UFC Fight Night: Barboza vs Murphy renginio prognozė (2024-05-18)

Gegužės 18 d. UFC organizacijoje vyks „Fight Night: Barboza vs Murphy“. Kaip jau galima suprasti, pagrindinė vakaro kova vyks tarp brazilo Edson Barboza ir anglo Lerone Murphy. Tačiau, kaip įprasta, be pagrindinės kovos išvysime ir kur kas daugiau susitikimų.

Iš viso yra suplanuota dvylika kovų, keturios iš jų bus tarp moterų. Renginys vyks Las Vegase esančiame „UFC Apex“ komplekse, kuris talpina apie 1 tūkst. žiūrovų.

Themba Gorimbo vs Ramiz Brahimaj kovos prognozė

Artėjant pagrindinei vakaro kovai, tarpusavyje susitiks Themba Gorimbo iš Zimbabvės ir Ramiz Brahimaj iš JAV. Themba Borimbo yra 33-erių kovotojas, UFC debiutavęs 2023 m. vasario 18 d., kai pralaimėjo prieš A.J. Fletcher.

Kitas dvi kovas laimėjo prieš Takashi Sato ir Pete Rodriguez. Paskutinę kovą 2024 m. vasario 3 d. jis laimėjo vos per 32 sekundes – pirmajame raunde tai padarė techniniu nokautu. 

Themba Gorimbo pergalė @ 1.73

Ramiz Brahimaj yra 31-erių kovotojas, UFC debiutavęs 2020 m. lapkričio 7 d., kai pralaimėjo prieš Max Griffin. Kitą kovą laimėjo prieš Sasha Palatnikov, dar kitą pralaimėjo prieš Court McGee, o paskutinę kovą 2022 m. vasario 26 d. laimėjo smaugimu prieš Micheal Gillmore. 

Pagrindinė priežastis, kodėl šioje kovoje verta atkreipti dėmesį į Themba Gorimbo ir kodėl lažybų bendrovės ji laiko favoritu yra tai, jog amerikietis R. Brahimaj nekovojo jau daugiau nei dvejus metus. Taip, amžius dar normalus, formą galima įgauti, tačiau dveji metai be profesionalios kovos yra labai ilgas laiko tarpas.

ufc-fight-night-prognozė-themba-gorimbo

Themba Gorimbo laimėjo paskutines dvejas UFC kovas ir jam ši pergalė ypač svarbi tolimesnei karjerai. 33-eri metai, nėra aišku, kiek ilgai dar galės kautis aukščiausiame lygyje.

Motyvacijos tikrai netrūksta, paskutinė kova laimėta techniniu nokautu, nors įprastai pergales afrikietis pasiekdavo smaugimu arba teisėjų sprendimu. 

Abu kovotojai moka grumtis, turi gerus imtynių įgūdžius. Įdomu tai, kad R. Brahimaj visas savo 10 kovų yra laimėjęs smaugimu – jeigu kova nueidavo iki teisėjų sprendimo, visas jas pralaimėdavo.

Smaugimo elementų prieš Themba Gorimbo lengvai panaudoti nepavyks, todėl kur kas daugiau vertės yra renkantis kovos favoritą T. Gorimbo. 

Ši UFC prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..