Krepšinis: ką reikia žinoti, statant už draugiškas rungtynes

Daugiausiai dėmesio krepšinis sulaukia, prasidėjus Lietuvos vyrų rinktinės kontroliniams mačams. Būtent tuomet neretas sumąsto išbandyti save ir lažybų srityje.

Visgi taip jau nutinka, kad dažnai būna neatkreipiamas dėmesys į pagrindinius skirtumus tarp oficialių ir draugiškų rungtynių.

Jų specifika yra itin skirtinga, tad dažniau sulaukiame rezultatų, kuriuos galėtume pavadinti staigmenomis. Štai, kaip pavyzdys būtų Lietuvos rinktinės pralaimėjimas Gruzijai.

Taigi, ką reikėtų žinoti? „LazybuGuru.lt“ nusprendė pateikti pagrindinius patarimus ir pasižiūrėti į realius pavyzdžius, kad pavyktų sėkmingiau suprasti lažybų specifiką, lažinantis už draugiškų rungtynių baigtį.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..