UFC prognozė: Vitor Petrino – Modestas Bukauskas (05-11)

Nenugalėtas perspektyvus brazilas Vitor Petrino tvirtai pradėjo savo karjerą UFC, laimėjęs kontraktą 2022 m. Ši nenugalėtų kovotojų serija dabar bus pastatyta ant kortos prieš „Cage Warriors” čempioną ir UFC veteraną Modestą Bukauską.

📖 Turinys

Prognozė

Šis kovas parodys, koks geras iš tikrųjų yra Vitor Petrino. Jam reikės sujungti naujus dalykus, kurių išmoko, kad užtikrintai parsivežtų pergalę į Braziliją. 

Bukauskas moka išvengti smūginio pavojaus, nes daug ir aktyviai juda. Tačiau Petrino yra toks sprogus savo smūgiais, kad greitai uždaro distanciją, todėl Bukauskui gali būti sunku pataikyti. 

Vitor Petrino – Modestas Bukauskas: Vitor Petrino pergalė @ 1.43

Jei Petrino neras sėkmės stovėdamas, jis pasinaudos savo naujomis imtynių ir „graplingo” priemonėmis, kad čia rastų kelią į pergalę.

Rinka yra linkusi pernelyg sureaguoti, kai MMA kovotojas yra laimėjęs tik UFC narve. Tačiau dirbtinio intelekto modelis vis dar mano, kad iš dabartinės linijos galima gauti vertės.

Šiuo metu už Vitoro Petrino pergalę šioje kovoje lažybų bukmekeriai siūlomo 1.43 koeficientą. Esant 74% tikimybei laimėti, mūsų statymo vertė 6%, tad vertės lažintis yra.

Kitas variantas laukti kol pakils koeficientas, bet tai tikėtina tik kai prasidės kova ir tuomet imti didesnį „value” iš šios UFC kovos.

Vitor Petrino (9-0):

Vitor Petrino turi Capoeira, Taekwondo ir Muay Thai patirties. Būdamas 26 metų, jis vis dar yra jaunas kovotojas ir dar nepasiekė savo sportinio piko. Pirmąją profesionalią MMA kovą jis surengė 2019 m. ir nuo to laiko neatsigręžė atgal. 

vitor-petrino

Kiekvieną kartą, kai matome jį UFC narve, jis savo MMA žaidimą papildo nauju puolimo arsenalu. Sunkiai besiginantis nokautų specialistas tai pademonstravo paskutinėse kovose su Antonu Turkaliu ir Marcinu Prachnio, kuriose jis parodė tobulėjančius imtynių ir „graplingo” sugebėjimus. 

Šias dvi kovas jis laimėjo taškais ir 3-iajame raunde. Su tokia raida tikrai dar nematėme geriausio jo pasirodymo.

Stipriosios pusės:

Sprogstamasis atletiškumas ir jėga bei labai greitai tobulėjantis atletas.

Silpnybės:

Jo aktyvumas gali labai sulėtėti kovose, kuriose reikia imtynių ir (arba) grumtynių. Kartais jis naudoja daugiau jėgos nei technikos.

Modestas Bukauskas (15-5):

M.Bukauskas turi kikbokso patirties, kuri jį paskatino laimėti „Cage Warriors” titulą. Labai aktyviai judėdamas išorėje ir sukdamasis ratu tolyn nuo varžovo, jis dažnai išvengia rimtų smūgių. 

Jis jau turi 6 UFC kovas ir „veterano” statusą, tačiau po pergalingo debiuto, kai pralaimėjo 3 kovas iš eilės, jis šiek tiek nukrypo. Tada jis grįžo į „Cage Warriors”, kur laimėjo 2 kovas prieš grįždamas į UFC.

modestas-bukauskas

Nuo to laiko pagal naująją UFC sutartį jis laimėjo 2 kovas – prieš Tysoną Pedro ir Zacą Paugą.

Jam dar tik 29 metai, todėl jis turi daug galimybių pasirodyti aukščiausiame lygyje, tačiau tam reikia nuolat tobulėti, todėl man sunku įsivaizduoti, kad jam pavyks pasiekti viršūnę.

Stipriosios pusės:

Geras ir aktyvus judėjimas, tvirtas kardio pasiruošimas.

Silpnybės:

Dažnai prastai reaguoja į smūgius ir sunkiai pereina į ataką.

Ši UFC prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..