Baltarusijos Premier lygos statymų gidas

Dar prieš keletą mėnesių šios futbolo lygos populiarumas buvo itin mažas ir lažybų fanai nelabai nelabai galėjo pagalvoti, kad teks atlikti statymus už Baltarusijos futbolo rungtynių baigtis. Tačiau, visas sporto pasaulis apsivertė “aukštyn kojomis”. Dėl koronaviruso ir susiklosčiusios padėties pasaulyje daugelis didžiųjų sporto lygų buvo nukeltos arba atšauktos (plačiau skaitykite – pandemija stabdo sportą).

Nepaisant to, keletas futbolo lygų nusprendė ir toliau vykdyti savo čempionatus. Be Baltarusijos pirmenybių, dar vyksta Nikaragvos ir Tadžikistano futbolo lygų rungtynės. To pasekoje, Baltarusijos futbolo lyga pradėjo susilaukti vis didesnio dėmesio iš sporto gerbėjų visame pasaulyje.

Visos varžybos yra transliuojamos tiesiogiai didžiuosiuose lažybų portaluose (skaitykite – futbolas tiesiogiai internetu) ir 10-yje valstybių per rusiškus televizijos kanalus, o lažybų pasiūlą šios lygos varžyboms yra itin plati.

Beveik kiekvienoje lažybų bendrovėje rasite šimtus skirtingų statymo variantų, įskaitant rungtynių suminį, statymus už azijietišką pranašumą, kampinių skaičių, įvarčių laiką.

Šiame straipsnyje plačiau pažvelgsime į Baltarusijos Premier lygos sezoną. Į kokias komandas verta atkreipti dėmesį? Kokios pirmųjų rungtynių tendencijos? Kiek dar laiko tęsis rungtynės? Kas favoritai laimėti?

belarus
📖 Turinys

Sezonas gali būti sustabdytas bet kurią akimirką

Dauguma valstybių veikia karantino rėžimu, o to pasekoje – visi vieši renginiai, įskaitant sporto varžybas, yra draudžiami. Netgi FIFPro ir futbolo žaidėjų sąjunga pasisakė, kad lygos tęsimas šioje situacijoje yra nepriimtinas. Tačiau, Baltarusija ir jos nepakeičiamas prezidentas Aleksandras Lukašenka laikosi kitokių principų kovoje prieš COVID-19. Jis teigia, kad geriausios priemonės kovoje prieš šį virusą yra degtinė, darbas laukuose ir pirtis.

Taigi, nors ir sveikatos ekspertai rekomendavo nevykdyti futbolo varžybų, tačiau, jos vyksta, o Baltarusijos Vysshaya lygos populiarumas vis didėja. Komandos ir žaidėjai intensyviai reklamuoja save ir stengiasi pasinaudoti susiklosčiusia situacija. Kiek ilgai tai tęsis, niekas tiksliai nežino.

1 lentelė. Turtingiausi Baltarusijos Premier lygos klubai pagal žaidėjų vertę rinkoje.

Komanda Žaidėjų vertė
BATE 11,45€ mln.
Brest 10,18€ mln.
Soligorsk 9,30€ mln.
Dinamo Minsko 6,15€ mln.
Torpedo 4,35€ mln.

Baltarusijos Premier lygos situacija yra gana problematiška. Daugybė Baltarusijos gyventojų yra nepatenkinti, kad valstybė nesiima reikiamų priemonių COVID-19 sustabdyti. O taip pat, kai kurių komandų sirgaliai (Din. Minsk, Soligorsk, Neman Grodno ir Vitebsk) pranešė, kad nesilankys rungtynėse, kol nepagerės situacija dėl koronaviruso.

Dėl šios kontraversiškos situacijos varžybos gali būti nukeltos bet kurią akimirką. Todėl, jeigu nuspręsite lažintis už Baltarusijos Premier lygos rungtynes – geriau palaukite varžybų dienos ir įsitikinkite ar rungtynės tikrai įvyks.

dinamo minsk

Ar viskas vyksta sąžiningai?

Baltarusijos sporto pirmenybės niekada negarsėjo dideliu patikimumu. O 2020-ųjų pradžioje susiklostė tokia situacija, kad visų sporto gerbėjų akys nukrypo būtent į šios valstybės sporto varžybas. To pasekoje, ypač išaugo lygos populiarumas ir už jos varžybas atliekamų statymų skaičius visame pasaulyje.

Pirmieji Baltarusijos Premier lygos turai buvo pilni netikėtumų. Pirmąjame ture pralaimėjimus patyrė didžiausios lygos komandos – BATE, Dinamo Minsk, Shakhtyor Soligorsk, o čempiono vardą ginantys Dinamo Brest namuose sužaidė lygiosiomis prieš lygos autsaiderius Smolevichi.

baltarusijos rezultatai

Vienos rungtynės sukėlė ypač daug įtarimų. Pirmąjame ture Slutsk namuose priėmė Slavia Mozyr komandą. Per pirmąjį kėlinį buvo atlikti du keitimai, skirti du 11m. baudiniai ir išdalintos trys geltonos kortelės.

Antrasis kėlinys susiklostė dar įdomiau. Buvo skirti trys 11m. baudiniai į Slavia Mozyr vartus (iš kurių du nerealizuoti), o taip pat, Slavia Mozyr futbolininkui parodyta raudona kortelė. Taigi iš viso per rungtynes buvo skirti penkti 11m. Baudiniai, aštuonios geltonos kortelės, viena raudona, atlikti jau du keitimai pirmąjame kėlinyje. Šios varžybos sukėlė itin daug įtarimų.

