Sporto statymai internetu 2017 m. [Top 3] 

Betfair

 Lažybų turgus

 Dideli statymų limitai

Labai aukšti koeficientai

Reitingas "A+"  

 Draugiška laimintiems žaidėjams

Gyli ir plati sporto pasiūla

 Live statymai

Bet365

 Labai aukšti koeficientai

 Gyli ir plati sporto pasiūla

 Live statymai

Reitingas "A+"  

 Didžiausia lažybų bendrovė

 Live transliacijos

Kaip keitėsi lažybos internete

Anksčiau atlikti savo statymus  buvo galima tik nuvykus į specialius lažybų punktus, juose užpildžius statymų kortelę ir ją kartu su pinigais padavus darbuotojui. Dabar tai kur kas paprasčiau padaryti namuose, nereikia dėl kiekvieno norimo statymo vykti iki lažybų punkto vietos, galima statyti nors ir vidury nakties – statymai internetu priimami visą parą, visomis savaitės dienomis, net jei tai ir šventinė, nedarbo diena.
Tokios modernios galimybės suteikė lažyboms patrauklumo, daugiau žmonių pasiryžta išmėginti savo žinias ir laimę statymuose. Nors pastarosios reikia mažiau nei žinių, ji taip pat figūruoja, ypač kuomet statote ant lygiaverčių priešininkų ar įvykio, kuris daugiau priklauso ne nuo Jūsų žinių ir jų dalyvių, o nuo oro ar kitų nenuspėjamų dalykų. Visgi, pirmiausiai reikia vadovautis sveiku protu ir savo turimomis žiniomis, o tik po to intuicija, jei žinios nepadeda išsirinkti už kurią įvykio baigtį statyti.

Tiek lažybų bendrovėse, tiek internetu atliekamos lažybos mažai kuo skiriasi, tėra skirtingas statymų pateikimų būdas, laimėjimų atsiėmimas ir kitos nedidelės detalės. Taigi, jei dvejojate dėl pačių statymų – neverta sukti galvos, jie visiškai tokie patys tiek internete, tiek ir lažybų punktuose. Žinoma, gali skirtis kai kurie koeficientai, kaip ir skiriasi jie skirtingose lažybų bendrovėse, tačiau vienu atveju jie gali būti mažesni, kitu didesni. Tai aktualu typač tiems, kurie stato ypatingai aktyviai ir didelėmis sumomis, kuriems lažybos yra daugiau ne pramoga, o tarsi papildomas (gal net ir pagrindinis) darbas. Kelios lažybų bendrovės kurias rekomenduoja lazybuguru.lt. Šiuo metu rinkoje didžiausios yra Bet365 bendrovė. geriausius koeficientus už autsaiderius duoda Pinnacle. O kas domisi plačiau tai pilna sąrašą lažybų bendrovių ir jų apžvalgas galite rasti čia: geriausios statymų bendrovės.
Patys statymai internete atliekami gana paprastai, tereikia užpildyti virtualią kortelę, o jei tiksliau – pasirinkti norimą varžybų baigtį, įvesti statomą sumą, kuri bus nuskaityta nuo Jūsų turimo lažybų bendrovės balanso (jis nesunkiai papildomas elektroninės bankininkystės ar mokėjimo kortelės pagalba). Laimėjimo atveju į Jūsų balansą sugrįš Jūsų ir papildomai laimėti pinigai, pralaimėjimo atveju balanse tiesiog liks sumažėjusi pinigų suma.
Kuomet sekasi puikiai ir laimite tiek, kiek buvote užsibrėžę keldami savo tikslus – galite išsiimti dalį ar visą balansą. Siūlome imti dalį, kad likutį vėliau būtų galima naudoti kitiems statymams. Išsiėmimas vykdomas gana paprastai, dažnai įmanomas pavedimas į Jūsų banko sąskaitą, grąžinimas į banko kortelę ar išmokėjimas į elektroninę piniginę (Skrill, Neteller ar kt.) – kaip tik Jums patogiau. Rekomenduojame palyginti kelis skirtingus įnešimo ir išnešimo variantus, nes dažnai skiriasi taikomi komisiniai mokesčiai.

