UEFA Čempionų lygos prognozė: „PSV“ – „Borussia“ (20-02-2024)

Vasario 20 d. „PSV“ namuose priims svečius iš Dortmundo. Į UEFA Čempionų lygą sugrįžusi Nyderlandų komanda šį sezoną demonstruoja labai solidžius rezultatus.

Grupių etape praleista tik „Arsenal“ komanda, o Nyderlandų čempionate po 20 sužaistų rungtynių turi 10 taškų persvarą prieš antroje vietoje esančią „Feyenoord“ ir nei vieno pralaimėjimo. 

„PSV“ – „Borussia“: „PSV“ @ 2.07

Dortmundo „Borussia“ grupių etape pademonstravo solidų rezultatą ir užėmė pirmą vietą, nors varžytis reikėjo prieš „PSG“, „AC Milan“ ir „Newcastle“. Varžovai aukščiausio lygio, bet su trimis pergalėmis komanda užtikrintai užėmė pirmą vietą.

Vis tik, pats žaidimas ir rezultatai Vokietijoje nėra patenkinami ir nebūtų keista, kad tai atsilieptų UEFA Čempionų lygos atkrintamosiose.

„PSV“ klubas šį sezoną nebeturi dėl ko stengtis, tik dėl UEFA Čempionų lygos. Nyderlandų vietinis čempionatas jau beveik laimėtas, dėl ko suprantami ir paskutinių kelių rungtynių rezultatai.

Sausio pabaigoje ir vasario pradžioje buvo sužaista lygiosiomis prieš „Utrecht“ ir „Ajax“ – tai buvo pirmosios lygiosios čempionate, o iki tol iškovotos visos 17 pergalių iš eilės. Šiuo metu „PSV“ turi 18 pergalių ir vos 2 lygiąsias. 

Futbolo statymų mėgėjams siūlome statymus atlikti mūsų atrinktose futbolo lažybų bendrovėse.

uefa-cempionu-lygos-prognoze

„Borussia“ šį sezoną niekaip neranda puolimo lyderio. Pardavus Jude Bellingham, niekam nepavyko užpildyti paliktos skylės. Vienas iš praėjusio sezono lyderių Sebastian Haller Vokietijos čempionate per 11 rungtynių neįmušė nei vieno įvarčio.

Žiemos perėjimo lango metu „Borussia“ pasiskolino Jadon Sancho, tačiau anglas sužaidęs trejas rungtynes patyrė traumą. Prie traumuotų žaidėjų galima pridėti Felix Nmecha ir Gregor Kobel. Neseniai po traumos grįžo Marco Reus. 

„PSV“ pagal demonstruojamą žaidimą ir motyvaciją patriukšmauti UEFA Čempionų lygoje tikrai gali pirmąsias rungtynes atidaryti pergalingai. „Borussia“ net ir pralaimėjusi rungtynes turėtų šansų išsigelbėti atsakomosiose, kai bus žaidžiama prie savų sirgalių, kur tokioje atmosferoje žaisti visada lengviau.

Ši UEFA Čempionų lygos prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..