2 lentelė. 5-ios didžiausios sensacijos šiame Baltarusijos futbolo lygos sezone

Rezultatas Koeficientas
Energetik 3:1 BATE Energetik 11.00 koef.
Soligorks 0:1 Zhodino Zhodino 11.00 koef.
Din. Minsk 0:1 Rukh Rukh 8.10 koef.
Brest 1:2 Slavia Mozyr Slavia Mozyr 7.50 koef.
Brest 1:1 Smolevichi Lygiosios 7.50 koef.

Kituose turuose irgi netrūko keistų rezultatų, o ypač užkliuvo trečiojo turo rungtynės. Per vieną dieną buvo sužaistos trejos rungtynės ir visose jose parodyta po raudoną kortelę. Keisčiausia tai, kad visos komandos, kurios gavo raudonas korteles iškovojo pergales.

Patariame būti itin atsargiems lažinantis už Baltarusijos Premier lygos rungtynių baigtis. Šiuo metu yra atliekama ypač daug statymų už šią lygą, todėl nenuostabu, kad kai kurios komandos arba žaidėjai gali siekti pasipelnyti iš sutartų lažybų. Praėjusių metų pabaigoje supurtė sutartų lažybų skandalas Lietuvos futbole, tai kodėl to negalėtų šiuo metų vykti ir Baltarusijos futbole?

Baltarusijos Premier lygos favoritai

Baltarusijos Premier lygos favoritai

Šioje futbolo lygoje iš viso žaidžia 16-a komandų, kas tikrai nėra mažas skaičius. Po pirmųjų keturių turų situacija turnyrinėje lentelėje yra gana neįprasta. Lentelės viršuje rikiuojasi Zhodino, Energetik-BGU, Slutsk, Brest ir Slavia Mozyr. Iš šių komandų tik praeito sezono čempionai Brest yra pajėgūs pakovoti dėl aukštesnių vietų (šiuo metu siūlomas 3.10 koeficientas, kad jie taps čempionais).

Tuo tarpu prognozuojame, kad šiuo metu pirmaujantys Energetik-BGU greitai leisis į turnyrinės lentelės vidury. Šios komandos sudėtis yra palyginti silpna ir jau rungtynėse su Zhodino pasimatė, kad prieš stipresnes komandas ateityje kils problemų.

Kaip ir kiekvieną sezoną, būtina atkreipti dėmesį į BATE komandą. Nors pirmieji turai susiklostė nesėkmingai, tačiau, vėliau buvo iškovotos dvi gana įtikinamos pergalės. Komanda turi labai stiprų vietinių futbolininkų branduolį ir keletą legionierių iš Serbijos bei Bosnijos ir Hercegovinos, kurie puikiai įsipaišo į komandos žaidimo stilių.

Prognozuojame, kad BATE ir toliau sėkmingai žygiuos bei rinks pergales. Jeigu mėgstate ilgalaikius statymus, tuomet 2.25 koeficientas, kad BATE taps lygos čempionais atrodo labai užtikrintas.

Verta atkreipti dėmesį ir į dar vieną komandą – Dinamo Minsk. Kol kas ši komanda rikiuojasi turnyrinės lentelės dugne, tačiau, jos sudėtis yra daug stipresnė, nei rodo dabartiniai rezultatai.

Komanda turi pajėgių legionierių iš Kroatijos, Serbijos ir stiprų vietinių žaidėjų branduolį. Anksčiau ar vėliau rezultatai vis tiek pradės gerėti. Todėl, dabar yra gera proga lažintis už Dinamo Minsk pergales, kadangi duodami koeficientai yra didesni, nei turėtų būti.

Sezono prognozės ir koeficientai

Sezono prognozės ir koeficientai

Kaip favoritus tapti šio sezono čempionais, būtų galima įvardinti tris komandas: BATE, Dinamo Brest ir Shakhtyor Soligorsk. Iš to, ką komandos parodė per pirmuosius turus, ganėtinai sunku daryti išvadas, kas taps čempionu.

Visgi, stipriausią sudėtį turi BATE komanda, o paskutinės jų rungtynės parodė, kad komandos potencialas ypač didelis. Motyvacijos turėtų pridėti ir tai, kad praeitame sezone buvo nusileista Dinamo Brest. Jeigu reikėtų rinktis dabar, manytume, kad BATE taps šio sezono Baltarusijos Premier lygos čempionais, koeficientas – 2.20.

3 lentelė. Didžiausi favoritai laimėti Baltarusijos Premier lygos pirmenybes

Komanda Koeficientas
BATE 2.20
Brest 3.10
Soligorsk 5.50
Dinamo Minsko 31.00
Torpedo 51.00

Dinamo Brest taip pat turi surinkę neblogą sudėtį ir bus ypatingai įdomu pamatyti jų rungtynės su BATE. Jos turėtų įvykti gegužės 30d. Šiuo metu už tai, kad Brest taps čempionais yra siūlomas 3.10 koeficientas.

Shakhtyor Soligorsk komanda taip pat yra priskiriama prie šio sezono favoritų ir už tai, kad jie taps čempionais yra siūlomas 5.50 koeficientas. Šis koeficientas atspindi realybę, kadangi šios komandos žaidimas bent jau kol kas neįtikina. Būtų sunku įsivaizduoti tokį scenarijų, kuriame Soligorsk pasirodytų geriau, nei BATE.

Baltarusijos Premier Lygos Rezultatai

Vysshaya Liga

Baltarusijos Premier Lygos Tvarkaraštis

Vysshaya Liga

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..