Statymai internetu

Lažybų istorija

Sporto lažybos – tai bandymas prognozuoti su tam tikra pinigų sumą. Viskas prasidėjo  nuo žirgų lenktynių, o dabar galima prognozuoti ne tik visų sporto šakų rezultatus, bet ir politikos, kino ar muzikos įvykius. Sporto aistruolis norėdamas lažintis, turi turėti sąskaita lažybų kontoroje kitaip dar vadinama bukmekerį. Šiame puslapyje galite rasti geriausias lažybų bendroves ir pradėti savo lažybininko karjera.

Taigi lažybos išpopuliarėjo norint prognozuoti sporto rungtynių rezultatus ir uždirbti pinigų iš lažybų, tačiau pirmiausiai sporto lažybos apsireiškė arklių sporte. Pirmieji bandymai pasipelnyti iš šio sporto buvo jau 19 amžiuje ir tai būdavo labiau pasiturinčių žmonių laisvalaikio užsiėmimas, kai jie rinkdavosi į hipodromus, stebėti žirgus, rinkti informacijos ir vėliau bandyti nuspėti, kuris žirgas kirs finišo linija pirmas bei už tą įžvalga laimėti pinigų. Po Pilietinio karo JAV žirgų lenktynės tapo itin populiarios ir jų stebėti bei lažintis ateidavo vis daugiau žmonių ir iš žemesnių sluoksnių.

sporto statymai internetu

Bukmekeriai būdavo tie žmonės, kurie pateikdavo koeficientus ir žmonės lošdavo būtent prieš juos. Jie pateikdavo koeficientus, lošėjai lažinasi, jeigu laimi lošėjo kišenė papilnėja, o bukmekerio pamažėja, jeigu lošėjas pralošia, rankas trina bukmekeris, kuris uždirba iš to pinigų. Taigi pačioje pradžioje jie pateikdavo už kiekvieną žirgą tokį patį koeficientą, tačiau lažintis už jį galėjo tik vienas asmuo. Tai tokios lažybos ilgai negyvavo, nes sporto aistruoliams tekdavo dažnai nusiminti, nes jų favoritą jau būdavo pasirinkęs jau kažkas kitas. Vėliau bukmekeriai patobulėjo ir pradėjo siūlyti skirtingus koeficientus priklausomai nuo galimybės žirgui laimėti, taip pat įveda koeficiento korekcijas nuo statymo sumos, kurios  gyvuoja iki pat šiandien.

Sutartos rungtynės

Taigi sporto aistruolis nori pelningai lažintis ir uždirbti iš sporto, jis turi įveikti bukmekerį ir tai nėra lengva, todėl kartais sporto fanas įtraukia ir pačius sportininkus, sutardami įvykio baigtį iš anksto.  Toks buvo Arnoldas Rotsteinas, JAV verslininkas, reketininkas ir lošėjas, sumastęs papirkti aštuonis Čikagos „White Sox“ žaidėjus per 1921 metų beisbolo aukščiausios lygos MLB finalo rungtynes, kad jie specialiai pralaimėtų Cincinačio „Reds“ komandai. Ir tai jam pavyko – Arnoldas Rotsteinas pastatęs už „Reds“ komandos pergalę laimėjo apie 350 tūkst. JAV dolerių. Deja šis atvejis buvo išaiškintas ir šis lažybų skandalas buvo pavadintas„Black Sox“, perfrazuojant Čikagos komandos pavadinimą iš „White Sox“.

