Kovo mėnesio prognozių rezultatų apžvalga

Šiais metai LazybuGuru.lt komanda pradėjo teikti lažybų prognozes savo lankytojams. Kaip mums sekėsi ankstesnius mėnesius, galite rasti sausio ir vasario mėnesio apžvalgose. O kovo mėnesį ne tik mūsų prognozes, tačiau ir visą sporto lažybų pasaulį sustabdė plintantis koronavirusas (skaitykite plačiau – pandemija stabdo sportą).

Taigi kovo mėnesį buvo pateiktos vos 3 prognozes. Dvi iš jų buvo laimėtos gana užtikrintai: „Žalgiris” -4 pranašumas prieš „Chimki” ir „Khimki” -2 pranašumas prieš „Fenerbahce”. O „Žalgirio” +8,5 statymas prieš „Barcelona” buvo atšauktas dėl neišskridusio „Žalgirio” lėktuvo į Barseloną ir vėliau sustabdyto Eurolygos sezono. Prognozių rezultatus galite matyti 1 lentelėje.

1 lentelė. 2020 metų LazybuGuru.lt prognozių rezultatai.

Mėnesis Skaičius Laimėta Pralaimėta Pataikymas Rezultatas
Sausis 7 4 3 57% +99€
Vasaris 10 8 2 80% +542€
VISO 19 14 5 74% +827€
Kovas 2 2 0 100% +186€

Prognozėse dominuoja Eurolygos ir NBA prognozės. Viso buvo pateikta 19 prognozių, ant kiekvieno statymo buvo pasirinkta statymo suma 100€. Jeigu domina detalesnė ne tik kovo mėnesio, bet ir prieš tai buvusių, prognozių apžvalga bei galimybę panagrinėti kitus statistinius rodiklius – daugiau informacijos galite rasti youtube, kovo mėnesio, video apžvalgoje:

Statyk dabar

Pakomentuok šį video youtube platformoje ir parašyk prognozę, kuria tiksliai dieną vėl grįš NBA rungtynes ir tiksliausiai atspėjas laimės 1xbet išorinę bateriją (power banką).

Balandžio ir Gegužio mėnesį LazybuGuru.lt prognozuotojų komanda išeina priverstinų atostogų ir prognozių nebus. Sustabdytos rungtynės yra tiek Eurolygos, tiek ir NBA. Būtent iš šių lygų mes pateikiame daugiausiai prognozių. Ar Eurolygos sezonas bus pratęstas nėra aišku, tačiau NBA, jeigu pandemija bus sustabdyta, sezoną planuoja pratęsti sezoną vasarą.

Dar norime pasidalinti specialia Melbet lažybų bendrovės suteikia premija mūsų lankytojams. Jeigu dar neturite sąskaitos šioje bendrovėje, tai galite gauti 100% pirmojo įnašo premiją iki 130€, su specialiu premijos kodu – SBG.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..