NBA Prognozės ir Atkrintamųjų Apžvalga

Balandžio 15 d. prasidėjo laukiamiausia NBA sezono dalis – atkrintamosios. 16 stipriausių NBA komandų pradėjo varžytis dėl išsvajotojo NBA titulo. Šių metų NBA atkrintamosiose matysime vieną lietuvį – Domantą Sabonį, kuris atstovauja „Kings“ komandai (jeigu jums patinka ne tik stebėti rungtynes, bet ir atlikti statymus, skaitykite apie geriausias lažybų bendroves).

Galėjome pamatyti ir „Pelicans“ su Jonu Valančiūnu, tačiau lietuvio atstovaujama komanda patyrė pralaimėjimą įkrintamosiose prieš „Thunder“.

Šių metų NBA atkrintamosios varžybos yra itin įdomios, kadangi labai sunku išskirti favoritą. Jeigu anksčiau buvo įprasta NBA finaluose matyti tas pačias komandas, tai šiais metais pretendentų labai daug.

Dabartiniai NBA čempionai „Warriors“ vakarų konferencijoje užėmė šeštą vietą ir visas atkrintamąsias turės žaisti be namų aikštės pranašumo, o „Celtics“, kurie žaidė praeitų metų finale, turės įveikti „76ers“ bei, tikėtina, kad „Bucks“ komandas, todėl žygis lengvas tikrai nebus.

Kviečiame skaityti toliau ir iš arčiau susipažinti su kiekviena 2022-23 m. sezono NBA atkrintamųjų komanda. Apžvelgsime NBA prognozes, pažvelgsime į komandos perspektyvas, kokias galimybes turi Domantas Sabonis ir „Kings“ bei kas potencialiai gali žaisti 2023 m. NBA finale. Taip pat skaitykite kur galite žiūrėti krepšinį tiesiogiai internetu.

📖 Turinys

NBA Rungtynių Rezultatai

NBA

NBA Tvarkaraštis

NBA

Rytų Konferencijos NBA Prognozės

Rytų konferencijoje intrigos dažniausiai būna daug mažiau nei vakaruose, todėl nieko keisto, kad ir šiais metais galima išskirti tik tris pagrindines komandas, kurios turėtų varžytis dėl vietos NBA finale. Įdomu tai, kad praeitų metų dalyvei „Celtics“ potencialiai reikės įveikti būtent abi šias komandas, jeigu norės pakartoti praeitų metų žygį. Kviečiame skaityti mūsų Rytų konferencijos NBA prognozes.

Milwauke Bucks Prognozės

„Bucks“ ne tik užtikrintai laimėjo rytų konferenciją, bet ir visą NBA reguliarųjį sezoną, o tai reiškia, kad tiek žygyje iki finalo, tiek ir pačiame finale turėtų namų aikštės pranašumą. Pirmajame etape komandos laukia „Heat“ komanda, kuri nors ir pralaimėjo pirmąsias įkrintamųjų rungtynes, antrose laimėjo prieš „Bulls“.

Įdomu tai, kad „Heat“ praeitą sezoną laimėjo rytų konferenciją ir turi pakankamai talento mesti iššūkį „Bucks“. Vis tik, atsižvelgiant į dabartinę komandų formą, ši serija užsitęsti neturėtų.

Kiek netikėtai „Bucks“ pralaimėjo pirmąsias rungtynes prieš „Heat“, tačiau paminėti būtina tai, kad dėl traumos anksti iš rungtynių pasitraukė Giannis Antetokounmpo. Tikimasi, kad antrose rungtynėse graikas žais, todėl nebūtų keista, jeigu „Bucks“ laimėtų kitas ketverias rungtynes iš eilės ir ruoštųsi antrajam atkrintamųjų etapui.

Aktualūs klausimai
🏀 Kas yra NBA Rytų konferencijos favoritas?

Praėjusį sezoną iškovoję 10-ąjį konferencijos nugalėtojų titulą, „Celtics” atrodo pasirengę apginti čempionų titulą.

🏀 Kas yra favoritas laimėti 2023 m. NBA finalą?

NBA atkrintamųjų varžybų prognozės rodo, kad „Celtics” yra favoritai laimėti 2022-23 m. NBA finalą.

🏀 Kokia tikimybė, kad "Grizzlies" taps NBA nugalėtojais?

„Memphis Grizzlies” turi 5% tikimybę tapti NBA čempionais.

