro grupių etapas, po kurio seka atkrintamųjų varžybų etapas, kuriame komandos varžosi dėl čempiono titulo.

Tuo tarpu FIFA pasaulio klubų taurė yra kasmetinis tarptautinis klubinio futbolo turnyras, kuriame dalyvauja kiekvienos iš šešių žemyno konfederacijų klubų čempionai. Jame daugiau dėmesio skiriama klubiniam futbolui, komandos atstovauja savo šalies aukščiausios lygos komandoms ir varžosi dėl pasaulinio čempiono titulo.

Pusfinalio etapas: Du ketvirtfinalio etapo nugalėtojai, UEFA Čempionų lygos nugalėtojai ir „Copa Libertadores” nugalėtojai

Finalas: Du pusfinalio etapo nugalėtojai

Pasaulio klubų čempionatas vyks 2023 m. vasario 1-11 d. Jis vyks Maroke. Pusfinaliai vyks 7-8 d.; po to pralaimėjusieji susitiks rungtynėse dėl trečiosios vietos, o nugalėtojai žais finale. Iš viso futbolo lažybų mėgėjai turės progą atlikti statymus už septynias rungtynes. O čia proga sužinoti naujausias lažybų prognozes.

FIFA Pasaulio futbolo klubų taurės favoritai

Į Pasaulio klubų čempionatą pateko septynios komandos: „Wydad” (Marokas), „Seattle Sounders” (JAV), Madrido „Real” (Ispanija), „Flamengo” (Brazilija), „Auckland City” (Naujoji Zelandija), „Al Hilal” (Saudo Arabija) ir „Al Ahly” (Egiptas).

fifa klubų pasaulio taurė favoritai

Dėl vietos antrajame etape kovos „Auckland City”, kur laukia „Seattle Sounders”, „Wydad” ir „Al Hilal”. Antrojo etapo lygiųjų nugalėtojai žais pusfinalyje kartu su Madrido „Real” ir „Flamengo”.

Šiuo metu Carlo Ancelotti vadovaujamas Čempionų lygos nugalėtojas Madrido „Real” turi tiesioginį kelialapį į FIFA Pasaulio klubų taurės pusfinalį. Sprendžiant iš Madrido „Real” pasirodymo 2022 m., komanda yra favoritė laimėti Pasaulio klubų taurės trofėjų.

Madrido „Real” pavyko laimėti keturis trofėjus, įskaitant Ispanijos supertaurę, Uefa supertaurę, Laligą ir Čempionų lygą. Tikėtina, kad prie šių keturių trofėjų jie pridės ir FIFA Pasaulio futbolo čempionato titulą.

Al Hilal

Atokiau nuo Madrido „Real”, Brazilijos „Flamengo” taip pat turi tiesioginį kelialapį į paskutinį ketvertą. Flamengo turi didelį palaikymą – 2022 m. laimėjo Copa do Brasil ir Copa Libertadores.

Jie užėmė antrąsias vietas dviejuose turnyruose, įskaitant Supercopa do Brasil ir Campeonato Carioca, o be to, „Flamengo” baigė Serie A varžybas pirmosiose penkiose pozicijose. Dėl šių puikių rezultatų „Flamengo” yra taip pat priskiriami prie favoritų.

Kitose vietose Egipto „Al Ahly” ir „Wydad” iš Maroko turi taip pat šansą laimėti FIFA Pasaulio klubų čempionato titulą.

Egipto čempionai ir vėl nori rungtyniauti šiame turnyre ir bandyti žengti gilyn. Tačiau jiems tai gali būti sunkiai įveikiamas kalnas. Nors „Al Ahly” ir „Wydad” yra nepakankamai vertinamos, šiame turnyre jos gali pateikti staigmeną.

flamengo fifa klubu pasaulio taure

Raudonos kortelės

Raudonų kortelių rinkoje žaidėjai gali rasti didžiausią vertę. Nors nuspėti, ar tam tikros komandos žaidėjas bus pašalintas iš aikštės, ar ne, sudėtinga, teisingai nuspėję galėsite laimėti didžiulį laimėjimą.

