WNBA Statymai – prognozės, sezono apžvalga 2024

WNBA šiuo metu išgyvena didžiausią pakilimą per visą savo 27 metų istoriją. 2023 m. WNBA finalas buvo žiūrimiausias per du dešimtmečius, o 2024 m. WNBA naujokų biržoje, kurioje dalyvavo Caitlin Clark ir Angel Reese, stebėjo rekordiškai daug žiūrovų – 2,4 mln.

Šie žiūrovų skaičiai rodo, kad WNBA veiksmas pagaliau sulaukė didžiulio susidomėjimo, todėl tikimės, kad 2024 m. WNBA sezono metu lažybų tarpininkai tuo pasinaudos ir pasiūlys daugybę lažybų koeficientų už WNBA.

Gerbėjai, norintys labiau įsitraukti į žaidimą, sužinoję apie WNBA lažybų patarimus, gali patirti papildomų emocijų stebėdami lygą.

WNBA

Decimal

WNBA

Pateikiame penkias WNBA lažybų prognozes 2024 m. sezonui, kuris prasidėjo gegužės 14 d. Taip pat aptarsime skirtumus tarp lažybų už moterų ir vyrų krepšinį, taip pat WNBA lažybų tendencijas ir galiausiai apžvelgsime geriausią WNBA lažybų svetainę.

Pagrindiniai akcentai:

  • „New York Liberty“ ir „Las Vegas Aces“ yra pagrindinės pretendentės į 2024 m. titulą, o Caitlin Clark ir Sabrina Ionescu išskirtos kaip pagrindinės žaidėjos, kurias reikia stebėti.
  • WNBA lažybų patarimai gali padidinti sirgalių įsitraukimą, o populiarus statymų metodas – taškų skirtumo lažybos („point spread”).
  • Lažybų dėl vyrų ir moterų krepšinio skirtumai yra minimalūs, nors WNBA yra mažiau pasiūlų.
📖 Turinys

„New York Liberty” laimės 2024 m. WNBA titulą – 3.5 koef.

Las Vegaso „Aces“ yra didelė favoritė laimėti trečiąjį iš eilės WNBA titulą 2024 m. WNBA sezono pabaigoje – ir ne veltui.

2023 m. reguliariajame sezone ir atkrintamosiose varžybose „Aces“ iš viso pralaimėjo tik septynerias rungtynes ir pirmavo WNBA pagal pelnomus taškus (92,8 taško per rungtynes), pataikymo procentą (48,6%), laisvųjų metimų procentą (84%) ir daugybę kitų statistinių kategorijų.

Jų komandoje taip pat žaidžia dukart WNBA MVP A'ja Wilson, todėl jas bus sunku įveikti.

wnba-statymai-new-york-liberty

Tačiau mes šiek tiek rizikuosime ir statysime už tai, kad Niujorko „Liberty“ įveiks sunkumus ir iškovos pirmąjį WNBA titulą.

Praėjusį sezoną jos pirmavo lygoje pagal tritaškių pataikymo procentą (37,4%) daugiausia Sabrinos Ionescu, kuri iš trijų taškų pataikė vos mažiau nei 45%. Komandoje antrą sezoną taip pat rungtyniauja WNBA naudingiausia žaidėja Breanna Stewart, su kuria tarpsezoniu buvo pasirašyta nauja sutartis.

Nesupraskite mūsų neteisingai: „Liberty“ (ar kam nors kitam!) nebus lengva nuversti WNBA čempionių titulą ginančias krepšininkes. Tačiau laimėti tris kartus iš eilės taip pat nėra lengva, todėl mes tikimės, kad „Liberty“ grįš į WNBA finalą ir šį kartą jį laimės.

Caitlin Clark pataikys 1+ tritaškį kiekvienose 2024 m. WNBA reguliariojo sezono rungtynėse – 4.5 koef.

Jei ketinate statyti už tai, kad Caitlin Clark laimės 2024 m. WNBA metų naujokės apdovanojimą, pagalvokite dar kartą.

Šiuo metu daugumoje lažybų bendrovių jos koeficientas laimėti šį apdovanojimą yra 1,14. Vis dėlto nesijaudinkite, nes prieš sezoną taip pat galite atlikti daugybę kitų su Caitlin Clark susijusių statymų.