🏀 Kuri NBA komanda 2023metų reguliariajame sezone turi geriausią pergalių/pralošimų santykį?

„Milwaukee Bucks” komanda 2022-23 m. NBA sezone pasiekė geriausią reguliariojo sezono rezultatą – 58-24.

🏀 Kas šiuo metu yra geriausias 2023 m. NBA žaidėjas?

Giannis Antetokounmpo atsidūrė ESPN geriausio 2022-2023 m. sezono NBA žaidėjo sąrašo viršuje.

„Bucks“ komandai pirma užimta vieta rytuose leidžia ne tik turėti namų aikštės pranašumą, bet ir gana lengvą kelią iki pat konferencijos finalo. Pirmajame etape susitvarkius su „Heat“, antrajame lauktų „Cavaliers“ arba „Knicks“, kas netgi atrodo kaip silpnesnis variantas nei „Heat“.

Labiausiai „Bucks“ komandai pergyventi reikia dėl potencialios „76ers” – „Celtics“ serijos ir tikėtis, kad Filadelfijos komanda įveiks Bostoną. „Celtics“ komanda sukomplektuota taip, kad gali ne tik apsiginti nuo „Bucks“, bet ir turi pakankamai talento užpulti, ką jau pamatėme praeitais metais.

Žvelgiant į „Bucks“ komandos perspektyvas – reguliarusis sezonas parodė, kad tai be jokių abejonių viena iš geriausių komandų lygoje. Ne tik demonstruoja kokybišką žaidimą, bet ir turi NBA čempionų patirties. Jeigu komandai pavyktų išvengti „Celtics“ komandos, „Bucks“ potencialiai gali žaisti ne tik NBA finale, bet ir jį laimėti.

nba rungtyniu rezultatai

Boston Celtics Prognozės

Puikią atkarpą išgyvena „Celtics“ komanda, kuri praeitais metais žaidė NBA finale, o šiais metais užėmė antrą vietą rytų konferencijoje bei turi pakankamai talento sugrįžti ten pat, kur buvo ir praeitais metais.

Jaysono Tatumo ir Jaleno Browno vedama komanda turi aukšto lygio pagalbininkus, o daugelį metų lipdytas komandos branduolys pagaliau duoda vaisius.

Tai labiausiai subalansuota komanda lygoje – reguliaraus sezono metu „Celtics“ turėjo antrą puolimo bei trečią gynybos reitingą. Tokie NBA rezultatai rodo, kad komanda puikiai pasiruošusi atkrintamosiose, kur reikia ne tik užpulti, bet ir apsiginti.

Pirmajame atkrintamųjų etape „Celtics“ laukia Atlantos „Hawks“ iššūkis, o pati serija užsitęsti tikrai neturėtų. Jau pirmose rungtynėse „Celtics“ sugebėjo antrajame kėlinyje triuškinti varžovus ir nebūtų keista, jeigu serija baigtųsi per penkias rungtynes arba greičiau.

nba prognozes

Nuo antrojo atkrintamųjų etapo prasidės pagrindinis „Celtics“ komandos iššūkis. Čia potencialiai laukia dvikova prieš „76ers”, su kuria reguliaraus sezono metu teko žaisti keturis kartus ir buvo iškovotos trys pergalės. Abi komandos yra aukšto lygio, tačiau atrodo, kad „Celtics“ šiuo metu turi daugiau potencialo.

Galima sakyti, kad prieš „Bucks“ komandai yra žaisti šiek tiek parankiau nei prieš „76ers”, todėl būtent antrasis etapas bus didžiausias „Celtics“ komandos išbandymas atkrintamosiose. Kaip ir „Bucks“, taip ir „Celtics“, turi daugiausiai šansų žaisti NBA finale.

Philadelphia 76ers Prognozės

Joelis Embiidas ir vėl sužaidė kosminį reguliarųjį sezoną bei tapo rezultatyviausiu žaidėju. Didelė tikimybė, kad bus išrinktas ir naudingiausiu žaidėju, tačiau atkrintamosiose prasideda visai kita istorija. Daugelį metų „76ers” atkrintamosiose taip nieko ir nepasiekia, o šiais metais iš komandos yra tikimasi itin daug.