Norėdami atlikti sėkmingus statymus dėl raudonų kortelių, turite analizuoti komandų agresyvumą esant spaudimui. Tikėtina, kad raudoną kortelę gaus bet kuri komanda, kuriai sunku atlaikyti spaudimą ginantis.

FIFA Pasaulio klubų čempionato prognozė

Madrido „Real” yra puikus pasirinkimas FIFA Pasaulio futbolo taurės turnyro nugalėtojams. Remiantis pagrindine Pasaulio klubų futbolo čempionato statistika, jie yra laimėję šias varžybas daugiau nei bet kuri kita komanda žemėje. Laimėję keturis kartus, jie sieks jį pakelti penktą kartą.

Madrido „Real” metus baigė kaip visų laikų žemyno varžybų lyderis. Jie gali pasigirti keturiolika Europos taurių ir 642 taškais, lenkdami artimiausius varžovus Miuncheno „Bayern” su 529 taškais ir „Barcelona” su 470 taškų.

pasaulio futbolo klubu taure prognozes

Madrido „Real” dominavo visose keturiose varžybose: Laligoje, Uefa Supertaurėje, Ispanijos Supertaurėje ir UEFA Čempionų lygoje. Turėdamas didelį talentą, kurį sudaro tokie žaidėjai kaip Modričius Benzema, Alaba ir Vini jaunesnysis, Madrido „Real” atitinka visus reikalavimus, keliamus absoliučiam FIFA Pasaulio klubų čempionato nugalėtojui.

Kur stebėti Pasaulio klubų taurę tiesiogiai?

Kaip futbolo gerbėjui, jums smalsu tiesiogiai matyti visas Pasaulio klubų taurės turnyro rungtynes savo mėgstamiausiame įrenginyje. Jei mobiliajame telefone arba asmeniniame kompiuteryje įsidiegsite puikią tiesioginės transliacijos priemonę, ši užduotis gali būti nesudėtinga.

Vienas iš populiariausių būdų, kuriuos futbolo gerbėjai naudoja įvairių turnyrų transliacijoms, yra užsiregistruoti lažybų svetainėse, siūlančiose specialias tiesioginių transliacijų paslaugas. Nors šimtai lažybų bendrovių teigia siūlančios tiesiogines transliacijas, tik kelios iš jų leis jums stebėti svarbiausius turnyrus, pavyzdžiui, FIFA Pasaulio klubų čempionatą.

Bendrovė Sąlygos
pasaulio klubu taure tiesiogiai Atlikti statymą per 24 val. (18+ galioja taisyklės ir statymų reikalvimai) Žiūrėk per Bet365

Kad teisingai pasirinktumėte, turite rasti rekomenduojamą lažybų bendrovių, siūlančių geriausias FIFA Club World Cup tiesioginės transliacijos paslaugas, sąrašą. Sudarydami svetainių sąrašą, ekspertai atsižvelgia ne tik į tiesioginės transliacijos aspektą, bet ir į kitas funkcijas, kurios jūsų lažybų kelionę pakels į kitą lygį.

Tiesioginės transliacijos lažybų svetainėse galioja skirtingos taisyklės. Kai kurios iš jų reikalauja, kad klientai sumokėtų tam tikrą mokestį, kad galėtų naudotis tiesioginių transliacijų paslaugomis, kitos siūlo jas kaip akcijas. Kitose svetainėse klientams tereikia atlikti statymus už žaidimą, kurį jie nori stebėti, kad galėtų stebėti tiesioginę transliaciją.

Be lažybų svetainių, mėgstamas FIFA Pasaulio klubų čempionato rungtynes taip pat galite žiūrėti įvairiose platformose, pavyzdžiui, „Facebook Watch”, „Reddit Soccer”, „Sky Sports”, „BT Sport” ir „Amazon Prime”.

Prieš pasirinkdami tiesioginės transliacijos platformą, įsitikinkite, kad paslauga suteikia prieigą prie programų, turinčių teisę transliuoti visas Pasaulio klubų futbolo čempionato rungtynes.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..