Vasaros prognozių rezultatų apžvalga

Šiais metais mūsų komanda pristatė portale lažybų prognozes ir debiutinis mūsų sezonas, kuris prasidėjo sausio mėnesį, yra nešantis pelną. Čia galite rasite ankstesnius prognozių rezultatus, o dabar apžvelkime kaip mums sekėsi vasarą – birželio, liepos, rugpjūčio mėnesiais.

Vasara prognozių tempas nebuvo didelis. Birželio ir gegužės mėnesiais buvo pasiūlytos po 3 prognozes, rugpjūtį su NBA grįžimu pasiūlėme 5 argumentuotus statymus. Iš viso per tris mėnesius buvo pasiūlytos 11 prognozių, 6 laimėtos, 5 buvo pralaimėtos – vasaros pelnas 148€. 1 lentelėje galime matyti visus šių metų prognozių rezultatus pagal kiekvieną mėnesį.

1 lentelė. 2020 metų LazybuGuru.lt debiutinio sezono prognozių rezultatai.

Mėnesis Skaičius Laimėta Pralaimėta Pataikymas Rezultatas
Sausis 7 4 3 57% +99€
Vasaris 10 8 2 80% +542€
Kovas 2 2 0 100% +186€
Balandis 1 0 1 0% -100€
Gegužė 3 2 1 66% +92€
Birželis 3 2 1 66% +145€
VISO 34 22 12 65% +967€
Liepa 3 1 2 34% -104€
Rugpjūtis 5 3 2 60% +107€

Vasarą aktyviai siūlėme esporto prognozes, bet rezultatai suprastėjo (iš paskutiniu 6 prognozių laimėtos buvo tik 2) ir kol kas stabdome e-sporto prognozes. Orientuojamės ten kur šiuo metu esame labai geroje formoje – NBA. Mūsų tikslas yra kokybė, t.y atrinkti pačius geriausius statymus. Žemiau galite matyti mūsų bendra pelno kreivę.

Bendras pelnas šiuo metu siekia 967€. Primename, kad ant kiekvieno statymo yra statoma ta pati suma – 100€. Tokia statymo suma planuojame išlaikyti ir toliau.

2020 metų prognozių rezultatai (pelnas EUR, prognozių skaičius)

Krepšinio prognozės kol kas yra sėkmingiausios, ta galite matyti 2 lentelėje. Tačiau šio sporto ir prognozių buvo daugiausiai. Reiktu paminėti, kad pataikymas krepšinio prognozių įspūdingas – 74%.

Norint pasiekti pelną lažybose naudojant mūsų strategija užtenka 55% pataikymo, todėl dabartinis prognozių pataikymas pranoksta lūkesčius. Bet svarbu paminėti, kad atliktas statymų skaičius kol kas tik 34 spėjimai.

2 lentelė. Prognozių rezultatai pagal sporto šakas.

Sritis Skaičius Laimėta Pralaimėta Pataikymas Rezultatas
Krepšinis 23 17 6 74% 1063€
E-Sportas 10 4 6 40% -163€
Eurovizija 1 1 0 100% 67€

3 lentelėje galite matyti konkretesnius rezultatus, t.y kuriomis krepšinio lygomis mūsų ekspertai labiausiai domisi ir pateikia prognozes. Dominuoja NBA ir Eurolygos prognozės, atmetus kelias nesėkmingas Eurocup ir LKL prognozes, bendras krepšinio spėjimu rezultatas keltų nerimą bukmekeriams – 20 prognozių, iš kurių 16 laimėta ir 80% pataikymas.

3 lentelė. Krepšinio prognoznių rezultatai pagal lygas.

Sritis Skaičius Laimėta Pralaimėta Pataikymas Rezultatas
Eurolyga 10 8 2 80% 582€
NBA 10 8 2 80% 571€
Eurocup 2 1 1 50% 10€
LKL 1 0 1 0% -100€

Sekančiame grafike galite matyti tik vasaros rezultatus. Kurie tarsi atrodo, kad didžiaja dalį vasaros atostogavome ir plūduriavome vietoje, bet grįžę į kova geriausia pasaulio krepšininkai ir NBA burbulas, išplukdė ir pliusą, kuris yra patenkinamas žinant vasaros aktyvumą.

Tik vasaros (birželio, liepos, rugpjūčio mėn.) prognozių rezultatai

Pateikiant prognozę stengiames rasti ir pati geriausia koeficientą. Todėl 4 lentelėje galite matyti, kurioje lažybų bendrovėje dažniausiai sekasi rasti geriausią koeficientą. Koeficiento pasirinkimas yra viena iš dedamųjų dalių norint pelningai lažintis – čia galite rasti geriausias lažybų bendroves 2024.

Taigi į pirmą vieta įsiveržė Pinnacle lažybų bendrovė, taip atsitiko dėl to, jog pradėjome teikti esporto prognozes ir ši bendrovė beveik visada pateikdavo geriausią koeficientą. Tačiau Pinnacle turi ir įspūdingas kitų sporto šakų pasiūlos, tik jos nėra tokios išplėstos kaip kitose kontorose. Didžiausias šios kompanijos pranašumas, jog laiminti žaidėjai nėra limituojami.

4 lentelė. Dažniausiai naudotos lažybų bendrovės kaip geriausias pasirinkimas statymui

Skaičius Bendrovė Premija naujiems žaidėjams Registracija
11 pinnacle lazybos Nėra Statyk dabar
7 betsafe logotipas 130€ lažyboms + 40€ lošimų automatams Statyk dabar
6 WH logo Statyk 10€ ir gauk 30€ premiją Statyk dabar

Antroje vietoje netikėtai yra Betsafe.lt. Dažnai mes esame nepatenkinti lietuviškomis bendrovėmis, bet krepšinio pasiūloje Betsafe puikiai konkuruoja su didesnėmis užsienio kontoromis.

Šia bendrovę mes dažniau naudojame kai norime lažintis už lietuviškas komandas, nes galime tikėtis kitokio bukmekerių vertinimo ir didesnio koeficientų judėjimo, kuri įtakoja lietuvių aistringai palaikomos komandos Europos turnyruose („Žalgiris”, „Rytas”). Tokios sąlygos kartais iškreipia koeficientus mūsų naudai.

Krepšinio statymams kita puiki bendrovė – WilliamHill. Ši bendrovė yra viena seniausių lažybų rinkoje ir veikia jau 80 metų. WilliamHill pateikia puikias NBA ir Eurolygos linijas, todėl jeigu ir jūs aktyviai statote šias lygas turite turėti sąskaitą šioje kontoroje. 

Jeigu pandemija rudenį vėl nesumaišys kortų, tai planuojame didinti prognozių skaičių ir pasiekti metų pradžioje buvusį aktyvumą. Jau greitai startuos krepšinio sezonai senajame žemyne, tad laukia daug puikių sporto akimirkų ir tikėkimės pelno kreivė toliau kils į viršų.

Primename, kad lažybos rizikingas užsiėmimas ir sportas kartais gali būti nenuspėjamas, todėl visada reikia prisiminti auksinę taisyklę – praeities rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Žaiskite atsakingai ir įvertinkite rizikas.

LazybuGuru.lt prognozės yra rekomendacinio pobūdžio ir neatsakome už jų rezultatus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..