Visų akys krypsta ne tik į J. Embiidą, bet ir į Jamesą Hardeną, kuriam reguliarusis sezonas buvo daug sėkmingesnis nei praeitais metais. Vis tik, turint omenyje, kad J. Hardenas atkrintamosiose sugeba pranykti, bus labai įdomu stebėti, kaip ši komanda atrodys svarbiausiose kovose.

nba rungtynes

Pirmajame etape „76ers” laukia pati silpniausia atkrintamųjų komanda „Nets“, kuri čia yra tik todėl, kad sezono pradžioje komandai pergales surinko Kyrie Irvingas ir Kevinas Durantas. Neabejojama, kad ši serija greitai baigsis, o tada lauks „Celtics“ komandos iššūkis.

Jeigu Bostono komandai parankiau žaisti prieš „Bucks“, tai „76ers” komandai kaip tik parankiau žaisti prieš „Celtics“, nes nėra kam stabdyti Joelio Embiido. Vis tik, jeigu Filadelfijos klubas pasieks rytų konferencijos finalą, čia turėtų atsimušti į sieną, kadangi „Bucks“ turi viską, kad sustabdytų įsibėgėjusią „76ers” komandą.

Brookas Lopezas yra puikus žaidėjas Joelio Embiido stabdymu – vidurio puolėjas vienas iš pagrindinių kandidatų laimėti geriausiai besiginančio žaidėjo apdovanojimą. Taip pat yra Jrue Holiday ir Khris Middletonas, kurie neduos ramybės Tyrese Maxey ir Jamesui Hardenui.

Žvelgiant iš „76ers” pusės – nėra kam stabdyti graiko Giannis Antetokounmpo. Dėl to, panašu, kad šiais metais Filadelfijos komandos lubos yra rytų konferencijos finalas – nebent ten nebūtų „Bucks“ komandos.

Cleveland Cavaliers Prognozės

„Cavaliers“ išgyvena naują erą po LeBrono Jameso ir po kelių metų persitvarkymo sugrįžta į atkrintamąsias. Didžiausias komandos laimėjimas – vasarą prisiviliotas Donovanas Mitchellas, kuris sužaidė nuostabų reguliarųjį sezoną – per vienas NBA rungtynes netgi įmetė 71 tašką.

cleveland cavaliers

„Cavaliers“ komandoje daug jaunų ir talentingų žaidėjų – Darius Garlandas, Evanas Mobley, Isaac Okoro, Jarrettas Allenas. Tam pačiam D. Mitchellui 26-eri metai, todėl komandos ateitis tikrai šviesi. Pirmajame atkrintamųjų etape reikės žaisti prieš „Knicks“, kuri kiek netikėtai sužaidė labai solidų sezoną.

Panašu, kad „Cavaliers“ komandai pirmasis atkrintamųjų etapas ir yra pagrindinis finalas – patekus į antrą etapą lauktų „76ers”, kur sėkmės tikėtis nereikėtų. Nors priekinė linija gali stabdyti Joelį Embiidą, daugiausiai problemų gali kilti užpuolant.

New York Knicks Prognozės

„Knicks“ komandos fanai turi dėkoti Julius Randle ir vasarą iš „Mavericks“ prisiviliotam Jalenui Brunsonui, kurie buvo pagrindiniai pergalių kalviai reguliaraus sezono metu. Prie sėkmingos sezono pabaigos prisidėjo ir mainų metu gautas Joshas Hartas, o visa komanda sulipdyta kaip vienas kumštis.

Kaip ir „Cavaliers“ komandai, taip ir „Knicks“, pirmasis etapas yra atkrintamųjų finalas – patekimas į kitą etapą yra kaip papildomas bonusas patirties pasisėmimui. Tikėtis, kad „Knicks“ įveiks „76ers” būtų naivu, tačiau patirties atžvilgiu tai puikus sezonas komandai.

nba varzybos

Brooklyn Nets Prognozės

„Nets“ neabejotinai yra silpniausia visų atkrintamųjų komanda, kurios čia nebūtų, jeigu reguliariajame sezone būtų reikėję sužaisti dar bent 5-10 rungtynių. Komanda šeštoje vietoje išsilaikė tik todėl, kad prieš iškeičiant Kyrie Irvingą ir Keviną Durantą buvo surinkta pakankamai pergalių.

Šiose atkrintamosiose iš komandos daug tikėtis tikrai nereikia, tačiau žvelgiant į ateitį, tai puiki galimybė pasisemti patirties. „Nets“ turi daugybę aukšto lygio vidutiniokų ir čia atvedus kelias lygos žvaigždes, būtų galima turėti labai stiprią komandą. Deja, bet šiais metais „Nets“ žygis atkrintamosiose bus labai trumpas.