Pavyzdžiui, galite statyti už tai, kad debiutiniame sezone ji vidutiniškai pelnys daugiau nei 22 taškus (1,74 koef. krepšinio lažybų svetainėse). Taip pat galite lažintis, kad ji per sezoną pataikys daugiau nei 130 tritaškių (1,91 koef.).

caitlin-clark

Tačiau mums patinka idėja lažintis dėl to, kad Klarka šį sezoną kiekvienose rungtynėse pataikys bent vieną tritaškį, ypač turint omenyje tai, kad paskutinį kartą, kai ji žaidė krepšinio rungtynes ir nepataikė tritaškio, praėjo daugiau nei dveji metai.

WNBA ji neabejotinai susidurs su kur kas griežtesne gynyba nei žaisdama Ajovos universitete. Tačiau „Indiana Fever“ tikėsis, kad ji anksti ir dažnai pelnys taškus, todėl per kiekvienas rungtynes pataikyti po vieną tritaškį neturėtų būti problema.

Sabrina Ionescu laimės 2024 m. WNBA MVP apdovanojimą – 15,00 koef.

Jau kalbėjome apie tai, kad būtų gera idėja statyti už tai, kad „New York Liberty“ šį sezoną iškovos WNBA titulą. Kodėl gi nepasirinkus „Liberty“ žaidėjo, kuris iškeliaus su WNBA MVP trofėjumi?

Sabrinos Ionescu komandos draugė Breanna Stewart tai padarė praėjusį sezoną, o mes manome, kad Ionescu gali tai padaryti šio sezono pabaigoje, jei sugebės dar labiau pagerinti savo žaidimą ir sugrąžinti „Liberty“ į viršūnę.

wnba-mvp-sabrina-ionescu

Stewart (6,00 koef.) taip pat gali būti intriguojantis pasirinkimas, tačiau Lisa Leslie yra vienintelė WNBA žaidėja, kuriai pavyko laimėti MVP trofėjų, todėl mes nesitikėtume, kad Stewart pavyks atlikti šį retą žygdarbį.

Visoms „Liberty“ žaidėjoms sunku yra tai, kad jų komandoje yra tiek daug talentingų žaidėjų, kad kuriai nors vienai žaidėjai gali būti sunku išsiskirti. Tačiau dabar, penktąjį sezoną WNBA lygoje žaidžiančiai Ionescu gali ateiti metas sužibėti.

„Chicago Sky” pateks i WNBA atkrintamąsias – 5,00 koef.

2023 m. WNBA reguliarųjį sezoną „Chicago Sky“ baigė su neįspūdingu 18-22 rezultatu, tačiau net ir to nepakako, kad komanda nepatektų į atkrintamąsias varžybas.

Jos pateko į atkrintamąsias varžybas, o po to jas be ceremonijų nušlavė „Las Vegas Aces“. Ir visai gali būti, kad 2024 m. WNBA sezono pabaigoje jos vėl atsidurs toje pačioje padėtyje.

chicago-sky

„Sky“ sėkmė labai priklausys nuo to, kaip Kamilla Cardoso ir Angel Reese prisitaikys prie WNBA žaidimo. Yra tikimybė, kad jų jaunystė veiks prieš jas ir 2024 m. WNBA atkrintamosiose varžybose jos liks nuošalyje.

Tačiau mes tikimės, kad jų patirtis NCAA čempionate padės „Sky“ vėl prasibrauti į atkrintamąsias varžybas.

„Los Angeles Sparks” laimės daugiau nei 9.5 rungtynių – 1,63 koef.

„Los Angeles Sparks“ šį sezoną nebus lengva. Jei Cameron Brink nešokiruos pasaulio, nesugriaus Caitlin Clark ir nelaimės WNBA metų naujokės apdovanojimo (13 koef.), tuo pačiu iškart tapdama viena geriausių žaidėjų, „Sparks“ neturėtų nė iš tolo priartėti prie WNBA atkrintamųjų varžybų.

cameron-brink

Tačiau „Sparks“ niekada per WNBA sezoną nėra laimėjusi mažiau nei dešimt rungtynių, net ir pastaraisiais metais, kai jai sunkiai sekėsi išsilaikyti aukščiau nei 500 taškų. Tikimės, kad „Sparks“ krepšininkės žais išdidžiai ir išvengs naujo žemiausio pralaimėjimų per reguliarųjį sezoną skaičiaus.

Atlikę šį statymą galite tapti nugalėtojais dar gerokai iki WNBA reguliariojo sezono pabaigos, jei „Sparks“ bet kuriuo jo metu sugebės iškovoti padorų pergalių skaičių.

WNBA lažybų patarimai

Vienas geriausių būdų lažintis dėl WNBA rungtynių – lažintis dėl taškų skirtumo. Čia lažinamasi dėl to, kiek taškų bus žaidime („over/under”), o ne dėl to, kas laimės žaidimą („moneyline”).

