LKL prognozė: Vilniaus „Rytas“ – Panevėžio „Lietkabelis“

Sausio 30 dieną Vilniaus „Jeep“ arenoje vietos krepšininkai priims svečius iš Aukštaitijos sostine vadinamo Panevėžio. Abi komandos priskiriamos prie LKL lyderių, tad šiaip jau natūralu būtų tikėtis gana atkaklios kovos. Galimas daiktas, jog taip ir nutiks, bet vienos iš komandų šansai pasiekti pergalę šiame mače yra gerokai didesni už kitos ekipos šansus. Pirmąjį susitikimą Panevėžio „Cido“ arenoje laimėjo namuose žaidusi komanda, nušlavusi svečius iš sostinės 78:59.

Po Donaldo Kairio atleidimo iš „Ryto“ vyriausiojo trenerio pareigų ir vairą perėmus asistentui Giedriui Žibėnui, praėjusio sezono LKL vicečempionai atrodo iš naujo atradę vienybės receptą ir žaidimo skonį, tačiau ar jie pajėgūs atsirevanšuoti panevėžiečiams už skaudų antausį praėjusį gruodį?

📖 Turinys

Prognozė: „Lietkabelis“ -3.5 @1.90 Uniclub

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Lietkabelis -3.5 1.90
Lietkabelis -3.5 1.88

Lietkabelis -3.5 1.86
Lietkabelis -4 1.91

Lietkabelis -4 1.91

Jeigu įdomu kaip mums sekėsi praėjusiais metais, tai šiame straipsnyje rasite 2020 metų prognozių rezultatus. Taip pat, jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

Vilniaus ”Rytas“

Po galingo starto pirmuosiuose LKL turuose, vėliau „Ryto“ žaidimo kreivė nuolat leidosi žemyn. Keitėsi žaidėjai, prasidėjo traumos, į komandą įsisuko ir Covid-19 virusas. Pradžioje daug žadėjęs raudonai juodai baltų sezonas vis labiau temo nuo juodų debesų, o komandos vadovų kantrybės taurė galutinai buvo perpildyta tada, kai per vieną sausio savaitę pralaimėję Atėnuose prieš „Peristeri“ ir Vilniuje prieš Utenos „Juventus“, sostinės krepšininkai iškrito ir iš FIBA Čempionų lygos, ir iš Karaliaus Mindaugo taurės varžybų. Reikėjo atpirkimo ožio prieš vis labiau mylimos komandos žaidimu nusivylusius klubo fanus, ir to nelemto gyvūno rolė atiteko D. Kairiui.

Vairą perėmus G. Žibėnui, labai pagerėjo komandos gynyba ir kovinė dvasia. Vis dėlto, po pralaimėjimo „Juventus“ ekipai atsakomajame taurės mače 78:105 ir kritus D. Kairio galvai, „Rytas“ taip ir nesutiko pajėgaus varžovo, o namų pergalė šios savaitės viduryje prieš Strasbūro SIG yra ne itin tikęs lakmuso popierėlis, mat nė vienai iš ekipų šis mačas nieko nebelėmė.

Arnas Butkevicius

Kalbant objektyviai, „Rytas“ nelabai turi galimybių kautis dėl pergalių prieš solidesnius varžovus, kadangi Rokui Gusčiui, Kristjan Kitsing ir Martynui Echodui gydantis traumas ir į Kiniją išvykus Maurice‘ui Ndourui, vilniečiams tiesiog tragiškai trūksta jėgos po krepšiu. Rungtynėse su Klaipėdos „Neptūnu“ ir „Šiauliais“ gana neblogai atrodė Keithas Bensonas, tačiau šio žaidėjo dienos Vilniuje, panašu, suskaičiuotos, tad net ir jam plėšytis aikštėje – menka prasmė.

Dvasią „Rytas“ susigrąžino, bet ar jos vienos pakaks kovoje su talentingu ir fiziškai galingu „Lietkabeliu“?

Panevėžio „Lietkabelis“

Skirtingai nei vilniečiai, panevėžiečiai rungtyniauja visai kitu ritmu. Tiesa, dar rudenį juos gana ilgam laikui iš rikiuotės buvo išvedusi koranaviruso pandemija, bet žaidėjai ir treneriai komplikacijų išvengė, o grįžę į aikštę po priverstinių atostogų išsyk ėmė demonstruoti solidžius rezultatus. Per pastarąsias 10 LKL rungtynių Aukštaitijos sostinės atstovai iškovojo net 8 pergales, o vienas iš dviejų pralaimėjimų šioje atkarpoje buvo prieš Kauno „Žalgirį“.

Pastaruoju metu „Lietkabelis“ aikštėje atrodo labai užtikrintai, jiems daug pridėjo serbo aukštaūgio Djordje Gagičiaus įsigijimas. Šis aukštaūgis gali viską – pataikyti vidutinio nuotolio metimus, žaisti tiek veidu, tiek nugara į krepšį, kovoti dėl kamuolių ir gerai kamuoliu dalintis. Jis yra puikus papildymas prie ir taip gana pajėgios panevėžiečių priekinės linijos, kurioje dar yra Gabrielius Maldūnas, Erikas Venskus, ar vienas talentingiausių LKL jaunųjų aukštaūgių Gytis Masiulis.

Margiris Normantas

Po traumos į aikštę grįžus Pauliui Valinskui, vis geresnį žaidimą rodant jau broliui Mariui bei Kyle‘ui Vinalesui, taipogi stulbinančią forma demonstruojant Margiriui Normantui, „Lietkabelis“ šiai dienai atrodo kaip daug galingesnė ir geriau subalansuota komanda nei „Rytas“.

Prognozės argumentai

Norint sėkmingai kautis su svečiais, aikštės šeimininkams reikės sugriauti labai gerą ryšį tarp puikiai kurti gebančių „Lietkabelio“ gynėjų bei gerai sukurtas progas į taškus verčiančių klubo aukštaūgių. Netgi būdami stipriausios sudėties, „Ryto“ krepšininkai šiame mače turėtų sunkiai dirbti, kad pasiektų pergalę, tačiau dabar, likę praktiškai be priekinės linijos, jie yra nepavydėtinoje padėtyje.

Tuo tarpu „Lietkabelis“ turi puikią progą įsirašyti antrąją pergalę sezone prieš tiesioginius konkurentus turnyro lentelės viršuje, ir jie žino, kad tokios šanso praleisti negali. Maža to, Panevėžio ekipos gretose netrūksta buvusių ir esamų žalgiriečių, taipogi savo vertę norės parodyti į Vilnių grįžtantis ir karjeros pike esantis M. Normantas, tad ant „Jeep“ arenos parketo svečių galimybės pasiekti pergalę atrodo didesnės.

Ši LKL prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

LKL Rezultatai

LKL

LKL Tvarkaraštis

LKL

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..