Atlanta Hawks Prognozės

„Hawks“ komanda reguliarųjį sezoną sužaidė pagal savo galimybes, o šis sezonas buvo pirmasis, kai rungtyniavo vasarą sulipdytas Trae Youngo ir Dejounte Murray duetas. Atkrintamosiose „Hawks“ laukia „Celtics“, o tai reiškia, kad pačios atkrintamosios komandai užsitęsti neturėtų.

„Hawks“ reguliaraus sezono metu pralaimėjo visas trejas rungtynes prieš „Celtics“ ir nebūtų keista, jeigu atkrintamosiose pralaimėtų dar keturias iš eilės. Komandoje tiesiog per mažai talento norint siekti aukštų tikslų. Gynėjų duetas solidus, tačiau be šių žaidėjų daugiau nėra kas gali imtis iniciatyvos bei būti rungtynes keičiančiu žaidėju.

nba atkrintamosios varzybos

Miami Heat Prognozės

Iš „Heat“ po praeito puikaus sezono buvo tikimasi kur kas daugiau. Praeitais metais komanda ne tik laimėjo reguliarųjį sezoną, bet ir rytų konferencijos finale po septynerių rungtynių nusileido „Celtics“ komandai. Atrodo, kad „Heat“ turi viską, kad būtų sėkminga komanda atkrintamosiose, tačiau šiais metais labiausiai stringa puolimas.

Reguliaraus sezono metu komanda turėjo devintą gynybos reitingą, tačiau tik 25 puolimo ir tai bus pagrindinė komandos problema atkrintamosiose.

Pirmose serijos rungtynėse prieš „Bucks“ komandai pavyko laimėti, tačiau 4-6 savaitėms dėl rankos lūžio iškrito Tyleris Herro, kuris buvo vienas iš komandos šviesulių puolime. Be jo komandai bus daug sunkiau ir net laimėjus pirmąsias rungtynes, tikėtina, kad serija prieš „Bucks“ neužsitęs.

Vis tik, įvykus stebuklui ir laimėjus prieš „Bucks“, komanda turi potencialo patekti į konferencijos finalą, nes yra pajėgi įveikti ir „Cavaliers“ – „Knicks“ poros nugalėtoją.

miami heat

Vakarų konferencijos NBA Prognozė

Vakarų konferencijoje intrigos kur kas daugiau, o tai patvirtina faktas, kad NBA čempionai užėmė šeštą vietą, antroje sezono pusėje viena iš geriausių komandų buvusi „Lakers“ liko septintoje vietoje. Ketvirtoje vietoje likusią „Suns“ nuo 10 vietoje likusios „Pelicans“ skyrė tik trys pralaimėjimai.

Šios konferencijos stiprumą patvirtina ir tai, kad vakaruose pirmą vietą užėmusi „Nuggets“ nėra laikoma favorite patekti į finalą.

Denver Nuggets Prognozės

„Nuggets“ ir toliau išlieka stabilia atkrintamųjų dalyve, tačiau metai iš metų aukštų rezultatų pasiekti nepavyksta. Šiais metais Nikola Jokičius turės pagalbos tiek iš Jamalo Murray, tiek iš Michaelio Porterio Jr. Komandoje taip pat yra NBA finale žaidęs Jeffas Greenas bei aukšto lygio pagalbinių – Kentavious Caldwell-Pope, Bruce Brown, Drew Gordon.

Pirmajame etape komandos laukia „Timberwolves“, kur daug intrigos išvysti neturėtume. Minesotos komandai trūksta daugiau talento puolime, kad galėtų pasipriešinti bet kokiai komandai atkrintamųjų serijoje.

nba tvarkarastis denver nuggets

Žvelgiant toliau, „Nuggets“ lauktų „Clippers“ – „Suns“ poros nugalėtoja. Abi komandos turi aukšto lygio žvaigždes, o labiausiai išskirti galima Kawhi Leonardą ir Keviną Durantą.

Būtent šis etapas atrodo kaip pagrindinė priežastis, kodėl „Nuggets“ nėra favoritė žaisti NBA finale. Kad ir kokį puikų reguliarųjį sezoną sužaidė Denverio komanda, nebūtų keista, jeigu antrajame raunde atkrintamųjų žygis ir baigtųsi.

Memphis Grizzlies Prognozės

„Grizzlies“ sužaidė labai solidų reguliarųjį sezoną, kur užėmė antrą vietą. Tačiau, į atkrintamąsias ateina ne pačios geriausios formos, o tai patvirtino ir pirmosios rungtynės prieš „Lakers“.