Negali prisijungti į savo mėgstamą bendrovę?

 

 

Rizikos ir laimėjimai

Statymai gyvaiTai yra rizikinga veikla, reikėtų to nepamiršti tiek pradėjus lažintis, tiek ir atliekant statymus jau ne pirmus mėnesius. Dažna nesėkmių priežastimi būna neapdairus lažinimasis, nepagrįstas tikėjimas pergale ar netgi nežinojimas, netinkamas pasidomėjimas esama situacija. Daugeliu atvejų dėl rizikų kalti patys lošėjai, negebantys adekvačiai vertinti situacijos, tačiau tie, kurie žino, kas yra saikas ir geba į viską žiūrėti atsakingai, neretai gali pasigirti nemenkais laimėjimais, puikiu papildomu uždarbiu iš Jiems įdomios, malonios veiklos.
Laimėjimai lažybose priklauso nuo daugybės dalykų, kurių du pagrindiniai yra statoma suma ir taikomas laimėjimo koeficientas. Tačiau, savaime suprantama, norint laimėti turi įvykti Jūsų statomo įvykio laimėjimas. Pavyzdžiui, jei statote, kad komanda A laimės, tai ji ir turi laimėti, kad gautumėte savo išloštus pinigus. Nuo koeficiento priklauso kiek jūs laimėsite ir savaime aišku kuo daugiau pastatysite – tuo daugiau galėsite laimėti, tačiau tuo didesnis nuostolis gali būti nesėkmės atveju. Logiška, kad didesnis koeficientas bus siūlomas statymams už tos komandos pergalę, kuri turi mažiau šansų laimėti.
Lazybuguru.lt rekomenduoja statymus atlikti esant nepervargus, blaivaus proto. Tai padeda iš esmės sumažinti riziką prarasti pinigus. Taip pat rekomenduojame kontroliuoti save, neleisti sau statyti aklai rizikuojant didelėmis pinigų sumomis. Jokiu būdu nesiūlome skolintis pinigų statymams – tam turi būti skirti „laisvi“ pinigai, kurių praradimas nesukeltų didelių finansinių nuostolių, neapsunkintų Jūsų finansinės situacijos. Jei imate pastebėti, jog statymus atliekate pernelyg dažnai, į tai įsijautėte, o Jūsų pinigų sąskaitose vis mažėja – šiek tiek pristabdykite save, po truputį ribokite statymus ar statomas sumas, tai padeda bent šiek tiek save sukontroliuoti, išvengti didelių nuostolių, o kartu ir leidžia visai neatsisakyti pomėgio lažintis. Įtraukite į kontrolę ir artimus žmones, bus dar lengviau susilaikyti, tačiau jie turi suprasti, ką darote Jūs ir koks jų vaidmuo šioje situacijoje, jokiu būdu jie neturėtų bandyti Jūsų visai atkalbėti nuo mėgstamų lažybų, tačiau turėtų padėti numatyti ir kontroliuoti išleidžiamą pinigų sumą šiai azartiškai pramogai.
Net ir tais atvejais, kuomet labai gerai sekasi, būtina save kontroliuoti. Neretai apakinti sėkmės lažybose, ypač naujokai, ima statyti aktyviau, didesnėmis sumomis, labiau rizikuoja, kas vėliau lemia ne džiaugsmą laimėjimu, o išloštus pinigus paverčia nuostoliu. Taigi, išmokite laiku sustoti, laiku pastebėti neigiamą pasikeitimą Jūsų statymų kreivėje ir imkitės priemonių tam pakeisti. Siūlome nevengti konsultacijų su labiau patyrusiais lažybų dalyviams.