juventus roma

Šio amžiaus sporto lažybų skandalas, kuris buvo vienas didžiausių sporto lošimų istorijoje, nutiko Italijoje, kai į sutartas lažybas buvo įsivėlę net 7 pagrindinės lygos komandos. Tai buvo Turino „Juventus“,  „Milan“, „FIorentina“, „Lazio“, „Reggina“, „Messina“, „Lecce“, „Treviso“ komandos, kurios vėliau gavo labai dideles baudas. Vienos komandos buvo išmestos iš aukščiausios Italijos futbolo lygos (Seria A),  kitoms tik atimti taškai ir neužskaitytos pergalės, bei išrašytos piniginės baudos. Tai sukrėtė ne tik Italijos futbolą, bet ir visos Europos. Lažybomis susidomėjo tiek FIFA, tiek ir UEFA – įkurdami specialų skyrių, kurie seka tai kas vyksta lažybų rinkoje. Futbolo federacijos bendradarbiauju su lažybų kontoromis, pasikeisdamos informacija, apie statymus ir jų dydžių. Jei tik kyla nors menkiausias įtarimas, žaidėjai įspėjami netekti galimybės žaisti futbolo profesionaliai visą likusį gyvenimą. Jei mėgstate lažintis už futbolą, sužinokite, kurios yra geriausios futbolo lažybų bendrovės.

Šiais skaitmeninio amžiaus laikais vis tiek dar pasitaiko sutartų rungtynių, ypač tenise, kur žaidžiama vienas prieš vieną ir nereikės dėl sutarto rezultato tartis su komandos draugais. Taip pat sutartų rungtynių pasitaiko ten kur sportininkų uždarbis yra nedidelis ir taip atletai nori užsidirbti papildomai. Todėl reikėtų vengti lažintis už mažiau žinomas lygas.

berankis teniso lazybos internetu

Dėl šios situacija internete yra daug apsimetusių žmonių, kurie bando parduoti taip vadinamus sutartų rungtynių mačus (Fixed picks). Nepasitikėkite jais ir nebūkite naivus, iki paprasto lošėjo tokia informacija neateina, jeigu ir būtų sutartos rungtynės, ir tai tik spekuliacijos ir noras lengvai užsidirbti. Nes jeigu tu turi 100% statymą, kuris tikrai bus laimėtas, kam dalintis tuo su kitais? Ir tokia informacija tikrai labai brangiai kainuoja tikrai ne 20 ar 100 eurų. Todėl nesileiskite mulkinami ir netikėkite tokia informaciją, geriau stenkitės laimėti sąžiningai. O įveikti bukmekerius sąžiningai tikrai yra būdų, ypač jeigu gerai išmanai sportą. Skaitykite mūsų straipsnį – 5 patarimai naujokui kaip išsaugoti savo pinigus.

Statymų tipai

Sporto lažybos stipriai patobulėjo, todėl galima ne tik prognozuoti rungtynių nugalėtoją, bet ir kokiu skirtumu jis laimės ar kiek taškų ar įvarčių pelnys komanda ar individualus žaidėjas. Tokie bukmekeriai kaip 22bet ar 1xbet, gali pasiūlyti vienoms rungtynėms net iki 1500 įvairių lažybų baigčių. Šiuo metu galima ir kombinuoti statymus – imti kelių favoritų pergales ir sėkmės atveju laimėti daugiau.

Statymai už rungtynių nugalėtoja  (moneyline) – tai populiariausia lažybų rūšis, kai bandoma nuprognozuoti kas laimės. Favorito koeficientas bus visada mažesnis, o silpnesnės komandos didesnis. Tačiau, kuri komanda favoritė sprendžia  bukmekeriai sudarinėdami lažybų pasiūla ir pateikdami koeficientus, dažniausiai išnagrinėdami nemažai statistikos. Vėliau koeficientai dar koreguojasi pagal tai kiek statymų  ir populiarumo sulaukia iš lošėjų.

azijietiski pranasumaiStatymai už pranašumus (handicap betting).  Tai statymo rūšis, kai komandai suteikiamas pranašumas. Kai statote už handikapą, jūs tarsi įgyjate papildomų taškų arba prarandate. Kaip pvz pranašumas -10 arba +10. Už tokius pranašumus dažniausiai koeficientai būna lygūs ir prie galutinio rezultato, priklausomai kokį  už kokį pranašumą lažinotės, atimama 10 taškų arba pridedama 10 tšk.

