Stambulo „Fenerbahce” – Vilerbano „Asvel” rungtynių prognozė

Šią savaitę Eurolygoje nusimato daug veiksmo, nes Eurolygos gerbėjų laukia dviguba savaitė, kai komandos rungtyniaus du kartus. Lazybuguru.lt pateikia Stambulo „Fenerbahce” ir Vilerbavo „Asvel” rungtynių prognozę. Šios komandos susitinka sausio 14 dieną (antradienį), 19:45. Kur stebėti Eurolygos transliacijas, rasi šiame Eurolyga gyvai straipsnyje.

📖 Turinys

Stambulo „Beko Fenerbahce”

Stambulo komanda šį sezoną yra didžiausia Eurolygos staigmena iš neigiamos pusės. Po 18 rungtynių komanda turi tik 7 pergales. Didžiausias to pasiteisinimas yra traumos. Stambulo komanda turi daug didesnių problemų nei jums gali atrodyti. Sudėtis yra įspūdinga ir kelių žaidėjų traumos atrodo, kad neturėtų taip sugadinti komandos žaidimo, tačiau ši komanda beveik neturėjo treniruočių su pilna sudėtimi.

Kai atrodė, kad komanda pilnai susirinko, pasipylė vėl traumos. Traumos yra priežastis, kodėl komanda negali žaisti savo žaidimo, kuris prasideda nuo gynybos. Komanda bando laimėti rungtynės per puolimą ir individualų meistriškumą. Kol kas Stambulo ekipa nedemonstruoja Obradovičiaus žaidimo schemų.

Vilerbano „LDLC Asvel”

Prancūzijos komanda šį sezoną stebina savo gerais rezultatais. Tačiau tai yra visiška namų komanda ir išvykoje yra laimėjusi tik vieną kartą. Sunku patikėti, kad ši komanda gali išlaikyti tokį rezultatą iki sezono pabaigos, nes dabar su kiekvienu turu komandų koncentracija į rungtynes bus vis didesnė ir didesnė. Eurolygos debiutantė neturi ko prarasti ir kiekvienas rungtynes žaidžia negalvodama, kas bus toliau. Net jeigu šiai komandai nesiseka, tai nesumažina komandos pasitikėjimo ir neprideda psichologinių sunkumų. Norint dar stipriau pasispardyti Eurolygoje, „Asvel“ komanda privalo pradėti žaisti geriau išvykose.

Prognozė – Asvel mažiau 72 @1.92 Megapari

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite visas geriausios lažybų bendroves 2024 m.

Totalas

Koeficientas Bendrovė
Mažiau 72 1.92
Mažiau 72 1.92

Mažiau 71,5 1.99

Mažiau 71,5 1.90

Mažiau 70,5 2.12

Abi šios komandos yra kaimynės turnyrinėje lentelėje, tačiau tik laiko klausimas, kada Stambulo ekipa šoks į viršų ir paliks Prancūzijos komanda užnugaryje. Renkuosi šį statymą todėl, nes „Asvel“ komandos žaidimas namuose ir išvykose yra kaip diena naktis. Toks komandos žaidimas neturėtų labai stebinti, nes komanda yra Eurolygos naujokė, o sudėtyje yra daug žaidėjų be tokio lygio patirties.

„Asvel“ komanda namuose vidutiniškai renka po 80 taškų per rungtynes ir tai yra 13-tas rezultatas Eurolygoje, tačiau nuo 9 vietoje esančios „Maccabi“ komandos atsilieka tik 5 taškais per rungtynes. Tuo tarpu išvykose, „Asvel“ komanda yra neatpažįstama ir renka mažiausiai visoje Eurolygoje – tik po 66 taškus. Per 7 rungtynes išvykoje, „Asvel“ komanda tik du kartus permetė 71.5 taškus – rungtynėse prieš „Valencia“ įmetė 72, o prieš „Crvena Zvezda“ įmetė 74, tačiau tam prireikė pratęsimo.

Kitose rungtynėse komanda rinko iki 70 taškų, o prieš „Žalgirį“ įmetė tik 56 taškus. Įdomu tai, kad „Asvel“ komandos puolimas išvykose stringa ne tik Eurolygoje, bet kartais ir Prancūzijoje. Rungtynėse prieš „Monaco“ komandą, „Asvel“ įmetė tik 59 taškus.

Kitoje pusėje turim Stambulo komandą, kuri Eurolygoje praleidžia daugiausiai taškų, kas yra visiškai neįprasta šiai komandai. Paskutinius 3 sezonus, „Fenerbahce“ buvo viena geriausiai besiginanti komanda Eurolygoje. Jau aptartos traumos neleidžia komandai įsižaisti ir demonstruoti žaidimo, kuris prasideda nuo gynybos. Nuo gynybos prasidedantis žaidimas Obradovičiui ir jo vadovaujamomis komandomis nešė pergales praeityje ir ši schema nesikeis.

Prasidėjo antras ratas ir dabar yra tas laikas, kai Stambulo ekipa turi pradėti rinkti pergales. Ateinančios trys rungtynės bus žaidžiamos namie ir puiki proga turėti penkių pergalių seriją iš eilės. Paskutinėse rungtynėse „Fenerbahce“ laimėjo prieš „Baskonia“, kuri įmetė tik 65 taškus ir tai yra geras ženklas ateinančioms rungtynėms prieš „Asvel“.

Šį sezoną komandos žaidė tarpusavyje Prancūzijoje ir tada „Asvel“ pralaimėjo rungtynes 72-88. Tikiu, kad „Fenerbahce“ komandai šios rungtynės bus geras pasiruošimas artėjančioms kovoms prieš „Barceloną“ ir Milano komandą.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..