Lietuvoje

Statymai Lietuvoje nesukelia jokių apribojimų. Galima juos atlikti tiek nacionalinių, tiek tarptautinių įvykių baigtims, yra galimybė rinktis ir vietines lažybų bendroves, pvz. TonyBet ar gerai žinomus tarptautinius vardus [Bet365, Pinnacle888Sport, CoralUnibet] kurie dažnai suteikia įvairių premijų, bonusų savo lošėjams. Šie priedai paskatino ne vieną žmogų rinktis ne vietinę lažybų bendrovę, o atlikti statymus didžiosiose užsienio bendrovėse. Visgi, lažybos Lietuvoje yra griežčiau kontroliuojami šalies įstatymu, įtarus bendrovę sukčiavimu, neišmokant pinigų visuomet galima tikėtis pagalbos iš valstybinių institucijų, kontroliuojančių lošimus ir ginančiu vartotojų teises. Tuo tarpu užsienio kompanijos neretai būna registruotos joms palankiose valstybėse, kuriose Lietuvos institucijos neturi ne tik galimybių veikti, bet ir užtarimo iš vietinių institucijų. Tais atvejais, jei žadate į statymus investuoti dideles pinigų sumas – gerai pasverkite riziką ir rinkitės arba Lietuvoje legaliai veikiančias lažybų bendroves arba tik patikrintas, patikimas užsienio kompanijas, kurios savo statymus atlieka ir profesionalūs lošėjai.
Dar vienas privalumas lažintis Lietuvos bendrovėse – galimybė statymus atlikti ne tik internetu, bet ir gyvai. Tai gali būti įdomu ir naudinga jei norite statymus atlikti kartu su draugų kompanija, ar iki gyvo kaulo įgrista statymai internete. Tuo tarpu, kitus statymus galėsite drąsiai atlikti internetu, nebus būtinybės eiti į punktą. Kitaip tariant, visuomet turėsite pasirinkimo laisvę, žaisti internete ar statyti gyvai nuėjus iki lažybų punkto.

Lažybos internetu

Sporto statymai internetu yra puikus pasirinkimas, kadangi tai suteikia galimybę Jums lengvai palyginti praeities įvykius, peržvelgti statistiką, įsigilinti į komandų sudėtį ar atlikti kitas įžvalgas, kurios padėtų labiau įsitikinti savo statymo sėkme. Dažniausiai tokių analizių reikia pastebėjus neįprastai pakilusį koeficientą ar esant kitoms aplinkybėms, kurios sukelia įtarimų. Pastebėjus didesnį koeficientą lažybų punkte  gali būti sunku patikrinti informaciją (mažų mažiausiai nepatogu) kodėl taip yra, tuo tarpu atliekant sporto statymus internetu namuose – tikrai patogiau rasti informaciją apie traumas ar kitas tokį pakitimą galėjusias lemti priežastis.
Tai ypač tiks tiems, kurie mėgsta varžybas, vykstančias už Atlanto ar Azijoje. Šios dažniausiai vyksta kuomet visi jau miega, o lažybų punktai užveria savo duris. Neretai smagu pastatyti prieš pat varžybas ar net jų metu (tokia galimybė taip pat yra, tai vadinama statymais gyvai), todėl jei mėgaujatės varžybomis naktį, Jums, greičiausiai, tiks tik statyti gyvai.
Internetu atlikti sporto statymus įprastai renkasi ir tie, kurie domisi tam tikromis, ne visur populiariomis varžybomis, kiek mažiau populiariomis sporto šakomis. Jei krepšiniui, futbolui ir tenisui skiriamas vos ne visas dėmesys, tai tokioms sporto šakoms kaip tinklinis, stalo tenisas ar intelektualieji šachmatai atskirta būna tik nedidelė skiltis lažybų bendrovių pasiūloje. Ką jau kalbėti apie mažesnės svarbos varžybas, jei net pasaulio ar Europos čempionatus rasti pavyksta ne visuomet ir ne visose lažybų bendrovėse. Internete pasirinkimas kur kas didesnis, ypač kai galima rinktis tarp skirtingų lažybų bendrovių tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Jūs nesate pririšti prie vienos lažybų bendrovės – galite atlikti registraciją nors ir 100 jų. Turbūt savaime suprantama, bet vistiek priminsime, kad tam tikros bendrovės specializuojasi savo rinkoje, pvz, Unibet, Betsson, Betsafe,  pateikia daugybe Skandinavijos sporto įvykių, tai jų pagrindines rinkos, todėl galima rasti net antrąją arba trečiąją lygas ir atlikti statymus už jas. Tuo tarpu Triobet  pateikia plačia Lietuvos sporto įvykių pasiūlą. TonyBet pateikia statymus susijusius su pokeriu ir pokerio žaidėjais, nes pats bendrovės įkūrėjas yra gerai žinomas pokerio profesionalas. Taigi jeigu norite rasti gilesne to regiono ar šalies pasiūlą žiūrėkite kokios lažybų bendrovės specializuojasi tose rinkose. 