Futbole galima sutikti ir azijietiškus pranašumus (asian handicaps), kur eliminuojama lygiųjų baigtis, kuri taip dažnai pasitaiko futbole. Geriausias lažybų bukmekeris azijietiškams pranašumams yra Sbobet, jeigu atsidarysite sąskaita šiandien, tai gausite net iki 200 eurų pirmojo įnašo premijos. Azijietiški pranašumai futbole suteikia daugiau galimybių pasipelnyti iš lažybų ir lažintis profesionaliau.

Statymai už bendrą komandų rezultatą (Total Over/Under).  Statymai atliekami kiek tame mače rungtyniaujančios komandos pelnys bendrai taškų. Jeigu tai NBA krepšinio dvikova, tai dažniausiai duodamas totalas apie 200 taškų, kad abi komandos pelnys. Jei futbolo rungtynės, tai statymai būna 2,5 įvarčių totalas. Koeficientas už abi baigtis siūlomas panašus ir sporto aistruoliai lažinasi ar bus daugiau ar mažiau to siūlomo bukmekerių nustatyto totalo.

futbolo lazybos

Statymai už rungtynių statistiką (proposition bets). Tokius statymus atlieka labiau įžvalgesni lažybininkai, kurie nuprognozuoja pvz futbolo rungtynėse – kiek teisėjas parodys geltonų kortelių, kiek bus kampinių ar nuošalių, kas pirmaus po pirmojo kėlinio ir pan. Taigi jeigu esate gerai išanalizavęs komandų statistiką galite lažintis ir iš tokių statymų.

Kombinuoti statymai (parlays). Kai lošėjas lažinasi ne iš vienos įvykių baigties, o į lažybų kortelę įtraukia dvi ar net 10 įvykių baigčių. Koeficientai tų įvykių dauginami, vėliau padauginami ir iš statymo sumos. Taigi kombinuotais statymais  rizikuojant nedaug, galima laimėti nemažai pinigų. Bet tam reikia ne tik gerai nuprognozuoti  kaip pvz 10 baigčių, bet ir  reikia nemažai sėkmės, nes sportas tuo ir žavus, kad kartais yra visiškai neprognozuojamas.

krepsinio transliacijos

Ilgalaikiai statymai (future bets) – tai tokie statymai, kuriu rezultato reikia laukti kelis mėnesius ar galbūt ir visus metus. Tokiais statymais sporto aistruoliai bando nuspėti kas bus naujieji NBA ar NHL čempionai.  Kas taps naujaisiais Pasaulio futbolo čempionais. Jeigu kantrybė jūsų stiprioji pusė, galite ir tokiu būdų uždirbti internete iš lažybų.

Taigi mes jums pateikia įvairius statymu tipus, atveriančius daugiau galimybių įveikti bukmekerius ir pasipelnyti iš lažybų. Taip pat lažybose yra ir „cashout“ funkcija, kai galite dar neprasidėjus įvykiui arba dar nepasibaigus, atsiimti savo statytus pinigus, jeigu įvykiai klostosi ne jūsų naudai. Dažniausiai tai būna mažesnė pinigų suma nei statėte, bet tai jums apdraus nuo didesnio pralaimėjimo.

Statymų platformos: gyvi statymai, lažybų birža  ir sporto arbitražas

Lažybos šiais laikais tuo ir įdomios ir įtraukiančios, kad galima lažintis ne tik prieš rungtynes (pre-game), bet ir rungtynėms prasidėjus ar įpusėjus su gyvų statymų (live betting) platformą, kuria turi šiais laikais kiekvienas lažybų bukmekeris.

statymai internetuLažybų kontoros reguliuoja koeficientu pagal įvykius aikštelėje. Sporto aistruolis jeigu nespėjo pastatyti pinigų sumos prieš rungtynės, gali ta padaryti naudojant „live betting“ platformą, rungtynėms jau prasidėjus. Arba jeigu prieš rungtynės koeficientas už komandos pergalę neatrodė patrauklus, galbūt koeficientas stipriai užkilęs ir verta surizikuoti. Gyvų statymų platformoje galima stebėti koeficientų judėjimus ir sulaukus jums palankaus lažintis. 22bet lažybų bendrovė šiuo metu turi geriausią gyvų statymų platformą, nuo jo neatsilieka ir 1xbet, kurioje galima stebėti net 4 video transliacijas vienu metu.