Komanda negali žaisti pilnu pajėgumu, kadangi dėl traumos nerungtyniauja Stevenas Adamas bei Brandonas Clarke. Prieš „Lakers“ pirmose rungtynėse susižaidė ir Ja Morantas, o be jo serija turėtų išvis neužsitęsti.

ja morant nba prognozės

Daug problemų Memfio komanda turi priekinėje linijoje, tuo tarpu „Lakers“ labai daug taškų renka iš baudos aikštelės ir dėl šios priežasties „Lakers“ yra poros favoritai, net ir neturėdami namų aikštės pranašumo, kurį atsikovojo pirmosiose rungtynėse.

Įdomu tai, kad LeBronas Jamesas laimėjo 18 atkrintamųjų serijų iš eilės, kai jo komanda laimėjo pirmąsias rungtynes. Ar „Grizzlies“ gali nutraukti šį įspūdingą rezultatą? Su sveiku Ja Morantu tikimybių daugiau, bet jeigu jis nežais antrose rungtynėse, o „Grizzlies“ ir vėl pralaimės, tuomet serija baigta.

Sacramento Kings Prognozės

„Kings“ sužaidė įspūdingą reguliarųjį sezoną ir po 16 metų pertraukos pateko į atkrintamąsias. Simboliška, kad jau pirmajame etape reikia žaisti prieš NBA čempionus „Warriors“, o dėl šios priežasties atkrintamosios užsitęsti ir neturėtų.

Džiugu dėl Domanto Sabonio, kuris yra minimas ir tarp MVP kandidatų, tačiau pati komanda turi per mažai patirties sėkmingai sužaisti atkrintamųjų seriją.

sacramento kings sabonis

Vienintelis „Kings“ pliusas yra tai, kad „Warriors“ šį sezoną tragiškai žaidžia išvykoje – vos 11 pergalių ir 30 pralaimėjimų. Norint žengti į kitą etapą „Warriors“ privalo laimėti Sakramente. Įveikus čempionus ir patekus į kitą etapą, reikės žaisti prieš „Grizzlies“ – „Lakers“ poros nugalėtojus.

Galima sakyti, kad varžovas nebūtų ryškiai sunkesnis nei „Warriors“, todėl komanda turėtų potencialo žengti net iki vakarų konferencijos finalo. Vis tik, didžiausia tikimybė, kad „Kings“ atkrintamųjų žygį nutrauks NBA čempionų titulą ginantys „Warriors“ krepšininkai, bet, tikėkimės, kad šita NBA prognozė nepasiteisins.

Phoenix Suns Prognozės

„Suns“ yra viena iš labiausiai intriguojančių vakarų konferencijos komandų, kadangi mainais pavyko prisivilioti Keviną Durantą. Reguliariajame sezone puolėjas spėjo sužaisti aštuonerias rungtynes ir komanda visas rungtynes laimėjo. Dar daugiau intrigos serijoje prieš „Clippers“ įnešė tai, kad jau pirmose rungtynėse buvo prarastas namų aikštės pranašumas.

„Suns“ komandai šis reguliarusis sezonas nebuvo itin sėkmingas, tačiau komanda turi viską, kad laimėtų ne tik vakarų konferenciją, bet ir visą NBA čempionatą.

Turint omenyje, kad Chrisui Paului jau 37-eri metai, tai gali būti paskutinė proga, kai įžaidėjas turi geriausią galimybę pirmą kartą tapti NBA čempionu. Be jokių abejonių, komandos rezultatai priklauso nuo sėkmingo Kevino Duranto žaidimo.

Los Angeles Clippers Prognozės

„Clippers“ seriją prieš „Suns“ turės pradėti be Paul George, kuris šiuo metu yra traumuotas, bet yra tikimybė, kad serijoje prieš „Suns“ pasirodys. Vis tik, daugiausiai komandos sėkmė priklausys nuo Kawhi Leonardo.

Pirmosiose rungtynėse puolėjas įmetė 38 taškus ir buvo tiesiog nesustabdomas. Jeigu K. Leonardas demonstruos tokį žaidimą ir toliau, komanda pajėgi ne tik įveikti „Suns“, bet ir pasiekti NBA finalą.

„Clippers“ turi labai daug vidutiniokų, o tai leidžia trenerių štabui laviruoti sudėtimi prieš skirtingas komandas. Ilgas suolelis gali tapti pagrindiniu ginklu, jeigu „Clippers“ toliau žygiuos atkrintamosiose.