Statymai gyvai

Sporto statymai gyvai suteikia galimybė atlikti statymus jau varžyboms prasidėjus ir vykstant. Koeficientas nuolat kyla, o statymai gali būti atliekami ne tik dėl įvykio baigties, bet ir dėl konkretaus kėlinio, seto laimėtojo, pelnytų taškų skaičiaus, atmuštų kamuoliukų ar atkovotų kamuolių, daugybės kitų įvykių, kurių rezultatas pastebimas jau tuoj pat. Statymus gyvai labai vertina konkrečių sporto šakų gerbėjai, tikri žinovai, gebantys greitai vertinti situaciją. Net ir nebūnant profesionaliais lažybų žinovais galima puikiai praleisti laiką statant gyvai. Tokios lažybos suteiks Jums dar daugiau azarto stebint varžybas, leis pasipelnyti tiek iš vienos, tiek iš kitos komandos, jei gebėsite atsirinkti ir atlikti tinkamus statymus.

Eurovizijos statymai internete

Eurovizijos statymaiKo gero daugiausiai dėmesio po sporto varžybų statymų srityje sulaukia legendinis dainų konkursas Eurovizija. Eurovizijos statymai internetu leidžia spėti ir lažintis dėl pergalės šiame konkurse. Konkurso metu galima spėti ne tik dėl laimėtojo, bet ir spėti, ar tam tikra šalis pateks į finalą, kurią vietą užims Lietuva ir taip toliau, pasirinkimas tikrai būna nemenkas (priklausomai nuo pasirinktos lažybų bendrovės), tad prisėdę prie kompiuterio ar per mobilųjį įrenginį galite išsirinkti tikrai nemažai įdomių statymų Eurovizijos metu, tačiau siūloma prieš tai būti išklausius visas dalyvaujančias dainas, mažų mažiausiai permetus akimis specialistų įžvalgas ir atsižvelgus į viešus balsavimus, spėjimus, kuriuos atlieka kiti žmonės įvairiose pasaulio šalyse. Ne kas kitas kaip tie patys žmonės atlieka ir balsavimą Eurovizijos pusfinaliuose ir finaluose, tad nuo jų labai daug priklauso, pateks daina į finalą ar nepateks. Geriausios bendrovės statymams už Euroviziją:  TonyBet,  Bet365, Padypower.
Šios bendrovės suteikia lošėjams labai daug įvairių galimybių. Kaip matote, galima statyti ir už sporto įvykius, ir vykstant tokiems konkursams kaip Eurovizija ar kiti įvairūs įvykiai, svarbu išsirinkti tinkamą bendrovę savo statymams atlikti. Kaip minėjome aukščiau, tai gali būti ir Lietuvos bendrovės organizuojančios lošimus, tiek ir bendrovės, kuriose registruotos įvairiose užsienio šalyse. Svarbiausia išsirinkti tą, kuri labiausiai atitiktų Jūsų lūkesčius, tenkintų jos pasiūla, būtų siūlomi adekvatūs koeficientai ir įmokėjimo bei išmokėjimo galimybės. Be viso to, niekas Jūsų neriboja – galite registruotis ir statyti ne vienoje, o net keliose skirtingose lažybų bendrovėse – taip elgiasi ir patyrę lošėjai, ir ne per seniausiai statymais internete užsiimantys sportu ir kitais įvykiais besidomintys žmonės. Jūsų teisė rinktis!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LazybuGuru.lt naujienlaiškis

Gauk sporto statymų patarimus ir strategijas.Karščiausias naujienas iš lažybų pasaulio. Ir palaikyk mūsų augantį projektą.

100% Privatumas. Tik projekto naujienos ir patarimai.

Gauk nemokamas sporto prognozes

100% Privatumas. Prognozes ir projekto naujienos

Naujoko paketas

Užpildyk žemiau esančia formą.

100% Privatumas. Jokio spamo, tik knyga ir projekto naujienos