Lažybų birža (Betting Exchange) – tai statymų platforma, kai lažybų dalyviai lažinasi tarpusavį ir joks bukmekeris tame nedalyvauja, tik tarpininkas. Sporto aistruoliai siūlo koeficientus kitiems arba patys lažinasi ant kitų pasiūlytų koeficientų. „Back“ – kai lošėjas nusprendžia pirkti statymą ir „Lay“ metodas kai statymas parduodamas lažybų turguje.

lazybos

Betfair yra didžiausia lažybų birža pasaulyje, taigi jeigu neturi sąskaitos, tai atsidaryk dabar ir gauk 20 eurų premiją pirmiems tavo statymas lažybų turguje. Šio bendrovėje galėsite atlikti ir įprastus, tradicinius lažybų statymus.

Lažybų birža patraukli tuo, kad jūs turite įveikti kita sporto lažybų aistruolį, o ne bukmekerį, kuris dažniausiai išmano ką daro, yra apsiginklavęs nemažai informacijos ir statistikos bei tam, kad pasiūlyti tikslų koeficientą jis tam skiria visą darbo diena. Tuo tarpu lažybų biržoje jūs galite įveikti mažiau patyrusius lažybininkus, kurie lažybų turguje sumanė papramogauti.

Sporto arbitražas dar kitaip žinomas kaip statymai ant šakučių. Tai garantuoti statymai ir jie atliekami be jokios rizikos, tačiau šiai lažybų strategijai reikalingas nemažas lažybų kapitalas. Statymai ant šakučių, tai tokie statymai, kai lažinamasi iš visų įvykio baigčių, skirtingose lažybų bendrovėse. Taip atsitinka dėl to jog lažybų bendrovės kartais skirtingai vertina favoritų ir autsaiderių galimybes dėl to susidaro skirtumai tarp koeficientų arba bukmekeriai įvelia klaidų.

sporto arbitrazas betfair lazybos

Tokių garantuotų įvykių paieškai yra sukurtos programos, palengvinančios jums darbą. Viena tokių „RebelBetting“, tačiau ji nėra mokama. Mėnesinė narystė kainuoja 129 eurus arba  64 EUR, jei iškarto pirksite metams, bet galima susikooperuoti su draugais ir taip įsigyti pigiau. „RebelBetting“ programa jums padės sutaupyti labai daug laiko ir palengvins šakučių paiešką ir valdymą. Jeigu norite susipažinti su šia programa, galite tai padaryti visiškai nemokamai, tačiau nebus jums rodomos pačios pelningiausios šakutės (sure bets).

Taigi jeigu nuspręsite naudoti šakučių strategija, jums būtinai reikia turėti labai daug sąskaitų įvairiose lažybų bendrovėse. Mūsų ekspertai jums pateikia 2024 geriausia lažybų bendroves. Daugiau informacijos apie šakutes straipsnyje: lažybų šakutės – garantuotas būdas užsidirbti.

