Olimpinė krepšinio atranka – prognozė: Lietuva – Puerto Rikas (2024-07-08)

Liepos 8 d. 01:00 val. Lietuvos laiku prasidės atrankos į Paryžiaus olimpines žaidynes finalas, kuriame Lietuvos rinktinė susikaus su šeimininkais iš Puerto Riko. Kaip ir buvo galima tikėtis dar prieš atranką, lietuviams kelias iki finalo neturėjo būti labai sudėtingas.

🏀 Rungtynių prognozė: Suminis DAUGIAU 165.0 @ 1.90

Grupėje Dramblio Kaulo Krantas sukėlė kiek nepatogumų, tačiau kol kas pasiektos visos trys pergalės, o išskirti reikia susitikimą su italais, prieš kuriuos buvo sužaistos kol kas geriausios rungtynės.

Puerto Rikas į finalą žengė irgi gana užtikrintai – 99:56 įveikė Bahreiną, tuomet 80:69 grupių etape įveikė italus, o pusfinalyje 98:78 susitvarkė su Meksikos rinktine. Skirtumai panašūs, kuriais lietuviai iškovojo pergales – +12 prieš Meksiką, +24 prieš Italiją.

Olympic Games Qualification

Decimal

Olympic Games Qualification

Akivaizdu, kad italai šioje atrankoje nebuvo geriausioje formoje ir galima drąsiai sakyti, kad finale susitinka dvi stipriausios atrankos rinktinės. 

Lietuva – Puerto Rikas rungtynėse lietuviai ir vėl laikomi favoritais, kas nėra jokia naujiena. Prieš visą turnyrą lietuviams buvo duodama daugiausiai šansų, todėl to ir buvo galima tikėtis, kad prieš visus varžovus Lietuva krepšinio bukmekerių bus laikomi favoritais.

Šį kartą duodamas apie 6 – 7 pranašumas, kas nėra labai daug ir tikrai būtų verta atkreipti dėmesį, tačiau šį kartą renkamės kitą variantą. 

olimpinė-krepšinio-atranka-prognozė-lietuva-puerto-rikas

Lietuviai be Jono Valančiūno žaidžia kur kas greitesnį krepšinį, nuolat ieško progų bėgti į greitą ataką, pasitaikius progai meta anksčiau laiko.

Būsimas varžovas Puerto Rikas žaidžia dar greičiau – jiems pozicinėse atakose užpulti yra kur kas sunkiau, todėl pasitaikius progai nieko nelaukia ir meta. Dažniausiai meta tritaškius, nes pataikančių žaidėjų tikrai nemažai. 

Prieš Meksiką Puerto Rikas įmetė 98, prieš Bahreiną 99, prieš Italus 80. Lietuvos rinktinės gynyba nebus tokia silpna kaip šių ekipų, tačiau lietuvių puolimas kokybiškiausias iš visų buvusių varžovų. Lietuviai įmetė 96, 93 ir 88 taškus.

Šiandienos rungtynėse nenustebintų rezultatas 90:80, kas yra daugiau nei 165. Suminis daugiau tuo pačiu yra apsidraudimas nuo nesėkmingų Lietuvos rinktinės rungtynių – jeigu Puerto Rikas sugebėtų kažkaip laimėti, tai turėtų būti tik rezultatyviose rungtynėse. 

Ši 2024 m. Olimpinio krepšinio turnyro atrankos prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..