Westbrook

Vis tik, net ir laimėjusi pirmąsias rungtynes bei atsikovojusi namų aištės pranašumą „Clippers“ nėra laikoma favorite prieš „Suns“. Galima sakyti, kad ši Los Andželo komanda yra labiausiai nuvertinama – įveikus „Suns“, jie tikrai gali įveikti ir „Nuggets“, o tuo pačiu ir laimėti vakarų konferenciją.

Golden State Warriors Prognozės

Apie NBA čempionus daug kalbėti nereikia – sudėtį išlaikiusi komanda turi viską, kad ir vėl taptų NBA čempionais. Labiausiai neramina faktas, kad komanda išvykoje pralaimi labai dažnai, vos 11 iškovotų pergalių nėra tas rezultatas, kurio norėtųsi iš čempionų ir kurie neturi namų aikštės pranašumo.

Tai reiškia, kad atkrintamųjų serijose komandai bent kartą reikės laimėti išvykoje. Didelis pliusas tai, kad prie komandos prisijungė Andrew Wigginsas, kuris praleido paskutines 23 rungtynes.

Pirmajame etape „Warriors“ žaidžia prieš „Kings“ ir jeigu nebus pateigta staigmena, „Warriors“ turi viską, kad laimėtų antrą etapą prieš „Grizzlies“ – „Lakers“ poros favoritą. Vakarų konferencijos finale labai daug lems, kad „Warriors“ turi daugiausiai atkrintamųjų patirties lyginant su kitomis komandomis.

Klay Thompson

Toks neužtikrinantis „Warriors“ žaidimas reguliaraus sezono metu palieka dvejopus jausmus – nebūtų keista, jeigu „Warriors“ vėl taptų NBA čempionais, bet nebūtų keista, jeigu ir nepasiektų NBA finalo.

Los Angeles Lakers Prognozės

„Lakers“ komandai puikiai nusisekė mainai, kai pavyko iškeisti Russellą Westbrooką ir už jį gauti D‘Angelo Russelą. Po NBA visų žvaigždžių savaitgalio, „Lakers“ buvo viena geriausių lygos komandų, o daugiausiai prie to prisidėjo dominuojantis Anthony Daviso žaidimas.

Nors vienam iš „Lakers“ lyderių jau 38-eri metai, L. Jameso patirtis komandai gali duoti labai daug svarbiausiose kovose. Ši komanda turi žaidėjų, kurie gali kurti žaidimą, o tai reiškia, kad L. Jamesas neprivalo kiekvieną ataką būti su kamuoliu, kas leidžia jam pailsėti ir turėti daugiau jėgų gynyboje.

Pirmose rungtynėse prieš „Grizzlies“ nuostabiai sužaidė Rui Hachimura bei Austinas Reavesas. „Lakers“ yra priklausoma nuo visų žaidėjų, kadangi vienas L. Jamesas komandos į pergales jau nebeatves.

Lebron James

Pirmosios NBA varžybos prieš „Grizzlies“ parodė, kad komanda pajėgi žengti į kitą etapą. Jeigu jame reikės žaisti prieš „Warriors“, didelė tikimybė, kad čia atkrintamųjų žygis ir pasibaigs.

Minnesota Timberwolves Prognozės

„Timberwolves“ reguliaraus sezono pabaiga buvo labai sėkminga, kas ir leido įšokti į atkrintamąsias, o prie to daugiausiai prisidėjo po traumos sugrįžęs Karl-Anthony Towns. Vis tik, žvelgiant į galimybes atkrintamosiose – „Nuggets“ atrodo kur kas talentingesnė ir daugiau balanso turinti komanda.

Jau pirmose rungtynėse pamatėme, kad „Timberwolves“ turi per mažai talento puolime ir laimėti seriją, o ne vienas atsitiktinas rungtynes bus labai sunku.

Šiais metais atkrintamosiose „Timberwolves“ daug perspektyvų neturi, o ir eksperimentas su Karl-Anthony Towns bei Rudy Gobertu, galima sakyti, kad nėra pasiteisinęs. Taip, prancūzas duoda naudos komandai, tačiau kartu jie nėra tokia jėga, kokios buvo tikimasi. Nereikia pamiršti ir kilusio konflikto tarp R. Goberto ir Kyle Anderson, kas parodo, kad ir pati komandos atmosfera nėra pati geriausia.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..