Statymai internetu ar lažybų punkte

Statymai internetu – tai vienas patogiausių būdų atlikti statymus internetu, tačiau viskas prasidėjo nuo lažybų punktu. Žmonės vaikščiodavo į lažybų punktus, nors ir dabar yra dar nemažai lažybų punktu, tačiau  paprasčiausia yra lažintis internetu. Lietuvoje lažybų punktus turi Betsafe.lt ir Olybet lažybų bendrovės. Lažybų punktuose galbūt galima pabendrauti su kitais sporto fanais, pasidalinti informacija ir atsiimant laimėta statymą matyti realius pinigus, o ne pasikeitusius skaičiukus elektroninėje sąskaitoje. Bet lažybos internetu suteikia daug daugiau pranašumo jeigu norite lažintis profesionaliai ir iš to uždirbti, o ne pabendrauti su lošėjais. Statydami internete jūs galite turėti daug sąskaitų įvairiose bendrovėse ir taip rasti geriausia koeficientą. Lažybų kontoros veikia 24 valandas per para, 7 dienas per savaitę. Savo laimėjimus galite gauti pačiu patogiausiu būdu, o jeigu iškils klausimų, jums per kelias minutes padės pagalbos darbuotojai.

lazybu punktai

Kokia yra geriausia lažybų bendrovė internete? Aukščiausius koeficientus ir didžiausias premijas šiuo metu siūlo 22bet ir 1xbet. Jeigu mėgstate lažintis už futbolą, jums tiks Sbobet, kuri gali pasiūlyti labai didelę azijietiškų pranašumų pasiūlą. Krepšinio, ledo ritulio ir teniso aistruoliams puikiai tinka Unibet, Pinnacle lažybų kontoras. Jeigu mėgstate lažintis už JAV sporto lygas (NBA, NHL, MLB, NFL) jums tiks Intertops ir 5dimes. Anksčiau jau apžvelgėme Betfair bendrovę, kuri puikiai tinka lažybų biržos statymams.

Tačiau Las Vegase, JAV lažybų punktai vis dar populiarus. Pirmiausiai dėl to jog statymo sumas kurias gali priimti lošimų sostinėje dirbantys lažybų kontoros yra pačios didžiausias ir nei vienas lažybų punktas ar kazino negali priimti tokių statymų kaip Las Vegase. Vienu statymu nesunkiai lošėjas gali lažintis iš 100 tūkst. JAV dolerių ar net 1 milijono JAV dolerių. Internete ta vargiai padarysi. Kitas faktorius dėl ko Las Vegaso lažybų punktai sutraukia milžinišką dėmesį, dėl to jog ilgą laiką tiek internete, tiek kitose valstijose buvo draudžiama lošti. Tik 2018 metais JAV legalizavo sporto lažybas internete.

Taigi jūsų pasirinkimas kaip norite lažintis, internetu daug patogiau, bet lažybų punkte galima sutikti bendraminčių ar pabendrauti su žavia lažybų tarpininke. Galim vykti ir į Las Vegasą, galbūt miestas dykumoje jums bus labai sėkmingas ir atlikti ten statymą už 1 milijoną.

Statymų pirkimas ir profesionalūs tipsteriai

Ką daryti jeigu lažinatės ir vis tiek nesiseka? Analizuojate, žiūrite daug sporto per televizija, bet niekaip nesiseka įveikti bukmekerio ir pelningai lažintis. Tada galite pasikliauti kitais ir pirkti statymus.

lazybu pickai

Daug lošėjų perka statymus iš profesionalų tipsterių, kuriems tai darbas. Tipsteriai – tai žmonės, kuria visa savo laiką ir energija skiria analizuodami lažybų pasiūlą ir pateikia pačius geriausius statymus kiekvieną diena, su savo įžvalgomis.  Apie tipsterius yra sukurtas holivudinis filmas „Dviguba rizika“, pažiūrėją šį filmą, kuriame pagrindinius vaidemnius atlieka Alas Pacino ir Metju Makonahi, jūs tikrai nemažai suprasite kaip veikia sporto lažybų patarėjų rinka.

