UFC Prognozė: Yair Rodriguez – Brian Ortega (25-02-2024)

Jau vasario 25 d. “UFC featherweight” svorio kategorijoje įvyks galingas susidūrimas tarp Briano Ortegos ir Yairo Rodriguezo, kuris žada tapti žiūrovų kraują kaitinančiu mūšiu.

Abu kovotojai trokšta keršto po pastarųjų pralaimėjimų, o kovos kaina, yra tikrai didelė, nes laimėtojas taps sekančiu eilėje dėl galimybės kautis titulinėje kovoje.

Yair Rodriguez – Brian Ortega: Yair Rodriguez @ 2.40

Brianas Ortega, visiems gerai žinomas kaip „T-City“, savo kampe turi labai įvairu ir žiūrovo akims visada malonu judesių arsenalą. Jo graplingo sugebėjimai yra labai pavojingi kiekvienam priešininkui, o apie tai, kiek Briano arsenale yra įvairių smaugimo variantų – net nekalbėsime.

Nors imtynės nėra pati stipriausia jo pusė, jis labai lengvai tai kompensuoja darbu klinče bei dideliu noru pramušti kiekvieną gynybą. Stovėsenoje Ortega gerokai patobulėjo po kovos su Maxu Holloway ir  demonstravo stulbinantį meistriškumą prieš Chaną Sung Jungą.

Rodriguezas, dažnai vadinamas „El Pantera”, oktagone demonstruoja dinamišką ir nenuspėjamą stilių, kuris jį išskiria iš kitų kovotojų. Jo netradicinės smūgiavimo technikos, vikrumas ir greitis praeityje suklaidino daugelį varžovų.

Rodriguezo gebėjimas atakuoti netikėčiausiais rakursais verčia jo priešininkus nerimauti ir nežinoti, ko laukti toliau.

ufc-prognoze-yair-rodriguez

Šis nenuspėjamumas yra galingas jo ginklas, galintis priblokšti net labiausiai patyrusius kovotojus. Be to, nesiliaujantis Rodriguezo smūgių rankomis ir kojomis srautas ilgainiui išvargina priešininkus, palaipsniui silpnindamas jų gynybą ir atverdamas kelią jo firminiams sprogstamiesiems smūgiams.

Nors kai kurie gali nuvertinti jo graplingo sugebėjimus, palyginti su Ortegos sugebėjimais, Rodriguezas ankstesnėse kovose pademonstravo savo atsparumą ir gebėjimą prisitaikyti, įrodydamas, kad yra daugiau nei pajėgus išlaikyti savo pozicijas bet kuriuo žaidimo aspektu.

Nors lažybų bendrovės santykiu 2.4 prie 1.57 favoritu laiko Brianą Ortegą, ištikrųjų šios kovos baigtį nuspėti, yra labai sunku.

“T-City” graplingo pranašumas gali pakeisti žaidimo taisykles, tačiau netradicinis Rodriguezo smugiavimas, kelia ne ką mažesnę bei nuolatinę grėsmę ir vienas vienintelis smūgis gali būti daugiau nei lemtingas.

Kaip jau minėjome anksčiau, šios dvikovos nugalėtojas gali aplenkti Joshą Emmettą “UFC featherweight” svorio reitinge ir tapti potencialiu kandidatu į titulinę kovą prieš kategoriją valdantį čempioną Aleksandrą Volkanovski.

Kaip bebūtų, vieną jau žinome dabar,  kovų gerbėjų laukia įkvepiantis vakaras ir kraujo bei netikėtumo kupinas mūšis. 

Ši UFC prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..