Strategija under/over statymams
Nors tai atrodo labai paprasta strategija, tačiau ji pelninga. Viskas paremta tik skaičiais ir statistika.
Įsivaizduokime, kad vyksta varžybos tarp komandų A ir B (A komanda, bus komanda, žaidžianti namuose ). Pirmiauiausia reikia išsiaiškinti kiek, vidutiniškai, įvarčių A komanda pataiko ir kiek praleidžia, žaisdama namuose. Tarkime, kad komanda A pataiko 2.1 ir praleidžia 1.2 įvarčius, viso 3.3 įvarčių vidurkis, komandai A žaidžiant namuose.
Dabar reikia patikrinti komandos B įvarčius svečiuose. Imkime, kam pataiko 1.75 ir praleidžia 1.15 taškų, viso 2.90 įvarčių vidurkis, žaidžiant svečiuose.
Imame du mažiausius skaičius 1.2+1.15=2.35 – tai minimalus įvarčių skaičius šiose varžybose. Sudedame didžiausius skaičius ir gauname 3.85, maksilmalų įvarčių skaičių. Minimumo ir maksimumo vidurkis yra 3.10 ir tai yra žymiai daugiau, negu pateikta 2.50 riba, taigi reiktų statyti virš šios ribos.
Jei vidurkis yra 2.70 ir daugiau, galima daryti didelį statymą. Jei skaičius yra tarp 2.50 ir 2.70, reikia nuspręsti ar tikrai verta bandyti statyti virš, o statoma suma, turėtų būti nedidelė. Jei vidurkis 2.30 ir mažesnis, statoma žemiau pateiktos ribos, galima daryti didelį statymą.
Ši stategija, pasiteisina ir su 3.00, 4.00 bei kitom ribom.
Perspėjimas,
LazybuGuru.lt pateikia įvairius pamąstymus ir įvairias strategijas, kad jums kiltų daugiau idėjų kaip galima dirbti su analizėmis ir kaip ieškoti vertės statymų, tačiau šis straipsnis neįrodo strategijos pelningumo ir neturėtumėte visko priimti už tiesą, visada statykite savo galva.