Tačiau būkite budrus internete yra daug apgavikų, kurie tik nori paimti iš jūsų pinigus ir pateikti statymą atrinkta neaiškiais kriterijais.  Taip pat atsirenkant tipsterį svarbu jo statymų istoriją, jeigu jis pelningai lažinasi kelis mėnesius tai dar nieko nereiškia. Rekomenduojame pirkti tų tipsterių paslaugas, kurie bent turi savo istorijoje bent vieną sporto lygos sezoną (apie metus).

stake hunters pickai lazybos

StakeHunters.com portalas yra patikimas ir laiko patikrintas tipsterių portalas, kur galite rasti patikimus ir kokybiškus statymus. Beje jeigu jums gerai sekasi lažybose galite patys StakeHunters.com portale kaupti lažybų statymų istorija ir vėliau pardavinėti statymus kitiems nariams.

Apibendrinant galima teigi, kad sporto lažybos tai labai azartiška ir įtraukianti veikla. Jeigu mėgstate sportą ir stebite daug futbolo, krepšinio, ledo ritulio ar kitos sporto šakos rungtynių, tai sporto lažybų dėka galite įdarbinti savo žinias, užsidirbti papildomai net neišeidami iš namų. O jeigu ir netapsite profesionaliu lažybininku, tai nieko tokio, nes lažybos įneš azarto į jūsų gyvenimą, stebėsite sporto rungtynes su didelę aistrą ir daug didesniu susidomėjimų. Lažinkitės tik iš tiek kiek galite prarasti ir tai visada bus jums puiki pramoga, praskaidrinanti gyvenimą naujomis ir azartiškomis spalvomis. Sėkmės!

Aktualūs klausimai

💰 Kas yra sutartos rungtynės?

Sutartos rungtynės yra tos rungtynės, kuriose žaidėjai, teisėjai arba kiti asmenys yra jau nusprendę rungtynių baigtį.

💰 Ar yra sutartų rungtynių Lietuvoje?

Taip, yra ne įvykęs ne vienas skandalas Lietuvos futbolo lygoje bei Nacionalinėje krepšinio lygoje.

💰 Kas yra moneyline?

Moneyline yra pergalė be lygiųjų galimybės.

💰 Kas yra pranašumas (handicap) lažybose?

Tai statymų tipas, kuriame renkatės komandos pergalę su pranašumu arba kad komanda nepralaimės tam tikra taškų suma. Pavyzdžiui, krepšinyje renkatės A komandą su -5 pranašumu, tai reiškia, kad A komanda turi laimėti daugiau nei 5 taškais rungtynes. Jeigu renkatės atvirkščiai, B komanda su +5 pranašumu, tai reiškia, kad B komanda negali pralaimėti rungtynių daugiau nei 5 taškais.

💰 Kas yra total under/over statymai?

Tai statymų rūšis, kuomet atliekami statymai už daugiau arba mažiau skirtingose statistikos kategorijose. Pavyzdžiui, krepšinyje abi komandos pelnys daugiau/mažiau nei 160 taškų per rungtynes.

💰 Kas yra kombinuoti statymai?

Dvi ir daugiau rungtynių baigtys sudėtos į vieną bilietėlį. Kombinuojant įvykius bendras koeficientas dauginasi, tačiau bent vienam įvykiui pralaimėjus, pralaimima ir visa kombinacija.

💰 Kas yra lažybų birža (betting exchange)?

Tai platforma, kurioje žaidėjai lažinasi tarpusavyje. Tai galimybė sukurti koeficientus patiems arba atlikti statymą ant kito žmogaus sukurto koeficiento.

💰 Kas yra Betfair?

Tai yra didžiausia lažybų birža pasaulyje.

💰 Statymai internetu ar lažybų punkte?

Statymai internetu suteikia galimybę atlikti visus norimus statymus, išlaukti geriausio koeficiento bei atlikti statymą paskutinę minutę, kuomet turima pakankamai informacijos. Tuo tarpu statymai lažybų punkte suteikia galimybę atsiimti laimėjimą iškarto bei mažina priklausomybę ir sumažina tikimybę atlikti statymus paremtus emocijoms bei noru atsilošti.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..