Statymų psichologija

Turbūt, vienas svarbiausių faktorių, lemiančių sėkmę lažybose, yra psichologija. Deja, dauguma žaidėjų, neskiria jai tiek dėmesio, kiek reikėtų, ir tai yra viena svarbiausių priežasčių, kodėl daugiau nei 90% dalyvaujančių lažybose pralaimi ilgajame laikotarpyje.

Sporto statymu psichologija Sporto statymų psichologija

Reikia daugybės žinių ir įgūdžių, norint gerai nuspėti laimėtoją. Pagrindiniai metodai yra techninė ir fundamentalioji analizė. Reikia turėti gebėjimą suvokti, kiekvienos komandos ar žaidėjo žaidimo stilių, numatyti, kaip žais komandos, žinoti, kurie žaidėjai yra suspenduoti, kurie yra patyrę traumų. Taip pat žinoti apie vidaus ar klubo finansines problemas ir t.t.

Tačiau atsimink, kad teisinga psichologija ir gebėjimas valdyti savo veiksmus bei emocijas yra svarbiausias įgūdis. Dauguma žaidėjų daro kvailas klaidas ir praranda daug pinigų statydami, nes jiems trūksta savidisciplinos kontroliuojant mintis. Jeigu nori įveikti lažybų tarpininkus, turi išmokti žaisti taip pat ir su savo psichologija. Jei negali susivaldyti, tu tiesiog prarasi pinigus.

Yra daug straipsnių ir knygų apie tai, kaip tinkamai pasiruošti ir visuose juose yra vienas bendras dalykas: reikia susikurti planą arba strategiją. Tu turi būti tikras, kad tavo metodai teisingi ir jų laikytis. Tai reiškia, kad negali jų mesti kada panorėjęs, kad ir kas atsitiktų. Jei pradėsi abejoti savo strategija, žinok kad atsidūrei bėdoje. Nesvarbu, kokia pralaimėjimų seka tave ištiks, privalai pasitikėti savo pasirinktais ir išmoktais metodais. Bandydamas juos drastiškai keisti, tik prisišauksi nelaimę. Todėl pirmas žingsnis yra sukurti planą arba sistemą su pozityviais matematiniais lūkesčiais. Jeigu neturi plano, padaryk sau paslaugą ir tiesiog nestatyk.

Turbūt esi girdėjęs posakį “Jei planuodamas susimovei, tavo planas yra susimauti”. Tai – visiška tiesa.

Tikriausiai tavo galvoje jau sukasi mintis “Tai kaip man paruošti gerą lažybų planą?”

LazybuGuru.lt komanda parengė statymų planą skirtą visiems norintiems rimtai užsiimti sporto statymais. Patį planą gali parsisiųsti mūsų puslapyje. Mes rekomenduojame jį atsispausdinti, užpildyti ranka ir pasikabinti kažkur matomoje vietoje, kad visada prieš atlikdamas statymus galėtum pasitikrinti ar laikaisi plano. 

Kiekviename plane pats svarbiausias dalykas yra teisinga pinigų vadyba. Mes rekomenduojame naudoti „Kelly kriterijų ir jo modifikacijas„. Tačiau taip pat norime, kad žinotum, kad yra ir kiti pinigų vadybos metodai ir nebūtinai visi jie tokie jau geri, metodai kurių reikėtų vengti, ypač pradedančiajam „Auksinės” lažybų pinigų valdymo sistemos”

Taip pat turi rasti lažybų punktą arba patikima lažybų bendrovę kurioje, galėsi statyti bet kada, nesvarbu ar Kalėdos ar vasaros atostogos. Taip pat svarbu, kad joje būtų statymų pasirinkimas iš tavo kuriamos strategijos. Nelogiška būtų registruotis bendrovėje kuri duoda didžiausia teniso pasiūla jeigu mes norime statyti ant krepšinio. Mums reiktų bendrovės kuri duoda didžiausia krepšinio pasiūlą ir geriausius koeficientus. Neskubėk!! Atidžiai ir kantriai kurk savo strategiją, lažybų rinka lauks tavęs visada.

Kai tik sukursi savo planą, kruopščiai jį išstudijuosi ir ištestuosi su dideliu pavyzdinių statymų skaičiumi, sek juo nesvarbu, kas atsitiktų.

Dabar šiek tiek apie emocijas. Be abejonės tau nereikėtų visą laiką sėdėti ir stebeilyti į kompiuterio ekraną, žiūrint, kaip sekasi komandai už kurią statei. Su gera strategija tu laimėsi be didžiulio streso. Tau nereikia bandyti tapti protingu ir galvoti kaip įveikti lažybų bendroves, tiesiog vykdyk savo susikurtą planą. Deja dauguma mėgėjų, neturi pasiruošę plano. Jų statymai paremti nepagrįstom žiniom arba paskalom. Tokie statymai – beverčiai.

Tu paprasčiausia privalai valdyti savo emocijas. Todėl ir turi turėti tikslų planą, kurio galėtum laikytis. Atsimink svarbiausią dalyką iš šio straipsnio. Emocijos yra tavo didžiausias priešas. Jeigu negali kontroliuoti savo emocijų, tu nebegali dalyvauti lažybose.

 

Ką vertėtų perskaityti dar?

Statymų psichologija – pažink save

 

 

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..