NBA prognozė: „Wizards“ – „Timberwolves“

Naktį iš vasario 27 į vasario 28 02:00 valandą į Vašingtoną atvyksta „Timberwolves“ krepšininkai. „Wizards“ šiuo metu demonstruoja geriausią sezono formą ir bus labai įdomu stebėti ar pavyks pratęsti pergalių seriją. Čia apžvelgsiu šias dvi komandas ir pateiksiu rungtynėms prognozę.

📖 Turinys

Prognozė: „Wizards“ -4.5 @1.93 Pinnacle

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Wizards -4.5 1.93
Wizards -4.5 1.91

Wizards -5 1.95
Wizards -5 1.96

Wizards -5 1.95

Jeigu įdomu kaip mums sekėsi praėjusiais metais, tai šiame straipsnyje rasite 2020 metų prognozių rezultatus. Taip pat, jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

Washington „Wizards“

Nors tarpsezoniu komanda daug nieko nenuveikė, tačiau pagal atliktus darbus atrodė, kad komanda pagaliau sugrįš vėl į kovą dėl atkrintamųjų. J.Wall buvo iškeistas į R.Westbrook, kuris kartu su B.Beal turėjo tapti vienu iš geriausių duetų bent jau rytų konferencijoje. Taip pat, pavyko pasirašyti naują sutarti su vienu iš geriausių NBA tritaškius metančiu žaidėju – D.Bertans. Pagalbos aplink dvi lygos žvaigždes lyg ir yra, tačiau sezonas prasidėjo visai ne taip, kaip buvo tikėtasi.

Bradley Beal

Sezoną „Wizards“ pradėjo 5 pralaimėjimais iš eilės, tada pavyko pasiekti dvi pergales, o po 23 sužaistų rungtynių komandos rezultatas buvo tragiškas – 6 pergalės ir net 17 pralaimėjimų. Atsirado kalbų, kad komanda žaidžia geriau be R.Westbrook, kad reikėtų iškeisti B.Beal. Taip pat, prie sudėtingos situacijos prisidėjo ir tai, kad traumą patyrė ir visam sezonui iškrito pagrindinis komandos centras T.Bryant.

Vis tik, komanda pradėjo rodyti atsigavimo ženklus ir per paskutines 7 rungtynes pavyko pasiekti net 6 pergales. O ir laimėtos rungtynės buvo tikrai ne prieš pačias silpniausias komandas – „Celtics“, „Rockets“, du kartus prieš „Nuggets“, „Lakers“ ir „Trail Blazers“. Tokia komandos puiki serija nuteikia tikrai optimistiškai.

Minnesota „Timberwolves“

„Timberwolves“ prieš sezoną atrodė ne ką mažiau optimistiškai nei „Wizards“ komanda ir nors sezono pradžia buvo pradėta dvejomis pergalėmis iš eilės, po to sekė net 7 pralaimėjimų seriją, o šiuo metu komanda turi patį blogiausią rezultatą lygoje – 7 pergalės ir net 26 pralaimėjimai.

Nors komanda tarpsezoniu pasipildė pirmuoju šaukimu A.Edwards, nemažai kalbų susilaukė M.Beasley sutarties pratęsimas, kuris atrodė, kad komandai nėra reikalingas, kai yra D.Russell, R.Rubio, A.Edwards. Tačiau, kaip galime dabar matyti, M.Beasley yra vienas iš geriausių komandos žaidėjų ir tikrai įrodinėja, kad yra vertas savo kontrakto.

Karl Anthony Towns

Dėl tokio sunkaus „Timberwolves“ sezono galima rasti keletą priežasčių. Pagrindinė – traumos. Pagrindiniai komandos žaidėjai D.Russell kartu su Karl-Anthony Towns beveik nežaidė, nors iš viso sužaistos jau net 33 rungtynės. Galima sakyti, kad šį sezoną „Timberwolves“ kartu dar niekada nežaidė ir negalėjo pasiekti optimaliausios formos.

Prie dar sudėtingesnės komandos situacijos dabar prisideda ir tai, kad M.Beasley yra suspenduojamas ir nežais 12 rungtynių dėl nusižengimų teisėsaugai. O tai reiškia, kad į rikiuotę sugrįžęs KAT negalės žaisti be dviejų svarbiausių komandos žaidėjų ir toliau komanda bus nežinioje.

Prognozės argumentai

Pagrindiniai argumentai yra du – puiki „Wizards“ komandos forma ir tragiška „Timberwolves“ komandos situacija. Kad „Timberwolves“ kenčia ir ieško būdų ką galima pakeisti parodo ir tai, kad buvo atleistas vyriausias treneris. Nors panašu, kad artimiausiu metu čia nelabai, ką pavyks padaryti, nes traumos neleidžia komandai įsižaisti.

Dabar „Timberwolves“ turi žaisti be dviejų iš trijų esančių geriausių komandos žaidėjų. Nors kiti žaidėjai lyg ir išsigydė traumas, turėtų prisijungti ir praeitų metų 6 šaukimas J.Culver, komandai pradėti demonstruoti pergalingą krepšinį bus labai sunku. Šiuo metu „Timberwolves“ turi 6 pralaimėjimų seriją ir per paskutines 11 rungtynių laimėjo tik 1 kartą.

Tuo tarpu „Wizards“ rodo atsigavimo ženklus ir norisi tikėti, kad komanda staigiai nesustos. Kai komanda laimi, tada su kiekvienomis rungtynėmis ji žaidžia vis geriau ir geriau. Dar labiau į komandos žaidimą įsitraukia ir atsarginiai žaidėjai, sumažėja jaučiama įtampa ir gerėja komandos atmosfera.

Puikius signalus siunčia B.Beal, kuris nuolat kalba, kad nenori palikti „Wizards“ komandos ir tai parodo, kad jis yra tikras komandos lyderis, kuriuo nori tikėtis komandos žaidėjai ir padėti jam laimėti rungtynes. Tikiu, kad „Wizards“ pratęs pergalių seriją, kadangi paskutinėse rungtynėse yra laimėję prieš daug stipresnes komandas nei „Timberwolvs.“

Ši NBA prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

NBA Rezultatai

NBA

NBA Tvarkaraštis

NBA

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..