Tai gerokai skirsis nuo to, ką daro kai kurie žmonės, jei jie visada stato už rungtynių nugalėtoją. Tačiau tokios lažybų rinkos tampa vis populiaresnės, nes žmonės ieško alternatyvos paprastoms lažyboms dėl žaidimo nugalėtojo.

WNBA taškų skirtumas ir jo veikimo principas skiriasi priklausomai nuo lažybų tarpininkų. Dauguma lažybų bendrovių pateiks taškų liniją, kurią galėsite naudoti statydami over/under. Tai dvipusė rinka, kurią labai lengva suprasti.

WNBA lažybų patarimai gali padėti sužinoti, kuri lažybų bendrovė siūlo geriausias WNBA lažybų linijas jus dominančioms rungtynėms, nes jos visos skirsis.

Kiti pasiūlys kitą rinką, kurioje pasirinksite taškų grupę, kurioje, jūsų manymu, baigsis bendras taškų skaičius. Čia galima rinktis iš daugiau variantų, todėl paprastai būna sunkiau pataikyti teisingai, nors norint tai kompensuoti, siūlomi WNBA koeficientai yra didesni.

wnba

Jei ieškote strategijos, bet norite, kad ji būtų paprasta, geriausias būdas žvelgti į šias rungtynes – pažvelgti į vidutinį kiekvienos komandos pelnytų ir praleistų taškų vidurkį.

Tai darydami ieškosite arba dviejų mažai taškų pelnančių komandų, kurios gerai ginasi, todėl galėsite statyti už nedidelį taškų skaičių, arba dviejų daug taškų pelnančių komandų, kurios prastai ginasi, todėl galėsite statyti už daug taškų.

Jei to laikysitės ir ieškosite komandų, kurios atitinka šiuos rungtynių tipus, jums turėtų pavykti rasti keletą ankstyvų laimėtojų, kol sukursite ilgalaikę, sudėtingesnę WNBA taškų skirtumų statymų strategiją.

Kaip ir bet kurioje kitoje sporto šakoje, statant už WNBA reikia nepamiršti kelių dalykų. Pirma, atkreipkite dėmesį į sudėtis; jei komandai trūks žvaigždės, tai turės įtakos rungtynių rezultatui ir WNBA taškų skirtumų lažybų rinkai.

Antra, per daug nesivadovaukite ankstesniais rezultatais; komanda, kuri paskutinį kartą stipriai pralaimėjo, gali būti motyvuota atsitiesti, o komanda, kuri laimėjo, gali būti nusivylusi.

Galiausiai stebėkite WNBA lažybų koeficientus; jei jie nuolat kinta, tai gali reikšti, kad vienoje pusėje yra daug pinigų.

Aktualūs klausimai

🏀 Kaip lažintis dėl WNBA?

Jei norite lažintis dėl WNBA, atkreipkite dėmesį į taškų skirtumo lažybas („spread betting”), kai lažinamasi dėl pelnytų taškų skaičiaus, o ne rungtynių rezultato. Be to, naudodamiesi mūsų WNBA patarimais, galite nustatyti geriausius lažybų tarpininkus ir strategijas, kad maksimaliai padidintumėte savo galimybes laimėti.

🏀 Kiek yra WNBA komandų?

WNBA yra dvylika komandų.

🏀 Ar Lietuvoje galite lažintis dėl WNBA?

Taip, Lietuvoje galite lažintis dėl WNBA. Yra keletas internetinių WNBA lažybų svetainių, kuriose siūlomi lažybų koeficientai už WNBA rungtynes ir kitas krepšinio lygas visame pasaulyje.

🏀 Kas yra WNBA "Prop Bets"?

„Prop Bet” – tai WNBA lažybos dėl įvykio, nesusijusio su galutiniu WNBA rungtynių rezultatu. Tokie statymai yra už tai, kuris žaidėjas pelnys daugiausiai taškų, kuris pataikys daugiausiai tritaškių ir ar tam tikras žaidėjas atliks dvigubą dublį.

🏀 Kas yra favoritė laimėti 2024 m. WNBA sezono MVP?

Favoritė laimėti 2024 m. WNBA sezono MVP yra Caitlin Clark.

Kokie yra skirtumai tarp lažybų dėl moterų ir vyrų krepšinio

Puiki žinia norintiems pradėti stebėti WNBA ir lažintis dėl jos yra ta, kad nėra jokio skirtumo tarp statymų už vyrų ar moterų žaidimą.

