„William Hill“ lažybų bendrovės apžvalga

Jau nuo 1934-ųjų gyvuojanti bendrovė yra viena iš didžiausių ir žinomiausių tarp visų. Šią bendrovę ypač pamėgę žaidėjai iš Jungtinės Karalystės. Pati bendrovė žaidėjams yra patraukli dėl daugelio priežasčių, bet pati pagrindinė įvykių pasiūla.

Kokie „William Hill“ lažybų bendrovės pliusai?

Kaip ir minėjome, „William Hill“ pasižymi nemenka įvykių pasiūla. Tarp šių įvykių yra ne tik didžiausios sporto šakos, tačiau ir tos, apie kurias galbūt esate girdėję ir kiek mažiau. Aišku viena, kad su įvykių pasiūlos trūkumu įprastai nesusidursite, ypač jei mėgstate lažintis už futbolo įvykius arba žirgų lenktynės.

Kitas svarbus dalykas – „šakučių“ gausa. Žaidėjai mėgsta išnaudoti tokius koeficientus, kurie gali garantuoti laimėjimą. Vis dėlto, tuo piktnaudžiaujančius žaidėjus „William Hill“ anksčiau ar vėliau pastebi.

Tarp bendrovės pliusų būtina paminėti ir tokius kai kam jau įprastus, bet dar ne visur pasitaikančius dalykus kaip lengvas tinklalapio pasiekiamumas, geros kokybės varžybų transliacijos, patrauklios premijos naujiems žaidėjams, daugiakalbė tinklalapio sistema, greiti išmokėjimai, lengvas tapatybės patvirtinimas bei daugybė depozito būdų.

Praktiškai, „William Hill“ turi viską, ko reikia tokiai bendrovei, kad ji ir toliau sėkmingai vykdytų savo veiklą, neužleisdama pozicijų.

Primename, kad projektas lazybuguru.lt yra nepriklausomas ir jokia bendrovė nefinansuoja mūsų vaizdo įrašų ar apžvalgų, todėl mes galime nešališkai įvertinti kiekvienos bendrovės pliusus ir minusus, ir pateikti jums objektyvią informaciją bei padėti rasti geriausią pasirinkimą.

„William Hill“ silpnybės

Nors minėjome, kad bendrovė pasižymi gausia įvykių pasiūla, tačiau kai kurie vartotojai nuolatos atkreipia dėmesį, kad mažiau populiarios sporto šakos nesulaukia didelio „William Hill“ dėmesio.

Iš dalies tai gali būti susiję su įmonės prioritetine rinka – Jungtinėje Karalystėje (kaip ir daugelyje kitų rinkų) populiariausias futbolas, tad jo pasiūla ir yra didžiausia. Taip pat tikriausiai būtent dėl JK žaidėjų prioriteto žaidėjai iš kitų šalių sulaukia mažiau premijų.

Dar vienas didziulis minusas, kaip ir daugelio kitų bendrovių, „William Hill“ mažina laiminčių žaidėjų statymų limitus. Šie mažinimai nebūna tokie drastiški kaip kai kuriose kitose bendrovėse, tačiau su laiku jie mažėja, kas priverčia profesionalus lažintis kitur.

Kai kuriuos žaidėjus bendrovė gali atstumti dėl to, kad pasiūloje nėra „azijietiško pranašumo“ (Asian Handicap).

Be viso to galima paminėti lėtai priimamus statymus lažybose gyvai ir kartais gerokai užtrunkančius „William Hill“ atsakymus į elektroninius laiškus.

Išvados

„William Hill“ yra viena didžiausių ir patikimiausių lažybų bendrovių. Ji tokia ne veltui. Ši bendrovė turi daugybę svarbių pliusų, o jos minusai yra aktualūs toli gražu ne visiems. Ko gero, kiekvienas rimčiau susidūręs su lažybomis turi „William Hill“ paskyrą ir supranta, kad ši bendrovė yra tarp lyderių ir yra verta dėmesio.

Palikite savo atsiliepimą

Vardas
El. paštas
Reitingas
Atsiliepimas