LKL prognozė: „Nevėžis“ – „Juventus“

Pirmąją kalendorinės žiemos dieną, Gruodžio 1d. 18:00 LKL tvarkaraštis į akistatą suves Kėdainių ir Utenos klubus, kurie žais atkeltas rungtynes. Šių komandų turnyrinė padėtis panaši, kadangi abi ekipos yra patyrusios po 4 nesėkmes. Tiesa, svečiai iš Utenos yra iškovoję 4 pergales, o kėdainiškių sąskaitoje jų yra penkios, nes pastarieji yra sužaidę vienu maču daugiau.

Jei spręstume pagal padėtį turnyrinėje lentelėje, atrodytų, kad abiejų ekipų šansai laimėti yra apylygiai ir galima laukti itin atkaklios kovos. Visgi, yra priežasčių, dėl kurių uteniškiai yra visiški šio mačo favoritai, ir būtent jie turėtų pasiimti lengvus taškus Kėdainiuose.

Taip pat, šiame straipsnyje rasite informacija kur stebėti Eurolyga gyvai nemokamai.Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: „Juventus“ -8.5 @1.92 Optibet

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Juventus -8.5 1.92
Juventus -8.5 1.91

Juventus -8.5 1.90

Juventus -9 1.95

Juventus -9 1.95

Kėdainių „Nevėžis“

Kėdainių „Nevėžis“ tikrai galingai pradėjo LKL sezoną ir jau spėjo pateikti staigmenų, kuomet rungtyniaudami ant namų arenos parketo skėlė antausius LKL grandams Panevėžio „Lietkabeliui“ bei Vilniaus „Rytui“. Pirmajame LKL rate jauno ir energingo kauniečio Mariaus Kiltinavičiaus ekipa demonstravo greitą, kovingą, taktiškai brandų krepšinį ir atrodė, kad šiemet „Nevėžio“ laukia tikrai išskirtinis sezonas.

Vis dėlto, vidurio Lietuvos ekipos padangę greitai ėmė temdyti juodi negandų debesys, kuomet lapkričio antroje pusėje buvo pranešta, kad pagrindinis įžaidėjas Vaidas Kariniauskas palieka Kėdainius ir jungiasi prie Utenos „Juventus“. Praeityje Lietuvos rinktinės marškinėlius vilkėjęs dvimetrinis alytiškis buvo kertinė „Nevėžio“ figūra, per kiekvienas LKL rungtynes fiksavusi 18.5 pelnyto taško (geriausias rezultatas lygoje) ir 7 rezultatyvių perdavimų vidurkį (antras lygoje). Šio žmogaus indėlis į sėkmingą žaliai juodų žaidimą buvo esminis, o lygiaverčio pakaitalo šiam žaidėjui nėra. Maža to, klubą užgriuvo smulkių traumų ir ligų virtinė, kas sujaukė treniruočių procesą, o žaidimo kreivė ėmė smigti žemyn.

Lapkričio 22 dieną kėdainiškiai apmaudžiai nusileido absoliutiems LKL autsaideriams „Šiauliams“ išvykoje, o po kelių dienų, jau rungtyniaudami namie ir be V. Kariniausko, Karaliaus Mindaugo taurės mače neatsilaikė prieš„Pieno Žvaigždes“, nusileisdami svečiams iš Pasvalio net 57:79. Nors jauni legionieriai Sedrickas Barefieldas ar Panagiotis Kalaitzakis gali pelnytais taškais kažkiek kompensuoti Vaido netektį, komandos taip valdyti jie negeba. Maža to, praėjusį sekmadienį žiniasklaida pranešė, kad abipusiu susitarimu nutraukiama sutartis su vyriausiuoju treneriu, o ekipos vairas bus patikėtas vienam iš asistentų. Nevėžis byra akyse.

Utenos „Juventus“

Tuo tarpu Utenos „Juventus“ istorija kitokia. Nors komanda prieš sezoną subūrė neblogą sudėtį, pergalių ir pralaimėjimų santykis šiai dienai yra lygus 4-4. Pagrindinės to priežastys yra dvi – solidaus įžaidėjo trūkumas ir prasta komandinė gynyba. Pagal praleistus taškus uteniškiai yra vieni prasčiausių lygoje, bet vargu ar šią statistikos kategoriją pavyks smarkiai pagerinti, mat komandoje yra nemažai silpnai vienas prieš vieną besiginančių žaidėjų, taipogi „du prieš du“ derinio gynyboje raudonuosius velnius labai smukdo vidurio puolėjų Mindaugo Kupšo ir Juliaus Juciko lėtumas.

Nepaisant to, prie ekipos prisijungus V Kariniauskui, „Juventus“ įsigijo žmogų, kuris puikiai valdo ekipą ir padeda kamuoliui atrasti silpnąsias varžovų gynybos vietas, taipogi pats gali pelnyti daug taškų, gerai gintis. Aišku, V. Kariniauskui Utenoje reikės laiko, kad jis atrastų save iš naujo Žydrūno Urbono taktinėse schemose. Šis krepšininkas kartu su Bryantu Crawfordu turėtų sudaryti puikų įžaidėjų duetą, o ir be jų Utenos puolimo potencialas, šio klubo suolo ilgis leidžia vienareikšmiškai tikėtis labai galingo „Juventus“ žaidimo jau artimoje ateityje.

Prognozės argumentai

Akivaizdu, kad šiedu klubai eina skirtingomis kryptimis. „Nevėžio“ žaidimo kreivė, netikėtai šovusi į viršų pirmuosiuose turuose, dabar neišvengiamai leisis, kadangi trūks atakų dirigento, kuris valdytų jauną ir nepatyrusią komandą.

Su tokiais krepšininkais kaip Martynas Gecevičius, Vytautas Šulskis, V. Kariniauskas, M. Kupšas, Ignas Vaitkus ar Marius Runkauskas, uteniškiams patirties tikrai nestinga, o ir motyvacijos mače su „Nevėžiu“ netrūks, kadangi bent kolkas Kėdainių ekipa turnyro lentelėje rikiuojasi aukščiau nei Utenos raudonieji velniai. Pastarieji sieks įrodyti, kad tokia šiandieninė turnyrinė padėtis tėra nelemtas atsitiktinumas.

Ši LKL prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

LKL Rezultatai

LKL

LKL Tvarkaraštis

LKL

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..