Stambulo „Fenerbahce” – „FC Barcelona” rungtynių prognozė

20-tame Eurolygos ture į Stambulą atvyksta žaisti „FC Barcelona“. Rungtynės vyks ketvirtadienį 21.45 val., o šiame straipsnyje pateiksime rungtynių prognozę. Kur stebėti Eurolygos transliacijas rasi šiame Eurolyga gyvai straipsnyje.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Stambulo „BEKO Fenerbahce“

Po sunkios ir daug kalbų sukėlusios sezono pradžios komanda pradeda kilti į viršų. Laimėtos paskutinės trys rungtynės ir pakartota pergalių serija šį sezoną. Kai 10-12 ture buvo pasiektos 3 pergalės iš eilės, komanda vėl krito į duobę ir patyrė net 4 pralaimėjimus iš eilės.

Pirmas Eurolygos ratas Stambulo komandai buvo labai sunkus. Komanda kentėjo kiekvienose rungtynėse. Atsirado psichologinis spaudimas ne tik žaidėjams, bet ir trenerių štabui. Vis tik, pasitikėjimas iš valdžios bei fanų šią komandą buria į vieną didelę šeimą.

19 turo rungtynės prieš „Asvel“ komandą buvo pirmos rungtynės šį sezoną, kai komanda žaidė pilnos sudėties. Nurašyti visko ant traumų nereikėtų, nes ant komandos suoliuko tokie žaidėjai, kurie kitose ekipose būtų komandų lyderiai. Vis tik komanda komplektuojama žaisti pilnos sudėties ir treneris kiekvienam žaidėjui turi atskiras užduotis. Traumos labai sumaišė Obradovičiaus kortas ir tuo galėjome įsitikinti pirmame Eurolygos rate.

3 pergalės iš eilės, pagaliau visi žaidėjai sveiki ir tai yra tie ženklai, kurie rodo Stambulo komandos kilimą iš dugno. Komandą nuo atkrintamųjų skiria tik kelios pergalės, o rungtynių dar labai daug. Atkentėjusi sunkią sezono pradžią, Stambulo ekipa antrą Eurolygos ratą turėtų užbaigti su dviguba motyvacija.

Prie teigiamų komandos ženklų reikėtų pridėti ir tai, kad komandos naujokai T.Malcolm ir J.Nunnally po truputį įsitraukia į komandos žaidimą. Ypač komandai svarbus bus J.Nunnally žaidimas. Taip pat, J.Veseley praeitose rungtynėse grįžo po 10 turų pertraukos.

Barselonos „FC Barcelona“

Sudrebinusi žaidėjų rinką, Barselonos komanda šiam sezonui pasiruošė su kaupu. Trofėjų badas per paskutinius metus privertė komandos vadovybę investuoti didelius pinigus.

M.Delaney, B.Davies, N.Mirotič, C.Higgins ir A.Abrines – tokiomis pavardėmis „Barca“ pasipildė savo jau turėtą solidžią sudėtį. Ne kartą esame girdėję, kad žaidžia ne pavardės ir ne pinigai, todėl titulo komandai niekas negarantuoja.

Beveik visas pirmas Eurolygos turas komandai buvo nuostabus. 13 pergalių ir tik 3 pralaimėjimai per pirmas 16 Eurolygos rungtynių. Nereikia pamiršti, kad viskas nesiklostė taip, kaip buvo planuota, kadangi pasipylė traumos. Nemažai rungtynių komanda žaidė išvis be įžaidėjo. O T.Huertel ir K.Pangos vis dar gydosi traumas.

„Barca“ šiuo metu yra giliausioje sezono duobėje. 3 pralaimėjimai iš eilės Eurolygoje, o sekmadienį pralaimėtos rungtynės ir Ispanijos lygoje. Rungtynės nebuvo pralaimėtos beviltiškai, kova vyko iki paskutinių minučių ir tai nėra labai blogi ženklai komandai, tačiau koncentracijos stoka ir sėkmės trūkumas rungtynių pabaigose, neleido komandai pasiekti nei vienos pergalės per paskutines 4 rungtynes.

Galbūt, šie pralaimėjimai privers susimąstyti dėl vyriausio komandos trenerio S.Pesičiaus darbo. Ne kartą šį sezoną buvo išlindę gandų, kad komanda nėra visiškai patenkina trenerio sistema bei bendravimu su žaidėjais.

Prognozė: Stambulo „Fenerbahce“ -3 @1.91 WilliamHill

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite visas geriausios lažybų bendroves 2024 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
-3 1.90
-3 1.87

-3 1.87

-3 1.86
-3 1.85

Šios dvi komandos šiuo metu yra visiškai skirtingose pusėse. Stambulo komanda yra minimaliame pakilime. Komanda pagaliau pilnos sudėties, turi trijų pergalių seriją, ateinančias dvejas rungtynes žais namuose ir turi gerą progą pratęsti pergalių seriją bei dar labiau priartėti prie stipriausiųjų aštuntuko.

Tuo tarpu „Barca“ kenčia. Trys pralaimėjimai iš eilės Eurolygoje tikrai pradeda kelti nerimą komandos viduje. Atsiranda ir psichologinis spaudimas. Vienintelis neigiamas argumentas šiam statymui yra trys pralaimėjimai iš eilės ir kad tokia komanda nepralaimės keturis kartus iš eilės. Tačiau, tą patį buvo galima sakyti ir prieš rungtynes su „Maccabi“.

Izraelio komanda turi problemų su traumomis, „Barca“ nepasinaudojo proga nutraukti pralaimėjimų serijos ir dabar laukia dar sunkesnės rungtynės nei Izraelyje. Stambulo komandą galima vadinti bundančiu žvėrimi ir nebūtų staigmena, jeigu antrame Eurolygos rate komanda namuose išvis nepralamėtų.

Šiuo metu duodamas pranašumas yra 3 taškai ir tai aš laikau vieno metimo rungtynėmis. Net ir pasiekus sunkią pergalę paskutinėmis sekundėmis, -3 yra tas pranašumas, kuriam užtenka pergalingai uždarytų rungtynių iš Stambulo komandos pusės.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..