Vienintelis dalykas, kurį pastebėsite, yra tai, kad WNBA lažybų pasiulų yra mažiau – taip yra paprasčiausiai todėl, kad šis žaidimas nėra toks populiarus kaip vyrų žaidimas. WNBA kripto lažybos taip pat yra populiarus dalykas, ir jūs galite atlikti statymus įvairiomis kriptovaliutomis.

Jei lyga ir toliau augs ir pritrauks naujų gerbėjų, tikėtina, kad vis daugiau žmonių pradės atlikti statymus.

Jei taip nutiks, lažybų bendrovės užtikrins naujų pasiūlų kūrimą, kad patenkintų paklausą, todėl tikėkimės, kad tai bus kažkas, ką pamatysime per ateinančius kelerius metus, tai būtų puikus priedas prie jau ir taip gero sporto, kuriame galima lažintis.

Čia rasite daugybę lažybų pasiūlų, apimančių pagrindines galimybes, kuriomis galite pasinaudoti. Tai apima tokius dalykus kaip kas laimės rungtynes, Azijietiško pranašumo statymai ir taškų skirtumai, kurie bus gerai pažįstami tiems, kurie reguliariai lažinasi dėl NBA.

Jei esate naujokas, šios rinkos yra geriausia pradžia ir pernelyg neapsunkina situacijos.

wnba-connecticut

Verta paminėti ir tai, kad kai kurios lažybų bendrovės leidžia atlikti statymus WNBA internetinėse lažybose, todėl būtinai atkreipkite į tai dėmesį.

Statymai žaidimo metu tampa vis populiaresni ir žmonės juos naudoja kartu su statymu prieš rungtynes arba naudoja vietoj statymų atlikimo prieš tai – taip keičiasi mūsų visų lažybų būdas.

Nors ir toliau populiarėja lažybos žaidimo metu, būtent tokių sporto šakų kaip WNBA bus arba padauginta, arba pridėta, jei lažybų tarpininkas dar nesiūlo lažybų už jas, suteikiant lošėjams daugiau pasirinkimo galimybių, kai kalbama apie tai, kur atlikti statymus ir kokias lažybų rinkas naudoti.

WNBA lažybų tendencijos

WNBA gyvuoja jau daugiau nei 20 metų, o per tą laiką joje buvo neįtikėtinų žaidėjų ir komandų. Lyga taip pat patyrė nemažai WNBA lažybų tendencijų. Pateikiame keturias įdomiausias iš jų:

  1. Šeimininkų komandos linkusios laimėti dažniau

Tai galioja visose sporto šakose, tačiau atrodo, kad WNBA tai ypač ryšku. Tiesą sakant, per pastaruosius penkis sezonus šeimininkų komandos laimėjo beveik 60% rungtynių.

  1. Favoritės dažniausiai padengia taškų skirtumą („cover the spread”)

Ši tendencija būdinga visoms sporto šakoms, tačiau verta paminėti WNBA. Per pastaruosius penkerius metus favoritai beveik 53% atvejų padengė skirtumą.

  1. Geras statymas yra „Under”

Ši tendencija aktuali visose sporto šakose, tačiau verta paminėti WNBA. Per pastaruosius penkerius metus beveik 52 % atvejų buvo statoma „Under”.

  1. Statymai už „underdogus” gali būti pelningi

Galbūt ši tendencija WNBA nėra tokia ryški kaip kitose sporto šakose, tačiau ją vis tiek verta paminėti. Per pastaruosius penkerius metus lažybos už nevykėlius buvo pelningos beveik 53% atvejų.

Geriausia WNBA lažybų bendrovė – 888Starz

Renkantis geriausias WNBA lažybų svetaines, kuriose galima atlikti statymus, reikia atkreipti dėmesį į keletą dalykų. Pirmiausia reikia įsitikinti, kad WNBA lažybų bendrovės siūlo puikius koeficientus. Antrasis – įsitikinti, kad lažybų kontora turi gerą reputaciją šiame sektoriuje.

Ir trečia – įsitikinti, kad lažybų kontora turi plačią JAV sporto lygų lažybų pasiūlą.

888starz yra viena iš pirmaujančių internetinių lažybų bendrovių, siūlančių puikias WNBA linijas ir koeficientus bei platų rinkų pasirinkimą. Jie turi puikią reputaciją šioje srityje ir siūlo greitus išmokėjimus.

Be to, kiekvieną kartą atlikdami statymą galite uždirbti 888tron, o 888tron galite naudoti žaisdami kazino žaidimus arba jomis prekiauti 888starz biržoje. WNBA lažybų pasiūlymų taip pat galite rasti 888starz.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..