UEFA Čempionų lygos prognozė: „Inter“ – „Atletico“ (20-02-2024)

Vasario 20 d. praėjusių metų UEFA Čempionų lygos finalininkai Milano „Inter“ priima svečius iš Madrido. „Atletico“ futbolininkams sugrįžimas į UEFA Čempionų lygos atkrintamąsias turėtų būti gana saldus, tačiau užėmus pirmą vietą grupėje iš karto gauti Milano „Inter“ nėra labai malonu.

Milano „Inter“ tik dėl įvarčių skirtumo į pirmą vietą praleido „Real Sociedad“ – abi komandos iškovojo po 3 pergales ir po 3 kartus sužaidė lygiosiomis. Tuo tarpu „Atletico“ turėjo gana nesunkią grupę, kurioje varžėsi prieš „Lazio“, „Feyenoord“ ir „Celtic“. 

„Inter“ – „Atletico“: „Inter“ @ 1.95

UEFA Čempionų lygos atkrintamąsias komandos pasitinka skirtingomis nuotaikomis. Milano „Inter“ šiuo metu turi šešių laimėtų rungtynių seriją, paskutinėse 1:0 įveikė „Juventus“ ir „Serie A“ čempionate atitrūko keturiais taškais.

Italijoje „Inter“ šį sezoną didelio pasipriešinimo neturi – 18 pergalių, 3 lygiosios ir 1 pralaimėjimas. Tuo tarpu Madrido „Atletico“ nuo pirmoje vietoje esančio „Real“ atsilieka net 10 taškų ir minčių dėl titulo lieka vis mažiau.

Madrido „Atletico“ irgi gali pasigirti gana solidžia forma – laimėjo penkias rungtynes iš eilės, vienas po pratęsimo prieš Madrido „Real“ ir tik paskutinėse išvykose lygiosiomis sužaidė prieš tą pačią Madrido „Real“ komandą.

Futbolo statymų mėgėjams siūlome statymus atlikti mūsų atrinktose sporto lažybų svetainėse.

uefa-cempionu-lygos-prognoze-inter

Vis tik, jeigu pažvelgtume į Madrido rezultatus išvykoje, kas šiuo atveju mums ir yra aktualiausia, rezultatai labai prasti. Nuo spalio mėnesio pabaigos, per dešimt rungtynių laimėta vos tris kartus ir du kartus sužaista lygiosiomis. 

„Atletico“ UEFA Čempionų lygoje išvykoje sužaidė lygiosiomis tiek su „Lazio“, tiek su „Celtic“, laimėti pavyko tik prieš „Feyenoord“. Milano „Inter“ bus visai kito lygio varžovas ir italams nėra kur trauktis – norint galvoti apie kitą etapą, reikia pratęsti pergalingą seriją namuose.

Laimėti bent vieno įvarčio skirtumu „Inter“ tikrai gali. Lautaro Martinez demonstruoja fantastinę formą – per 20 rungtynių Italijoje įmušė net 19 įvarčių. Traumuotų žaidėjų sąraše tik Davide Frattesi ir Juan Cuadrado, todėl komanda turėtų būti pasiruošus „Atletico“ iššūkiui maksimaliai.

Ši UEFA Čempionų lygos prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..